favore.pl
Remonty

Remonty nr 495060

Lokalizacja: Pryszczowa Góra (woj. lubelskie)Więcej: Pryszczowa Góra 31

INFORMACJE
Kontakt
Paweł Drozd
Paweł Drozd
Wyślij e-mail
Pryszczowa Góra 31
21-025 Pryszczowa Góra

tel: 690973527690973527
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
OPIS USŁUGI

Paweł Drozd prowadzi firmę świadczącą usługi remontowo-budowlane w Pryszczowej Górze, w województwie lubelskim. Na rynku funkcjonujemy od 2016 roku.

Niezależnie od skali projektu, przychodzimy z szerokim wachlarzem usług, które umożliwiają kompletne odświeżenie i modernizację Twojej przestrzeni. Przyjmujemy zlecenia z zakresu układania płytek, instalacji elektrycznych i hydraulicznych, a także montażu ogrzewania podłogowego.

Niewiele jest problemów w zakresie instalacji elektrycznych, których byśmy nie potrafili rozwiązać. Nasze usługi obejmują nie tylko podstawowe prace elektryczne, ale też wymianę instalacji elektrycznej w starszych budynkach.

W sferze wykończeń wnętrz specjalizujemy się w takich pracach jak montaż zabudów karton-gips. Tworzymy ścianki działowe oraz sufity podwieszane, dając pełną swobodę w kształtowaniu wnętrza. Jesteśmy także ekspertami w dziedzinie tynkowania i szpachlowania, co sprawia, że ściany w Twoim domu czy biurze będą wyglądać nieskazitelnie.

Jeśli marzy Ci się podłoga wyłożona panelami, również w tym aspekcie jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasze usługi obejmują też montaż drzwi i okien, co umożliwia nam kompleksowe podejście do każdego remontu.

W erze rosnącej świadomości ekologicznej oferujemy również montaż pomp ciepła. To nowoczesne rozwiązanie pozwala na znaczącą redukcję kosztów ogrzewania.

Zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Remonty - galeria
Remonty Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Zmiękczacze do wody ecowater   Następna usługa: Wykończenia wnętrz