favore.pl
Najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, na życie, OC, AC

Najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, na życie, OC, AC nr 488993

Lokalizacja: Jasło (woj. podkarpackie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Tomasz Socha
CUK Ubezpieczenia Punkt Partnerski Jasło
Wyślij e-mail
Kazimierza Wielkiego 11
38-200 Jasło

tel: 507540400507540400
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:30-17:00
OPIS USŁUGI

Jeśli mieszkasz w Jaśle i okolicach, możesz liczyć na pełne wsparcie w zakresie wyboru ubezpieczeń. Wystarczy, że odwiedzisz naszą placówkę w Jaśle przy ul. Kazimierza Wielkiego 11. Doświadczeni doradcy CUK wiedzą na temat ubezpieczeń wszystko. Udzielą Ci pomocy w wyborze odpowiedniego produktu, a także informacji na temat szczegółów umowy. Na co możesz liczyć w zakresie oszczędności czasu i pieniędzy? Przede wszystkim na błyskawiczne porównanie ofert. Dzięki autorskim narzędziom, w tym kalkulatorowi, w kilka minut zapoznasz się z ubezpieczeniami.

To, co nas wyróżnia to dostęp do szerokiej oferty. Współpracujemy z ponad 30 towarzystwami ubezpieczeniowymi. Mamy do dyspozycji wiele wariantów, które dopasujemy do Twojej sytuacji życiowej oraz możliwości finansowych. Po zakupie możesz liczyć również na pomoc CUK Ubezpieczenia. Będziesz pamiętać o wszelkich terminach i płatnościach.

Kluczem do oszczędności na ubezpieczeniach jest porównanie ofert. Teraz nie musisz tego robić samodzielnie. Zapraszamy do placówki CUK w Jaśle.

CUK Ubezpieczenia w Jaśle to miejsce, w którym znajdziesz wiele ciekawych ofert. To nie tylko obowiązkowe OC samochodu czy zawodu. To także atrakcyjne pakiety, dzięki którym zyskasz kompleksową ochronę. W swojej ofercie mamy ubezpieczenia samochodu, mieszkania i domu (wybudowanego albo w budowie), a także firmy. Niezależnie od tego, jakiego typu prowadzisz przedsiębiorstwo, możesz liczyć na nasze wsparcie. Jeśli wyjeżdżasz za granicę, możemy Cię wesprzeć polisą turystyczną. Z nami zabezpieczysz też siebie i bliskich na wypadek trudnych sytuacji życiowych.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


SŁOWA KLUCZOWE
INFORMACJE
Kontakt
Tomasz Socha
CUK Ubezpieczenia Punkt Partnerski Jasło
Wyślij e-mail
Kazimierza Wielkiego 11
38-200 Jasło

tel: 507540400507540400
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Godziny
pn-pt: 08:30-17:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU cukjaslo
Agencja ubezpieczeniowa Jasło - Najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, na życie, OC, AC
Najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, na życie, OC, AC Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Melchiora Wańkowicza   Następna usługa: Stomatolog, gabinet stomatologiczny