favore.pl
Pompy Ciepła instalacja

Pompy Ciepła instalacja nr 489983

Lokalizacja: Rybnik, Katowice, Wrocław, Opole, Łódź, Krakó (woj. śląskie)Więcej: Sławików 9A

INFORMACJE
Kontakt
Urszula Korneluk-Kirillova
Pompy Ciepła Projektowanie, Instalacja Urszula Korneluk-Kirillova
Wyślij e-mail
Sławików 9A
44-200 Rybnik

tel: 501395307501395307
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
OPIS USŁUGI

Firma, którą prowadzi Urszula Korneluk-Kirillova znajduje się w Rybniku. Specjalizujemy się w projektowaniu i instalacji pomp ciepła. Realizujemy zlecenia dla klientów z województw: śląskiego, dolnośląskiego, opolskiego, łódzkiego i małopolskiego.

W domach jednorodzinnych i budynkach firmowych montujemy pompy ciepła do 600 kW. Projektujemy i instalujemy energooszczędne urządzenia korzystające z energii odnawialnej, w tym ciepła geotermalnego, powietrza lub wód gruntowych i powierzchniowych.

Montowane przez nas pompy ciepła świetnie nadaję się do ogrzewania budynków i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Mogą pracować jako samodzielne źródło ciepła lub we współpracy z kotłem grzewczym. Znajdują również zastosowanie w chłodzeniu pomieszczeń. Prowadzimy też ich serwis.

W ramach naszej działalności zajmujemy się również montażem i serwisem wentylacji. Ponadto montujemy chłodnie, klimatyzatory i ogrzewanie gazowe.

Przeprowadzamy audyty energetyczne, która pozwalają określić energooszczędność danego budynku i wskazać środki umożliwiające jej poprawę.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Pompy Ciepła instalacja - galeria
Pompy Ciepła instalacja Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 2)
Poprzednia usługa: Izolacja termiczna Piana Pur   Następna usługa: BestTap, Produkcja i modernizacja urządzeń dźwigowych