favore.pl
Panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne nr 496461

Lokalizacja: Lębork (woj. pomorskie)Więcej: Klonowa 13

INFORMACJE
Kontakt
Jerzy Baranowski
B&Z Proenergy
Wyślij e-mail
Klonowa 13
84-300 Lębork

tel: 508967669508967669
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
Godziny
OPIS USŁUGI

Firma B&Z Proenergy znajduje się Lęborku. Systemy fotowoltaiczne projektujemy oraz montujemy na potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych z całego kraju. Zapewniamy montaż kompletnych instalacji wraz z ich uruchomieniem oraz serwis i obsługę pogwarancyjną.

Specjalizujemy się w montażu fotowoltaiki dla domów jednorodzinnych, firm, rolnictwa czy przemysłu. Nasze systemy składają się z paneli fotowoltaicznych, inwerterów i systemu montażowego. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami, takimi jak między innymi LG, Sharp, Fronius, Growatt, Amerisolar, Jinko Solar czy Sunlink.

Pomagamy w uzyskiwaniu dofinansowania mikroinstalacji fotowoltaicznych z takich instytucji finansowych, jak PKO BP czy Bank Ochrony Środowiska. Wypełniamy także wnioski o dofinansowanie z rządowego programu Mój Prąd.

Wykonujemy także farmy fotowolticzne, które są instalacji o dużej mocy montowanymi na dużej powierzchni.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Panele fotowoltaiczne - galeria
Panele fotowoltaiczne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 1)
Poprzednia usługa: 36letnia pragnie znaleźć towarzysza o pasujących pasjach   Następna usługa: Montaż paneli fotowoltaicznych