favore.pl
FOTO"Ira" - STUDIO FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ

FOTO"Ira" - STUDIO FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ nr 5159

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, CS Group Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz Panorama Firm Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
800 / zestaw Sprawdź rabaty!
Kontakt
Anna i Andrzej Miazgowie
Wyślij e-mail
ul. Grójecka 31
02-030 Warszawa

tel: 22 658028022 6580280
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-19:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

       FOTO "Ira" - STUDIO FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ

 

 

Pierwszą młodą parę sfotografowaliśmy w marcu 1947 roku. Od tamtej chwili stale fotografujemy mieszkańców Warszawy i okolic. Wykonujemy zdjęcia ślubów, chrztów i komunii, a także okolicznościowe fotografie studyjne. Sesje w studio wykonujemy na zamówienie. Wystawiamy także faktury VAT.

Foto-Ira jest firmą rodzinną. W tej chwili czwarte pokolenie uczy się fotografii studyjnej (nauka trwa nawet kilka lat). Rownież wśród naszych Klientów powstała swoista tradycja. Dziadkowie wykonywali u nas zdjęcia ślubne, potem były zdjęcia chrztu, następnie komunia dzieci. Dorosłe dzieci robiły u nas zdjęcia ślubne. Obecnie fotografujemy już trzecie pokolenie.

 

Jest to dla nas ogromna satysfakcja i ze swojej strony robimy wszystko, aby Klient, który zawitał do nas ponownie nawet po kilku latach, spotkał się z jak zwykle z miłą obsługą, która zaoferuje mu taki sam (lub szerszy) zakres usług i sprzedaży.

Bez cienia fałszywej dumy możemy gratulować naszym Klientom udanych zdjęć. Ogromne doświadczenie w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami i nowoczesną techniką zapewnia najwyższą jakość zdjęć. Będąc członkami międzynarodowej organizacji fotografów Color Art Photo, braliśmy udział w wystawach fotograficznych i spotkaniach najlepszych fotografów z całej Europy.

 

 

Nasza oferta tworzona jest zawsze indywidualnie, w zależności od ilości zdjęć, wielkości odbitek, czasu trwania i rodzaju sesji zdjęciowej czy usług dodatkowych. Z największą przyjemnością przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i określisz przewidywaną ilość póz, format odbitek oraz czas trwania sesji lub pleneru. Przy większych zamówieniach możesz liczyć na upusty i atrakcyjne, dodatkowe usługi. Jeżeli nie możesz zdecydować się na konkretne usługi, chętnie pomożemy i doradzimy.

 

Studio

Przy zamawianiu wystarczy określić ilość póz, czyli ujęć. W trakcie sesji wykonujemy ich ok. dwa razy więcej do wyboru. Dzień lub dwa po zdjęciach, zapraszamy do obejrzenia wszystkich fotografii i już można wybrać ujęcia, formaty odbitek, rodzaj papieru oraz album. Najkrótsza sesja to pięć póz.

Przykładowe sesje:
krótka - 30 minut, ok 10-15 zdjęć, z których do wyboru jest 5 lub więcej ujęć.
standardowa - 1 godzina, ok. 20-25 zdjęć, z czego do wyboru jest 10 lub więcej ujęć.
dowolna - możliwe są sesje 7, 8 czy 12 pozowe.

 

Oferta specjalna:

Zamów godzinną sesję
w formacie 15x21 cm (metalik), a otrzymasz
gratis powiększenie 40x50 z najładniejszej
pozy oraz album i płytę CD (videoCD).

 

Plener i reportaże

Atrakcyjną i nieodłączną częścią ślubów jest ceremonia ślubna i przyjęcie. Nasz fotograf z przyjemnością uwieczni i udokumentuje przebieg wszystkich uroczystości związanych ze ślubem. Możemy zaproponować także romantyczne fotografie w plenerze, które urozmaicą Twój album.

Najciekawszą propozycją jest uwiecznienie wszystkich wydarzeń ślubnych - od pierwszych przygotowań Panny Młodej, na oczepinach kończąc. Fotoreporter jest do państwa dyspozycji przez cały czas i może wykonać np. 225 zdjęć, z których można wybrać 150 najlepszych wraz z negatywami. Gratis otrzymujesz album i płytę CD z fotografiami.

