Grafika komputerowa

Grafika komputerowa nr 51913

Lokalizacja: cała Polska

INFORMACJE
Kontakt
Izabela vanGeelen
SoonAfter Visual Communication
Wyślij e-mail
tel: 0031302801590
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI
Zastosowany content management system w stronach inernetowych takich jak np. Wyślij e-mail
lub Wyślij e-mail jest łatwy w użyciu nawet bez znajomości języka html.
 

Jakie są główne zalety systemów CMS i dlaczego warto zainwestować w to uniwersalne, szybkie i skuteczne do tworzenia stron WWW narzędzie?

 1. Systemy CMS pozwalają na łatwą administrację serwisem, której mogą dokonywać osoby bez znajomości HTML'a. Umożliwiają kontrolowanie praktycznie wszystkich elementów witryny internetowej. Obecnie wiele firm internetowych przygotowuje różnorodne wersje CMS, w zależności od potrzeb użytkowników. Wśród nich znajdziemy małe, nieskomplikowane moduły lub charakterystyczne "kombajny", które przeznaczone są dla większych, rozbudowanych serwisów. Można je wykorzystać przy tworzeniu stron WWW oraz portali czy rozbudowanych sklepów internetowych.
 2. CMS to kompletne kierowanie portalem internetowym, od zamieszczania informacji, ogłaszania wiadomości, poprzez kontrolę nad całą witryną. Pozwalają na swobodną modyfikację serwisu czyli menu, zawartości treści oraz wyglądu. Wszelkie działania polegające na dodawaniu, usuwaniu bądź jakiejkolwiek zmianie danych dokonuje się w Panelu Administratora, poprzez wypełnienie odpowiednio przygotowanych formularzy. Rola administratora sprowadza się do instalacji systemu oraz ustalenia zawartości witryny.
 3. W większości instalacja CMS jest prosta i nie wymaga posiadania odpowiedniego oprogramowania czy sprzętu. Niezależnie jaki system zarządzania treścią wybierzemy, potrzebne nam będzie konto WWW z obsługą PHP i bazą danych. Prawie każdy CMS współpracuje z MySQL, Postgres, Oracle czy Sysbase. Kłopoty z instalacją mogą być związane z określonymi plikami lub katalogami, które będą niezbędne do zainstalowania. Niekiedy trzeba będzie również zmienić nazwy zbiorów, bądź sprawdzić czy nie brakuje pewnych bibliotek albo programów. Przy tego rodzaju czynnościach przyda się z pewnością znajomość podstaw PHP czy HTML'a oraz dokładne przeczytanie instrukcji instalacji.
 4. Po przeprowadzeniu instalacji systemu należy go uzupełnić w treść oraz ustalić ogólny szablon serwisu. CMS opiera się o tzw. moduły, z których każdy odpowiada za inną funkcję. Przykładowe moduły to:
  • news -dzięki któremu możemy dodawać najświeższe wiadomości związane z firmą, nowe wydarzenia, nowości itp. Możemy je później przechowywać w "archiwum", które będzie odzwierciedlało kronikę wydarzeń naszej firmy.
  • newsletter - są to informacje, które rozsyłamy naszym klientom. Może to być oferta promocyjna, życzenia świąteczne, najnowszy katalog produktów...
  • forum- dzięki niemu osoby odwiedzające naszą stronę WWW będą mogły się wypowiedzieć na temat naszych usług, porozmawiać z innymi użytkownikami.
  • sklep- za pomocą sklepu nasi klienci bezpośrednio będą mogli przez internet zamówić oferowany produkt bądź usługę.
  • "poleć znajomemu"- umożliwi powiadomienie innych użytkowników o naszej ofercie.
  • sonda- czyli inaczej ankieta dla naszych klientów o naszej firmie.
  • galria zdjec (prezentacja) - mozna przedstawic na każdy temat i ewenement.

