Doradzamy PRAWO BANKOWE Finanse POLECAMY!!

Doradzamy PRAWO BANKOWE Finanse POLECAMY!! nr 4917

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)Więcej: w sąsiedztwie Zamku Królewskiego na Wawelu

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Grodzka 60
Kraków

tel: 12 4219347
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-17:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI


Kancelaria Radców Prawnych
Kozłowski Pisarkiewicz-Firek s.j.

proponuje


Doradztwo prawne - bankowość i finanseOferujemy:


  • opracowywanie i opiniowanie projektów aktów prawnych - regulaminów, wzorów,
  • opracowywanie i opiniowanie umów, opiniowanie umów kredytowych pod kątem zabezpieczeń,
  • opracowywanie i opiniowanie umów zmierzających do zabezpieczenia wierzytelności bankowych,
  • prowadzenie postępowań ugodowych z dłużnikami, zmierzających do restrukturyzacji zadłużenia w sposób, pozwalający na jego spłatę, przy jednoczesnym uzyskaniu tytułu egzekucyjnego na wypadek niewykonania ugody,
  • prowadzenie na drodze sądowej i egzekucyjnej skoordynowanych postępowań windykacyjnych wielu dłużników,
  • reprezentacja instytucji finansowych przed organami sprawującymi czynności kontrolne.
O naszej Kancelarii


Kancelaria działa na rynku małopolskim od wielu lat, a w obecnym kształcie organizacyjnym funkcjonuje od roku 1991.
Od początku istnienia Kancelarii stawiamy na ciągły rozwój, doskonalenie i wychodzenie naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Zbudowaliśmy, liczący obecnie 8 osób, zespół prawników – specjalistów z różnych dziedzin prawa, ludzi w większości młodych, ale legitymujących się dużą wiedzą i znacznym doświadczeniem przy realizacji różnorodnych i nierzadko skomplikowanych projektów, a przy tym otwartych na ciągłe zmiany prawa, jakie nieustannie zachodzą w związku z naszym członkostwem w Unii Europejskiej.
Prawnicy Kancelarii świadczą pomoc prawną w językach: angielskim, niemieckim oraz francuskim.
Wykorzystywanie przez Kancelarię nowoczesnych technologii i rozbudowane zaplecze logistyczne pozwala nam szybko, skutecznie i profesjonalnie pomagać naszym Klientom.
Do grona reprezentowanych przez naszą Kancelarię Klientów należą banki, ogólnokrajowe instytucje finansowe, firmy farmaceutyczne, towarzystwa ubezpieczeniowe oraz międzynarodowe firmy i sieci handlowe. Naszymi Klientami są jednak przede wszystkim mali i średni przedsiębiorcy. Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców przede wszystkim w zakresie reprezentacji w sprawach procesowych. Świadczymy na ich rzecz również kompleksową obsługę prawną i pomagamy im zarówno w sprawach bieżących (umowy handlowe, spory pracownicze, dochodzenie należności), jak i w skomplikowanych projektach związanych z inwestowaniem w Polsce przez przedsiębiorców zagranicznych.
Zakres terytorialny prowadzonych przez naszą Kancelarię postępowań wyznacza, co do zasady, obszar właściwości Sądu Apelacyjnego w Krakowie, a w wypadkach szczególnie uzasadnionych obszar południowy kraju.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Doradzamy PRAWO BANKOWE Finanse POLECAMY!! - galeria
Doradzamy PRAWO BANKOWE Finanse POLECAMY!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Doradztwo prawne DLA PRACOWNIKÓW Też dla CIEBIE!   Następna usługa: Obsługa prawna NIERUCHOMOŚCI Kompleksowo U NAS!!