favore.pl
Remonty

Remonty nr 499079

Lokalizacja: Nowy Olszowiec (woj. łódzkie)Więcej: Nowy Olszowiec 22

INFORMACJE
Kontakt
Mariusz Kubryn
Usługi Ogólnobudowlane Mariusz Kubryn
Wyślij e-mail
Nowy Olszowiec 22
97-217 Nowy Olszowiec

tel: 605033191605033191
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: -
sb: -
rozwiń
OPIS USŁUGI

Remonty to specjalność Usług Ogólnobudowlanych Mariusz Kubryn! Od lat wykonujemy zlecenia związane z renowacją pomieszczeń. Działamy na terenie województwa łódzkiego. Najczęściej odnawiamy wnętrza w domach i mieszkaniach. Zapewniamy dokładne i terminowe realizowanie zleceń.

Zajmujemy się między innymi szpachlowaniem ścian, co umożliwia przywrócenie ich pierwotnego stanu. W ten sposób pozbywamy się dziur i nierówności. Ponadto malujemy sufity i ściany białymi i kolorowymi farbami. Oferujemy również stawianie ścianek działowych i montaż podwieszanych sufitów z płyt karton-gips. W ten sposób adaptujemy poszczególne pomieszczenia, w tym poddasza. Z płyt wykonujemy też zabudowy toalet podtynkowych.

W łazienkach, kuchniach i innych pomieszczeniach kładziemy także płytki. Układamy gres, glazurę i terakotę na podłogach i ścianach. Wykładamy również niecki pryszniców z odpływem liniowym i obudowujemy toalety podtynkowe. Dodatkowo montujemy drzwi wewnętrzne i kładziemy podłogi z paneli. Po pracach remontowych dokładnie sprzątamy. Więcej informacji udzielamy poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej favore.pl.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Remonty - galeria
Remonty Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Noc zabawy z niezależną piękną dziewczyną   Następna usługa: Wykańczanie wnętrz