favore.pl
Remonty

Remonty nr 487333

Lokalizacja: Cegłów (woj. mazowieckie)Więcej: Oczko 19

INFORMACJE
Kontakt
Kamil Sknadaj
kamil.sknadaj@o2.pl
Wyślij e-mail
Wojciecha Oczko 19
05-319 Cegłów

tel: 733263606733263606
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Godziny
OPIS USŁUGI

Właścicielem firmy remontowo-budowlanej Unibud, znajdującej się w Cegłowie, jest Kamil Sknadaj. W branży działamy już od ponad pięciu lat, realizując zlecenia nie tylko dla klientów z Cegłowa, ale także Mińska Mazowieckiego, Halinowa, Otwocka czy Sulejówka.

Oferujemy remonty i wykończenia wnętrz. Starannie wykańczamy ściany poprzez malowanie, szpachlowanie, gipsowanie, gruntowanie i tapetowanie. Precyzyjnie dokonujemy montażu zabudów z płyt gipsowo-kartonowych. Sprawnie radzimy sobie z montażem sufitów podwieszanych i stawianiem ścianek działowych.

Pomagamy w układaniu glazury i terakoty, adaptacji poddaszy, skuwaniu i układaniu płytek, fugowaniu, zrywaniu i układaniu paneli, wykonywaniu wylewek, składaniu mebli oraz zrywaniu kładzeniu parkietów wraz z cyklinowaniem i lakierowaniem.

Zajmujemy się również wykonywaniem elewacji i docieplaniem budynków, tynkowaniem, wyburzaniem i stawianiem ścian, montażem i demontażem oświetlenia oraz montażem i demontażem drzwi i parapetów. Nasza oferta obejmuje także sprzątanie.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
brak opinii negatywnych - pokaż wszystkie opinie
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Remonty - galeria
Remonty Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Callan Szkoła Języka Angielskiego zapewnia wydajną i przyjemną naukę   Następna usługa: Wykańczanie wnętrz