Wykup wierzytelności  SZYBKO!!!

Wykup wierzytelności SZYBKO!!! nr 4904

Lokalizacja: Kielce (woj. świętokrzyskie)

INFORMACJE
Kontakt
Biuro Finansowo Prawne
Wyślij e-mail
ul.Chałubińskiego 42
25-619 Kielce

tel: 41 3456015
tel: 604 272756
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI


Biuro Finansowo PrawneWykup wierzytelności


W coraz większym zakresie Biuro prowadzi wykup wierzytelności na warunkach zależnych m. in. od kondycji finansowej dłużników, terminów płatności, a w przypadku wierzytelności układowych - od ilości rat pozostających do spłaty. W przypadku zainteresowania klientów tego typu ofertą, Biuro Finansowo Prawne, po przeprowadzeniu wnikliwej analizy przedstawia szczegółową ofertę cenową. W celu zwiększenia kapitału zaangażowanego w operacje obrotu wierzytelnościami Biuro współpracuje z innymi instytucjami i firmami finansowymi, jest również uczestnikiem konsorcjum kapitałowego.

Przedmiotem obrotu są wierzytelności pieniężne bezsporne, wymagalne, nieprzedawnione wobec podmiotów posiadających zdolność do spłaty zobowiązań.

1. Obrót dotyczy każdego rodzaju wierzytelności:

 • należności głównych
 • należności odsetkowych
 • należności wynikających z wyroków sądowych

2. Przelew wierzytelności następuje przez zawarcie umowy przenoszącej wierzytelności na rzecz Biura Finansowo Prawnego lub innej firmy, która dokonuje zapłaty czekiem potwierdzonym lub na wskazane konto zbywcy.

3. Podajemy średnie ceny przeprowadzanych transakcji w zależności od: struktury długu, wysokości wierzytelności, istnienia potwierdzeń, oraz rodzaju dłużnika

 • należności główne: 85-100%
 • należności odsetkowe: 40-80%

Płatność gotówkowa lub termin płatności 5 dni roboczych.


Oferty przyjmujemy bezpłatnie: telefonicznie, faxem, pocztą, e-mailem


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Wykup wierzytelności SZYBKO!!! - galeria
Wykup wierzytelności SZYBKO!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Zdjęcia reklamowe, portfolio, produkcja filmowa   Następna usługa: Monitoring wierzytelności PROFESJONIE!!!!!!!