Studium AP Edukacja studium roczne i dwuletnie

Studium AP Edukacja studium roczne i dwuletnie nr 4876

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Piotrowska 66 lok. 10
90-105 Łódź

tel: 42 6334751
tel: 515 177102
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
O nas
 

  • Zajmujemy się profesjonalnym kształceniem ogólnokształcącym, zawodowym i specjalistycznym.

  • Prowadzimy:

AP Edukacja - Dwuletnie i Roczne Szkoły Policealne

AP Edukacja - Licea Ogólnokształcące dla Dorosłych

AP Edukacja - Kursy Zawodowe, Językowe i Maturalne

  • AP Edukację stworzyliśmy z myślą o tych, którzy w przyjaznej atmosferze chcą zdobyć wykształcenie.

  • Spośród innych szkół wyróżnia nas bardzo bogata oferta, która obejmuje ponad 100 kierunków nauczania. Stworzyliśmy ją po dokładnym zbadaniu potrzeb i oczekiwań naszych słuchaczy. Uważnie śledzimy też sytuację na rynku pracy.

  • Działamy w Łodzi, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Olsztynie i Płocku. Dzięki temu dynamicznie wzbogacamy swoje doświadczenia i obniżamy koszty nauki.

  • Zatrudniamy tylko fachowców w swojej dziedzinie. Nasi wykładowcy mają wysokie kwalifikacje zawodowe
    i niezbędne uprawnienia pedagogiczne.

  • Jesteśmy nowoczesną szkołą, która dobrze rozumie i którą można polubić!

Ukończenie szkoły ogólnokształcącej nie jest dziś warunkiem wystarczającym do osiągnięcia sukcesu zawodowego.

Niezbędne jest stałe podnoszenie umiejętności i kwalifikacji w każdym zakresie. W ostatnich 16 latach zawód w Polsce zmieniło kilka milionów osób. Młodzi ludzie, którzy dopiero ukończyli szkołę średnią nie rezygnują z dalszej nauki. Kontynuują kształcenie, inwestują w siebie, zdobywają nowe umiejętności, po to aby łatwiej znaleźć satysfakcjonującą pracę. Popularną formą kształcenia i alternatywą dla studiów wyższych są szkoły policealne, roczne lub dwuletnie. Osoby dorosłe, które zakończyły edukację na poziomie podstawowym lub zawodowym, starają się uzupełnić wykształcenie w liceach ogólnokształcących. Nawet ci, którzy ukończyli studia wyższe dbają o swój ciągły rozwój i korzystają z różnego rodzaju szkoleń i kursów: językowych, zawodowych.

Mając świadomość zmian, które zaszły w ostatnich latach w Polsce oraz wysokiego bezrobocia, AP Edukacja oferuje takie formy kształcenia i dokształcania, które w szybki i skuteczny sposób podnoszą kwalifikacje zawodowe, dają specjalizację, ale też inspirują i rozwijają zainteresowania.

Szkoły Policealne
 

Od kilku lat szkoły policealne systematycznie zyskują na popularności. Zainteresowaniem cieszą się zarówno szkoły policealne z uprawnieniami szkół publicznych, realizujące programy MEN jak i policealne szkoły roczne, oparte na programach autorskich pracowników naukowych AP Edukacja.
Czas trwania nauki dla poszczególnych zawodów w policealnej szkole z uprawnieniami szkoły publicznej określa program Ministerstwa.* Nauka na większości kierunków trwa 2 lata, IV semestry.

* szczegóły dotyczące czasu trwania oraz program nauki dla kierunków w szkole policealnej z uprawnieniami szkół publicznych znajdują się w zakładce „Szkoła dwuletnia”. Absolwenci uzyskują tytuł technika lub do niego adekwatny.

W szkołach policealnych bez uprawnień szkoły publicznej nauka trwa jeden rok, II semestry. **

** autorski program nauczania znajduje się w zakładce „Szkoły roczne”

Argumentem przemawiającym za wyborem szkoły policealnej jest bardzo niskie czesne (kilkakrotnie niższe niż w szkołach wyższych) oraz program nauczania ukierunkowany na zdobycie umiejętności zawodowych, w tym kilkaset godzin praktyk zawodowych i zajęć praktycznych.

