favore.pl
Sprzątanie

Sprzątanie nr 486926

Lokalizacja: Tychy (woj. śląskie)Więcej: ul. Budowlanych 2A m. LOK.A

INFORMACJE
Kontakt
Patrycja Pyrtek
Patrycja Pyrtek
Wyślij e-mail
ul. Budowlanych 2A m. LOK.A
43-100 Tychy

tel: 796259124796259124
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Sprzątanie najlepiej powierzyć mojej firmie! Nazywam się Patrycja Pyrtek i oferuję usługi sprzątające. Wraz z pracownikami działam przede wszystkim w Tychach i okolicach miasta. Przyjmuję zlecenia na sprzątanie w obiektach mieszkalnych, w tym domach, mieszkaniach i częściach wspólnych bloków i wieżowców. Ponadto przywracam czystość w biurach, magazynach, halach produkcyjnych i innych obiektach.

Podpisuję umowy na cykliczne albo jednorazowe sprzątanie. Zajmuję się m.in. odkurzaniem wykładzin i dywanów. Ponadto myję podłogi i schody oraz opróżniam kosze. Sprzątam też pomieszczenia sanitarne, myję okna i czyszczę tapicerkę meblową.

Do usług firmy zaliczam też sprzątanie po pracach remontowych. W domach, mieszkaniach i innych wnętrzach ścieram pył ze ścian, parapetów i innych powierzchni. Oferuję też odkurzanie, usuwanie zacieków z farby, mycie okien i usuwanie pozostałych po remoncie odpadów.

Dodatkowo proponuję odśnieżanie. Przyjmuję zlecenia na usuwanie śniegu z parkingów, chodników i podjazdów. Więcej informacji o tej i pozostałych usługach udzielam poprzez formularz umieszczony na stronie favore.pl.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Sprzątanie - galeria
Sprzątanie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: FLIX - Serwis Apple Kraków   Następna usługa: Sprzątanie biur