  Są to oczywiście przykładowe moduły, które możemy zamieścić na naszą witrynę. Istnieje możliwość ich zmiany, zgodnie z naszymi potrzebami. Posiadając uprawnienia administratora sami decydujemy, z jakich modułów będzie się składać serwis oraz w którym miejscu na stronie będą wyświetlane poszczególne ich części. Dzięki nim można zorientować się, czy nasz serwis cieszy się popularnością, jakie usługi podobają się najbardziej, a przez to co zmienić, aby nasza oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna i konkurencyjna dla innych.

  Dzięki tak pogrupowanemu tekstowi łatwiej jest rozbudowywać i uaktualniać witrynę. Nie robi się też bałagan i chaos informacyjny, strona jest bardziej czytelna i ma łatwą nawigację.

 5. Olbrzymią zaletą CMS jest oszczędność czasu oraz pieniędzy, a co za tym idzie możliwość realizacji własnych pomysłów na stronę WWW. Wiadomo, że serwis jeżeli jest bardziej rozbudowany, musi być częściej aktualizowany. Tradycyjny sposób aktualizacji witryny wiąże się za każdym razem z wydatkiem finansowym na rzecz webmastera bądź wyspecjalizowanej agencji interaktywnej. Na realizację nawet najmniejszej zmiany musimy zawsze czekać, przy czym nie zawsze jesteśmy zadowoleni z jej efektu. System CMS pozwala nam uniknąć takich trudności. Sami bowiem szybko, zgodnie z naszym pomysłem możemy dokonać zmian naszej strony. Bieżące modyfikacje to jedynie wydatek wewnętrzny firmy, a drobne aktualizacje nie wymagają wnikania w treści witryny.
 6. Funkcjonalność CMS objawia się również w rozróżnieniu części informacyjnej serwisu od sposobu jej prezentacji graficznej. System ten bowiem posiada odpowiedni szablon graficzny, który jest skonfigurowany z wyglądem całej strony WWW. Modyfikacja polegająca na dodaniu czy usunięciu jakiejkolwiek podstrony nie wymaga wykonania dodatkowo żadnych zmian graficznych.
 7. W systemach zarządzania treścią bardzo łatwo zmieniać informacje. Wykonanie każdej najmniejszej aktualizacji w Panelu Administratora bezpośrednio przenosi zmianę do bazy danych oraz uzupełnia odpowiednio przeznaczone dla tych treści miejsca (moduły) na stronach.
 8. Dodatkową zaletą jest możliwość prostej pracy z szablonami na witrynie. Szybko i bez żadnych skomplikowanych zabiegów można zmienić wygląd całego serwisu. Sprowadza się to jedynie do zmiany odpowiedniego szablonu. CMS robi to automatycznie, przez co nie trzeba przepisywać każdej podstrony serwisu. Zmiana np. szaty graficznej na świąteczną nie stwarza żadnego problemu, a z pewnością uatrakcyjni naszą ofertę.
 9. Systemy zarządzania treścią to doskonały sposób publikacji w Internecie. Informacje są czytelne, pogrupowane, a my możemy skoncentrować się wyłącznie na pracy i według swoich potrzeb aktualizować treści. Wygląd stron w trakcie edycji jest prawie w stu procentach taki sam jak widzi go odwiedzający stronę. Wszystkie operacje wykonujemy za pomocą edytora przypominającego Worda. Dzięki niemu możemy pogrubiać tekst, pisać kursywą, różnym kolorem, czcionką, wzbogacać go o tabele, wykresy, rysunki.
 10. Wszystkie dokonywane zmiany stron są najpierw zachowywane w wersji roboczej. Dzięki temu można je jeszcze modyfikować przed ostatecznym opublikowaniem. Można także ustawić datę, w której te informacje automatycznie zostaną dodane do treści naszego serwisu.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU soonafter
Grafika komputerowa - galeria
Grafika komputerowa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: Audiobook - TRUSKAWKOWY MILIONER - poradnik   Następna usługa: Suche Budynki, Budowle Mury i Ściany ITD.