Dochodzenie ODSZKODOWANIA Pełna POMOC!!

Dochodzenie ODSZKODOWANIA Pełna POMOC!! nr 4931

Lokalizacja: Wrocław (woj. dolnośląskie)

INFORMACJE
Kontakt
AIF Korporacja sp. z o.o.
Wyślij e-mail
ul. Krakowska 95 - 103
Wrocław

tel: 71 7995092
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI


"ASEKURACJA & INKASSO & FINANSE"
Korporacja Sp. z o.o.

oferuje Państwu


Pomoc w dochodzeniu odszkodowań

AIF Korporacja, a właściwie jej dział konsultingu prawnego, pomaga swoim klientom w uzyskaniu od zakładów ubezpieczeniowych satysfakcjonujących odszkodowań z zakresu OC i AC komunikacyjnego. Firmy ubezpieczeniowe wykorzystują często niewiedzę poszkodowanych w wypadkach samochodowych i zaniżają wypłatę odszkodowań.
Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej pojazdów - obowiązkowo zawierane przez kierowców, obejmuje pokrycie wszystkich szkód związanych z wypadkiem samochodowym. Poszkodowany nie może być w związku z zaistniałą szkodą stratny. Odszkodowanie powinno pokryć nie tylko naprawę samochodu, ale również wszystkie inne szkody, jak np. zniszczone ubranie i zakupy zrobione przed wypadkiem, utracone korzyści, czas poświęcony na załatwienie sprawy wypadku, koszty leczenia itp.

Jako prawnicy i doradcy ubezpieczeniowi wiemy, jak uzyskać od firmy ubezpieczeniowej to, co należy się naszemu klientowi. W negocjacjach jesteśmy najlepsi! Większość spraw z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi załatwiamy polubownie! Znamy ich słabe punkty.

Jeżeli zwrócicie się Państwo do nas o pomoc, doradzimy, jak udokumentować fakty związane ze szkodą. Jeżeli jesteście Państwo w trakcie usuwania szkód, możemy zasugerować zebranie następujących dokumentów i informacji, które znacznie ułatwią uzyskanie odszkodowania :

1. Materiały dotyczące okoliczności zdarzenia
- Notatka policyjna z miejsca zdarzenia
- Oświadczenie sprawcy wypadku z jego danymi
- Oświadczenie świadków zdarzenia z ich danymi
- Opis wypadku, szkic sytuacyjny

2. Informacje o ubezpieczeniu sprawcy
- Kopia dowodu ubezpieczenia sprawcy zdarzenia (polisa, zielona karta)
- Dane z dowodu ubezpieczenia sprawcy (nr polisy, nazwa i adres tow. ubezpieczeniowego)

3. Udokumentowanie zakresu szkody
- Szczegółowy protokół oględzin uszkodzonego samochodu wraz ze zdjęciami (najlepiej z miejsca   wypadku)
- Potwierdzenie zakresu uszkodzeń innego mienia
- Potwierdzenie faktu lub zakresu leczenia w związku z obrażeniami ciała

4. Analiza wysokości roszczeń
- Kosztorys naprawy
- Rachunki za naprawę, jeżeli samochód został już naprawiony
- Inne dokumenty, które potwierdzają wysokość szkód

Jeżeli macie Państwo problem z zebraniem wszystkich dokumentów - zostawcie to profesjonalistom. Za naszą pracę pobieramy wynagrodzenie po uzyskaniu odszkodowania.

Jego wysokość to 10 - 15 % wartości odszkodowania

z tytułu naprawy samochodu i innych szkód materialnych, oraz ustalony indywidualnie procent z tytułu innych szkód, w szczególności szkód niematerialnych tytułem zadośćuczynienia.

O nas

Powiązanie funkcjonowania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z działaniami prawnymi Kancelarii skutkuje wysoką efektywnością realizacji dochodzonych roszczeń. Szczycimy się wysokim wskaźnikiem odzyskiwania długów na drodze polubownej. Skuteczność zapewnia kadra windykatorów i negocjatorów posiadająca ogromne doświadczenie w zakresie wszelkich działań operacyjnych, a także specjalizacja na każdym etapie postępowania windykacyjnego.

Jesteśmy firmą konsultingowo - finansową świadczącą obsługę prawną przedsiębiorstw w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, transakcji handlowych oraz realizacji przeterminowanych, spornych lub trudnościągalnych wierzytelności pieniężnych.

Poprzez zewnętrzne i częściowo samodzielne finansowanie oraz podejmowane działania prawne doprowadzamy do zaspokajania potrzeb przedsiębiorstw wynikających z utraty płynności finansowej. Świadczymy usługi doradcze dla naszych klientów w zakresie współpracy z bankami, firmami leasingowymi oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi, zapewniając źródła finansowania i bezpieczeństwo wszelkich transakcji.Współpracuj z nami!!
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Dochodzenie ODSZKODOWANIA Pełna POMOC!! - galeria
Dochodzenie ODSZKODOWANIA Pełna POMOC!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 9)
Poprzednia usługa: Doradztwo prawne Tylko od SPECJALISTÓW!!   Następna usługa: LAMINOWANIE - ponad 20 - letnie DOŚWIADCZENIE!!