Sesje w plenerze odbywają się zwykle dzień lub dwa po ślubie i trwają od 1 do 4 godzin. Fotograf wykona np. 150 zdjęć, z których można wybrać 100 najlepszych ujęć. Gratis otrzymujesz album i płytę CD z fotografiami.

 

Oferta specjalna:

Zamów reportera
do wyłącznej dyspozycji od pierwszych
przygotowań do oczepin w cenie 1500 zł.
150 zdjęć + album + płyta CD gratis!

 

Formaty i dodatki

Odbitki wykonujemy najczęściej w formatach 13x18, 15x21 lub 20x29,5 cm. Do odbitek dodajemy bezpłatnie album, a powyżej 10 póz otrzymujesz również płytę CD ze zdjęciami w formacie videoCD. Zawiera ona przeglądarkę zdjęć i pozwala wyświetlić na komputerze miniaturki oraz duże zdjęcia w formacie 570x768 pikseli. Dodatkowo możesz stworzyć pokaz zdjęć (slideshow), a także obejrzeć fotografie na ekranie telewizora, jeżeli odtwarzacz DVD ma opcję videoCD.

Wykonujemy również zdjęcia w sepii (w stylu retro) i czarno-białe, a także na życzenie tworzymy kompozycje z kilku zdjęć w jednym. Możemy też wyretuszować ujęcia i nałożyć dowolne tło cyfrowo. Ślub na pustyni? Czemu nie...

 

 

Promocja:

Zamów u nas zdjęcia na hasło UslugiSlubne.pl. Z najładniejszej pozy
otrzymasz gratis powiększenie 20x29.5cm
!

Zamów u nas godzinną sesję
zdjęciową - gratis otrzymasz multimedialną
płytę CD ze zdjęciami i przeglądarką.

 

Promocji, ofert specjalnych i last minute nie można ze sobą łączyć!

 

 

Proszę traktować cennik jako orientacyjny i poglądowy, ponieważ oferta zawsze ustalana jest indywidualnie w zależności od ilości zdjęć, czasu sesji, pleneru czy wielkości odbitek i rodzaju papieru.

 

Zapraszamy do studia i czekamy na telefon od Ciebie w każdej chwili!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPCJE DODATKOWE
Plener rozwiń Cena: 0 zł Trwający 1,5 do 2 godzin plener, Cena obejmuje 25 zdjęć, negatywy, album i płytę multimedialną CD (videoCD).
Reportaż rozwiń Cena: 1 200 zł Reporter do dyspozycji na cały dzień (10 godzin), 200 zdjęć, cena od 2000 zł , 150 zdjeć, cena specjalna: 1500 zł , Cena obejmuje zdjęcia, negatywy, album i płytę multimedialną CD (videoCD opcja DVD).
Studio rozwiń Cena: -721 zł Cena jednej pozy (ujęcia) rozpoczyna sie już od 79 zł. Cena obejmuje 3 odbitki oraz album.10 póz gratis dodajemy płytę multimedialną CD (videoCD) ze zdjęciami. Wykonujemy zawsze więcej ujęć, aby można było wybrać tylko te najładniejsze.
Zamów reportera rozwiń Cena: 700 zł Do wyłącznej dyspozycji od pierwszych przygotowań do oczepin. 150 zdjęć + album + płyta CD gratis!
RABATY
Rabat 10 %
Przy zamówieniu 1 x zestawLast minute studio!!! . Zamawiając w ciągu tygodnia sesję na najbliższą sobotę
Rabat 15 %
Przy zamówieniu 1 x zestawLast minute plener!!! Zamawiając w ciągu tygodnia plener w najbliższą niedzielę
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
800 / zestaw Sprawdź rabaty!
Kontakt
Anna i Andrzej Miazgowie
Wyślij e-mail
ul. Grójecka 31
02-030 Warszawa

tel: 22 658028022 6580280
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-19:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
FOTO"Ira" - STUDIO FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ - galeria
FOTO"Ira" - STUDIO FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 11)
Poprzednia usługa: Renowacja zabytków, adaptacja stylowych wnętrz   Następna usługa: Firma Pogrzebowa Calia Rozanscy Trumny