favore.pl
Remonty

Remonty nr 495960

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)Więcej: Materii 6

INFORMACJE
Kontakt
Pracuj Bez Granic
Wyślij e-mail
Materii 6
02-258 Warszawa

tel: 884758177884758177
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
OPIS USŁUGI

Firmę Pracuj Bez Granic prowadzimy w Warszawie.

W świecie remontów i wykańczania wnętrz różnorodność usług to klucz do zadowolenia klienta. Nasza firma specjalizuje się w szerokim zakresie działań, od dociepleń typu piana PUR, przez wykańczanie wnętrz, aż do elewacji i montażu drzwi oraz okien.

Jeżeli mówimy o dociepleniu, to piana PUR to jedno z najefektywniejszych rozwiązań. Stosujemy ją głównie w trudno dostępnych miejscach, takich jak poddasza, gdzie trudno jest zastosować tradycyjne materiały. W przypadku docieplania styropianem kierujemy się głównie na elewacje, podczas gdy docieplenie poddasza wykonujemy też przy użyciu innych materiałów.

W zakresie wykańczania wnętrz oferujemy usługi od układania płytek i paneli zaczynając, na suficie podwieszonym kończąc. Nasze prace obejmują również remonty łazienek, w których zastosowanie znalazły różne materiały i techniki, zależne od potrzeb klienta.

Elewacje to dla nas nie tylko zewnętrzna "skóra" budynku. To pierwsze, co rzuca się w oczy i wpływa na wrażenie estetyczne. Malowanie elewacji to tylko jeden z elementów, w którym możemy się wykazać. Nasze usługi obejmują również różne techniki tynkowania i szpachlowania.

Ostatni, ale nie mniej ważny aspekt, to montaż drzwi i okien. Zwracamy tutaj uwagę na precyzyjność i dokładność, aby zapewnić długą żywotność i bezproblemowe użytkowanie.

Zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Remonty - galeria
Remonty Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Ogrodnictwo   Następna usługa: Wykończenia wnętrz