favore.pl
Alarmy

Alarmy nr 490410

Lokalizacja: Tanowo (woj. zachodniopomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Konrad Zając
ELKON ZAJĄC KONRAD
Wyślij e-mail
ul. Wiatraczna 34
72-004 Tanowo

tel: 501057052501057052
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Alarmy zabezpieczające schrony, które budujemy i inne obiekty, wykonujemy od 2009 roku. Jako Elkon działamy na terenie całej Polski. Podłączamy alarmy antywłamaniowe, przeciwnapadowe i przeciwpożarowe. Bezpieczeństwo osób i mienia zwiększamy też, instalując domofony, wideodomofony i automatykę do bram garażowych i posesyjnych. Wyposażamy także budynki w piorunochrony i montujemy systemy monitoringu z kamerami i rejestratorami. Podłączamy również agregaty prądotwórcze, oświetlenie, zamki elektroniczne i sterowanie roletami okiennymi.

Podczas prac instalacyjnych korzystamy ze specjalistycznych narzędzi i atestowanych materiałów. Gwarantujemy szybkie i dokładne realizowanie zleceń, w tym montażowych i pomiarowych. Po montażu i w ramach serwisu sprawdzamy działanie nowych i używanych już systemów. Po wykryciu usterek usuwamy je z użyciem dedykowanych części. Więcej informacji o usługach udzielamy poprzez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie internetowej favore.pl.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Alarmy - galeria
Alarmy Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Instalacje elektryczne   Następna usługa: Podolog Janki