favore.pl
Wykańczanie wnętrz

Wykańczanie wnętrz nr 488408

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: ul. Długa 29

INFORMACJE
Kontakt
Anastasiia Narozhylenko
Anastasiia Narozhylenko ReSmont
Wyślij e-mail
ul. Długa 29
00-238 Warszawa

tel: 733978836733978836
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Wykańczanie wnętrz to podstawa prowadzonej przez nas działalności. W ReSmont mamy doświadczenie i korzystamy ze specjalistycznych narzędzi. Pomagamy dobrać odpowiednie materiały i terminowo wykonujemy z nich wykończenia pod klucz. W domach i mieszkaniach dbamy o estetyczne, funkcjonalne i trwale efekty prac.

Usługi wykończeniowe wykonujemy na terenie województwa mazowieckiego, w tym w Warszawie. Na zlecenie klientów indywidualnych podejmujemy się m.in. montażu oświetlenia, instalacji zasilających i instalacji niskoprądowych. Oferujemy również biały montaż. Podłączamy toalety, w tym podtynkowe, umywalki, wanny, kabiny prysznicowe, odpływy liniowe i baterie. W łazienkach i innych pomieszczeniach kleimy płytki ścienne i podłogowe różnej wielkości. Obudowujemy też toalety karton-gipsem i zajmujemy się suchą zabudową w innych pomieszczeniach. Stawiamy ścianki działowe i montujemy sufity podwieszane. Adaptujemy też poddasza, co oznacza m.in. docieplanie ścian. Wykonujemy też podłogi z paneli, gładzie na ścianach i szpachlujemy. Tak przygotowane powierzchnie malujemy.

Więcej informacji udzielamy pod podanym numerem 575727393, a także poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej favore.pl.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Wykańczanie wnętrz - galeria
Wykańczanie wnętrz Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Drewniane domki narzędziowe   Następna usługa: Układanie glazury