favore.pl
Usługi porządkowe

Usługi porządkowe nr 490638

Lokalizacja: Reguły (woj. mazowieckie)Więcej: Wiejska 16/6

INFORMACJE
Kontakt
Karyna Melnyk
Kierinklin Karyna Melnyk
Wyślij e-mail
Wiejska 16/6
05-816 Reguły

tel: 533412449533412449
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
OPIS USŁUGI

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Kierinklin w Regułach, specjalizującej się w usługach porządkowych. Ofertę kierujemy do klientów z Warszawy i okolic.

Zapewniamy kompleksowe sprzątanie biur, które obejmuje odkurzanie, wycieranie powierzchni, mycie sanitariatów, opróżnianie koszy na śmieci i inne czynności mające na celu utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.

Dla osób prywatnych proponujemy usługi sprzątania mieszkań i domów. Nasz zespół dokładnie oczyści każde pomieszczenie, włącznie z odkurzaniem, myciem podłóg, wycieraniem powierzchni, czyszczeniem łazienek i kuchni, aby stworzyć czyste i przyjemne otoczenie w Twoim domu.

Po zakończonych pracach remontowych lub budowlanych oferujemy sprzątanie, które obejmuje usuwanie pozostałości po budowie, odkurzanie gruzu, mycie powierzchni, czyszczenie okien i innych elementów, aby zapewnić czystość i przyjemne warunki w nowo wyremontowanym lub wybudowanym miejscu.

Oferujemy usługi prania i czyszczenia dywanów, które pomogą w zachowaniu ich czystości i świeżości oraz sprzątanie klatek schodowych w budynkach wielorodzinnych.

Sprzątamy też w halach magazynowych. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Usługi porządkowe - galeria
Usługi porządkowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Montaż i serwis systemów klimatyzacji - Klimatyzacja - slupsk. pl   Następna usługa: Sprzątanie