favore.pl
AS Taxes - Biuro Rachunkowe Usługi Księgowe

AS Taxes - Biuro Rachunkowe Usługi Księgowe nr 487034

Lokalizacja: Bieniewiec (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
AS Taxes - Biuro Rachunkowe Usługi Księgowe
Wyślij e-mail
Zagrodowa 49
96-321 Bieniewiec

tel: 532187963532187963
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
OPIS USŁUGI

Biuro Rachunkowe Mszczonów

Księgowość to nieodłączny element w każdej firmie. Zajmuje się nią wewnętrzny dział księgowości lub zewnętrzne biuro rachunkowe. Zlecając prowadzenie ksiąg rachunkowych lub księgi przychodów i rozchodów księgowemu należy dokładnie zapoznać się z ofertą biura. Ważne jest by wszystkie czynności księgowo-rachunkowe były wykonywane terminowo, rzetelnie i kompleksowo.

Zamieszkujesz okolice Mszczonowa lub Grodziska Mazowieckiego? Szukasz rzetelnej pomocy w prowadzeniu księgowości Twojej firmy? Najlepszym wyborem będzie Biuro Rachunkowe AS Taxes prowadzone przez zespół wykwalifikowanych księgowych!

AS Taxes to profesjonalne biuro rachunkowe, które swoją siedzibę ma w miejscowości Bieniewiec (nieopodal Grodziska Mazowieckiego, Mszczonowa i Żabiej Woli). Biuro księgowe działa już od kilku dobrych lat, a jego księgowe nieustannie poszerzają poziom swoich kompetencji zawodowych. Każdy z pracowników biura AS Taxes specjalizuje się w wąskim zakresie działań, po to, by świadczyć najwyższej jakości usługi księgowe. Specjalistki uważają, że lepiej być ekspertem w jednej dziedzinie, niż przeciętnym w wielu.

To, co je wyróżnia to wieloletnie doświadczenie w zawodzie, ogromna wiedza oraz niezbędne umiejętności praktyczne w zakresie prowadzenia księgowości i zakładania działalności gospodarczej. Księgowe do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Wszyscy klienci są traktowani wyjątkowo, dlatego iż księgowe chcą w pełni sprostać wszelkim oczekiwaniom i wymaganiom.

Co równie ważne, księgowe są na bieżąco ze wszelkimi zmianami dotyczącymi przedsiębiorców i wszelkich zmian prawnych. Wobec tego klient jest na bieżąco informowany o wprowadzonych zmianach, które ingerują w jego biznes.

Zespół biura AS Taxes:

 • Angelika - założycielka biura rachunkowego. Jako główna księgowa z kilkuletnim stażem jest zawsze gotowa pomóc klientom i współpracownikom.
 • Magda - specjalistka z zakresu obsługi KPiR spółek i ryczałtu.
 • Marzena - specjalistka od kadr i administracji. Organizuje pracę biura i dba o wszystkie umowy.
 • Mariola - analityk danych, urodzona ninja Excela. Odpowiada za audyt spółek w firmie.

Każda z księgowych nieustannie podnosi poziom swojej wiedzy i umiejętności praktycznych poprzez uczestnictwo w bieżących szkoleniach oraz kursach. Co ważne, biuro AS Taxes należy do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Do usług księgowych świadczonych przez specjalistów biura AS Taxes należą m.in.:

 • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
 • prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
 • ryczałt ewidencjonowany,
 • obsługa kadr i płac,
 • pomoc w założeniu działalności gospodarczej,
 • rejestracja spółek,
 • sprawozdania finansowe i bilanse księgowe,
 • rozliczenie podatku VAT,
 • i wiele innych!

Warto również dodać, że biuro AS Taxes dostosowuje się klientów oferując księgowość na odległość i możliwość wysyłki dokumentów.

W przypadku księgowości na odległość współpraca wygląda tak, że skany dokumentów do zaksięgowania są dostarczane do biura, a następnie zestawienie dokumentów rozliczeniowych zostają odesłane do klienta. Wszystkie dokumenty księgowe i kadrowo-płacowe są przechowywane w siedzibie firmy klienta.

Przy samej wysyłce dokumentów wszystkie dokumenty są przechowywane w biurze rachunkowym, a po zakończonym roku obrachunkowym oddawane do klienta. Wysyłka dokumentów jest realizowana kurierem, a wszelkie problemy są rozwiązywane drogą mailową i telefoniczną.

Zaoszczędź czas na księgowości i zleć ją profesjonalistom. Wszystkie czynności są objęte ważnym ubezpieczeniem OC. Skontaktuj się!

Telefon: Wyślij e-mail

Mail: Wyślij e-mail

 


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
AS Taxes - Biuro Rachunkowe Usługi Księgowe
Wyślij e-mail
Zagrodowa 49
96-321 Bieniewiec

tel: 532187963532187963
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU ASTaxes
AS Taxes - Biuro Rachunkowe Usługi Księgowe - galeria
AS Taxes - Biuro Rachunkowe Usługi Księgowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Wypożyczalnia narzędzi Będzin   Następna usługa: Grzejniki, Ogrzewanie