Prywatne Policealne Studium Fotograficzne PHO - BOS

Prywatne Policealne Studium Fotograficzne PHO - BOS nr 4906

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Cena
420 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Drobnera 5
50-257 Wrocław

tel: 71 3276691
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
O szkole
Prywatne Policealne Studium Fotograficzne PHO-BOS

PHO-BOS jest szkołą dwuletnią -
- nauka rozpoczyna się 1 września i trwa 2 lata (4 semestry).
Szkoła przyjmuje kandydatów bez ograniczeń wiekowych, z terenu całego kraju, kierując się zasadą kształcenia od podstaw i dając w ten sposób możliwość pełnej rekwalifikacji zawodowej.
praca dyplomowa PHO-BOS 2001/autor Sylwia Anna Janiak


Większość słuchaczy przed przyjściem do Studium nie miała żadnego kontaktu z fotografią, plastyką czy technikami komputerowego przetwarzania obrazu. Dlatego pierwszy rok nauki przeznaczony jest na opanowanie podstaw fotografii czarno-białej i barwnej.
Po pierwszym roku
(dotyczy zarówno systemu stacjonarnego jak i zaocznego) słuchacze odbywają w okresie wakacji 4-tygodniową praktykę zawodową, która służy rozszerzaniu ich umiejętności i nawiązywaniu zawodowych kontaktów.
Podczas wernisażu prac dyplomowych 2001- przed Galerią DesignWyślij e-mail ad4b31b Wyślij e-mail .JPG" border="0" />

Nauka kończy się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe. Wybrane prace fotograficzne absolwentów prezentowane są publiczności na wystawie w jednej z wrocławskich galerii sztuki.
Przez cały okres nauki,
w ramach zajęć pozalekcyjnych, odbywają się dobrowolne ćwiczenia. Ich uczestnicy mogą bezpłatnie korzystać z pomieszczeń i wyposażenia Studium, by doskonalić swój warsztat. Szkoła organizuje również plenery oraz spotkania z fachowcami. Raz w semestrze dokonywany jest wewnętrzny przegląd pracowni plastycznych, fotograficznych i komputerowej, a prace są prezentowane w szkole i w galeriach.
Podczas obrony prac dyplomowych - Galeria Design, Wrocław, RynekWyślij e-mail be10.JPG" border="0" />


Nasi absolwenci zdobywają kwalifikacje w zawodzie fototechnik umożliwiające pracę w agencjach reklamowych, firmach poligraficznych, wydawnictwach, zakładach fotograficznych, pracowniach naukowych i technicznych, a także we własnych firmach.
Szkoła współpracuje z różnymi instytucjami, zakładami i firmami Wrocławia,
co daje możliwość dodatkowych kontaktów i rozszerza perspektywę uzyskania ciekawej pracy.
Podstawowe grono pedagogiczne liczy 12 osób. Są to pracownicy naukowi Politechniki Wrocławskiej, Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wyższego Studium Fotografii afa, artyści plastycy, artyści fotograficy i fotoreporterzy.
Dla kandydatów
Warunki naboru na rok szkolny 2007/2008

Rocznik 2004/2005

Zainteresowanych podjęciem nauki
w PPSF PHO-BOS prosimy o kontakt
z sekretariatem: Wyślij e-mail / 92
lub Wyślij e-mail
WARUNKI NABORU 2007/2008:

Nabór przebiega na podstawie kolejności złożonych dokumentów. Dokumenty można składać w sekretariacie studium od kwietnia.
Warunkiem wpisania na LISTĘ SŁUCHACZY PPSF PHO-BOS 2006/2007 jest wpłacenie wpisowego.
Opłatę można wnosić osobiście w siedzibie szkoły lub przelewem na KONTO szkoły z dopiskiem: "WPISOWE za rok szkolny 2006/2007".

W przypadku kandydatów spoza Wrocławia dokumenty można uzupełnić najpóźniej w dniu pierwszych zajęć, po wniesieniu WPISOWEGO oraz złożeniu PODANIA drogą mailową ( Wyślij e-mail ), faksem ( Wyślij e-mail ) lub pocztą na adres szkoły.

CENY 2007/2008:

Sekretariat Wrocławskich Szkół Fotograficznych

SYSTEM STACJONARNY - wpisowe: 200 PLN, czesne: 420 PLN płatne miesięcznie przez 10 miesięcy w roku
SYSTEM ZAOCZNY - wpisowe: 250 PLN , czesne: 370 PLN płatne miesięcznie przez 10 miesięcy w roku

W lipcu i sierpniu słuchacze obu systemów ponoszą 60% kosztów miesięcznych.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Prywatne Policealne Studium Fotograficzne PHO - BOS - galeria
Prywatne Policealne Studium Fotograficzne PHO - BOS Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Monitoring wierzytelności PROFESJONIE!!!!!!!   Następna usługa: Produkcja filmowa, fotografia ślubna, najn. sprzęt