favore.pl
Przewozy na śluby i wesela

Przewozy na śluby i wesela nr 499085

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
WlaTrans
Wyślij e-mail
Racławicka 150 m. 109
02-117 Warszawa

tel: 508391750508391750
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Godziny
pn-pt: -
OPIS USŁUGI

Prowadzimy firmę o nazwie WlaTrans już od 2008 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest na terenie Warszawy. Zajmujemy się świadczeniem usług przewozowych.

Klienci mogą skorzystać z wynajmu busów na wesela oraz śluby. Są to wyjątkowe okazje, gdzie klienci powinni się cieszyć i dobrze bawić, bez konieczności zaprzątania sobie głowy transportem czy logistyką. Posiadane pojazdy utrzymane są w doskonałym stanie, co przekłada się na bezpieczną oraz płynną podróż. Na ich wyposażenie składają się wygodne siedzenia, klimatyzacja, systemy audio i video, a także wiele innych udogodnień. Przystosowaliśmy je też do przewożenia sukni ślubnych, garniturów czy innych elementów garderoby.

Odpowiednio dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Organizujemy obsługę transportową zarówno na małe, kameralne wesela, jak i wielkie ceremonie. Bezpiecznie dostarczymy wszystkich gości na czas. Dzięki nam możecie mieć Państwo pewność, że wspólne celebrowanie tego wyjątkowego dnia zacznie się już w podróży. W naszych pojazdach tworzona jest przestrzeń, gdzie pasażerowie mogą razem rozmawiać, śmiać się, a także nawiązać nowe relacje czy utrwalić więzi rodzinne.

Wszystkich zainteresowanych przedstawioną ofertą zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
SŁOWA KLUCZOWE
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
Przewozy na śluby i wesela - galeria
Przewozy na śluby i wesela Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 0 na 5 (liczba ocen: 0)
Poprzednia usługa: Remonty łazienek   Następna usługa: Kobieta poszukuje partnera do wzajemnego relaksu