Kształcenie w szkołach policealnych organizowane jest w systemie zaocznym i stacjonarnym (wieczorowo). Jest więc idealne dla osób, które pracują i jednocześnie chcą uzupełnić wykształcenie.

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
 

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych oraz  Liceum  Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych to propozycja dla osób, które chcą zdobyć średnie wykształcenie nie rezygnując z pracy i  codziennych obowiązków. Wiemy jak istotną role odgrywa dzisiaj ukończenie szkoły średniej i świadectwo dojrzałości. Ukończenie Liceum daje szansę na zdobycie lepszej pracy, otwiera drogę do dalszego kształcenia.

Wszystkim Licealistom AP Edukacja zapewniamy możliwość kontynuowania nauki w Policealnej Szkole Zawodowej i Policealnej Szkole Rozwoju Zawodowego, na bardzo dogodnych warunkach finansowych. Nasze Licea mają uprawnienia szkoły publicznej. Uzyskały pozytywną opinię Kuratorium Oświaty i są wpisane do rejestru  szkół  Wydziału Oświaty Urzędu Miasta. Realizujemy program Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Do Liceum Ogólnokształcącego Uzupełniającego dla Dorosłych mogą zapisać się osoby które ukończyły zasadniczą szkołę zawodową. Nauka trwa 2 lata (4 semestry).
 
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych to szkoła dla tych, którzy zakończyli edukację na poziomie  ośmioletniej szkoły podstawowej lub gimnazjum. Nauka traw 3 lata (6 semestrów).

Zapraszamy każdego, kto chce się uczyć, ukończył 18 lat lub ukończy w roku kalendarzowym. Nie ma górnej granicy wiekowej.

Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (sobota i niedziela , dwa raz w miesiącu)
i stacjonarnym (wieczorowo - 3 razy w tygodniu).

Wystawiamy zaświadczenia do ZUS i WKU.
Legitymacja szkolna uprawnia do zniżek na przejazdy i bilety wstępu.

Rekrutacja: bez egzaminów wstępnych, decyduje kolejność zgłoszeń
Wymagane dokumenty:
- oryginał świadectwa ukończenia szkoły niższego szczebla
- 4 zdjęcia
- zaświadczenie lekarskie (o braku przeciwwskazań do kontynuowania nauki)

Kursy
 

W dobie intensywnych przemian ekonomicznych, kulturalnych i naukowych musimy nieustannie dostosowywać się do ciągłych przeobrażeń.

Nasze wykształcenie, jest bazą, ale wymaga kontynuacji i uzupełnienia o nową, aktualną wiedzę.

AP Edukacja - Centrum Szkoleniowe zostało stworzone w celu kształcenia, dokształcania i doskonalenia osób dorosłych.

Do zadań Centrum należy podnoszenie poziomu wykształcenia ogólnego, podnoszenie kompetencji zawodowych, nabywanie nowych kwalifikacji oraz rozwój zainteresowań i pasji.

Uczestnikami tego rodzaju kursów i szkoleń mogą być osoby ukończyły 18 lat.

Na zakończenie  nauki słuchacze otrzymują dyplom/zaświadczenie, potwierdzające opanowanie zakresu wiedzy specjalistycznej.

Rekrutacja: bez egzaminów wstępnych, decyduje kolejność zgłoszeń

Niezbędne dokumenty:
 - kserokopia dowodu tożsamości
 - 3 zdjęcia
 - podanie o przyjęcie (na druku szkoły)

Opłaty: Istnieje możliwość rozłożenia czesnego na raty!

PO SZCZEGÓŁY ZAPRASZAMY DO SEKRETARIATU!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Studium AP Edukacja studium roczne i dwuletnie - galeria
Studium AP Edukacja studium roczne i dwuletnie Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Windykacja środków finansowych, rzeczy ruchomych   Następna usługa: Faktoring KOMPLEKSOWA OBSłUGA!!!!!!!!