favore.pl
Remonty kompleksowe

Remonty kompleksowe nr 489216

Lokalizacja: Radom, Kielce, Warszawa, Starachowice (woj. mazowieckie)Więcej: Daszyńskiego 6/30

INFORMACJE
Kontakt
Jacek Bereźniak
Jag-Woj Jacek Bereźniak
Wyślij e-mail
Daszyńskiego 6/30
26-605 Radom

tel: 666907221666907221
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
OPIS USŁUGI

Realizację usług remontowych zlecicie firmie Jag-Woj znajdującej się w Radomiu. Oferujemy je klientów z województw mazowieckiego i świętokrzyskiego.

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu kompleksowych remontów mieszkań i domów. Starannie wykańczamy ściany i sufity. Dzięki malowaniu natryskowemu z użyciem agregatu jesteśmy w stanie szybko i dokładnie pokrywać farbą duże powierzchnie. Oferujemy też szpachlowanie i kładzenie gładzi gipsowych.

Precyzyjnie dokonujemy montażu systemów suchej zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych, w tym ścianek działowych i sufitów podwieszanych.

Nasza oferta obejmuje także układanie płytek ceramicznych i gresowych oraz paneli podłogowych. Zajmujemy się białym montażem, który polega na podłączaniu umywalek, sedesów, brodzików i innych elementów armatury i ceramiki sanitarnej.

Przeprowadzamy remonty łazienek oraz wykonujemy docieplenia poddaszy. Ponadto przyjmujemy zlecenia na montaż rolet wewnętrznych i zewnętrznych oraz bram garażowych i przemysłowych.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Remonty kompleksowe - galeria
Remonty kompleksowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Koniec poszukiwań - znajdź perfekcyjną kobietę dzięki naszym port!   Następna usługa: Wykończenia wnętrz,