favore.pl
UTRZYMANIE CZYSTOŚCI w Twojej firmie! SOLIDNIE!

UTRZYMANIE CZYSTOŚCI w Twojej firmie! SOLIDNIE! nr 5020

Lokalizacja: Białystok (woj. podlaskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Eska s.c.
Wyślij e-mail
ul. Elewatorska 11/1 lok.204
Białystok

tel: 602 300922602 300922
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

Agencja Ochrony ESKA s.c.

oferuje


Usługi utrzymania czystości
Usługi porządkowo-czystościowe kompleksowo zabezpieczają potrzeby klienta w zakresie utrzymania czystości, higieny i estetyki wnętrz biurowych, gospodarczych, sanitarnych, przemysłowych oraz posesji. W zakres usług wchodzi zaopatrzenie w sprzęt i środki czystości oraz materiały eksploatacyjne, między innymi ręczniki papierowe, mydło w płynie, papier toaletowy, środki zapachowe i inne, na które zgłoszą Państwo zapotrzebowanie.

Gwarancją dobrego przygotowania i skuteczności sprzątania jest zatrudnianie przez naszą firmę wykwalifikowanych technologów, którzy dobierają odpowiednie środki czystości i sprzęt na podstawie oględzin obiektu.

Organizujemy również prace konserwacyjne obiektów.

O nas

Agencja Ochrony ESKA s.c. prowadzi działalność gospodarczą w oparciu o Koncesję L-1777/00 wydaną przez MSWiA, zgodnie z ustawą z dn. 22.08.1997 r. o Ochronie Osób i Mienia.

Jesteśmy profesjonalną i rzetelną firmą, wyspecjalizowaną w kompleksowej ochronie osób i mienia, co jest naszym atrybutem w kształtowaniu teraźniejszości i przyszłości nowoczesnej firmy, jaką stworzyliśmy i jakiej poszukują potencjalni klienci. Gotowi jesteśmy sprostać oczekiwaniom Państwa, mając przede wszystkim na względzie bezpieczeństwo powierzonego mienia.

Gwarantujemy wysokiej jakości usługi wspierane nowatorskimi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi, oraz niezawodnymi systemami zabezpieczeń elektronicznych.

Kilkuletnie doświadczenie i dobra współpraca z naszymi kontrahentami są gwarantem naszej wiarygodności i rzetelności oraz pozwalają nam na podejmowanie coraz to nowych wyzwań, które realizujemy z dbałością o wysoką jakość i atrakcyjną cenę, negocjowaną w zależności od złożoności zadania.

Przy realizacji zleceń specjalistycznych (obiekty obowiązkowo chronione, specjalnego znaczenia) kładziemy szczególny nacisk na odpowiednie przeszkolenie i doświadczenie personelu w dziedzinie ochrony.

Dysponujemy nieoznakowanymi samochodami interwencyjnymi, co daje nam przewagę i element zaskoczenia nad potencjalnym zagrożeniem.

Posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności.
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Eska s.c.
Wyślij e-mail
ul. Elewatorska 11/1 lok.204
Białystok

tel: 602 300922602 300922
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
UTRZYMANIE CZYSTOŚCI w Twojej firmie! SOLIDNIE! - galeria
UTRZYMANIE CZYSTOŚCI w Twojej firmie! SOLIDNIE! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 3)
Poprzednia usługa: Doradztwo informatyczne! Masz problem? Pomożemy!   Następna usługa: "Rodmos" prosta droga do prawa jazdy...