favore.pl
OGRODY JAPOŃSKIE  -  zamów Virtua Garden TERAZ!!

OGRODY JAPOŃSKIE - zamów Virtua Garden TERAZ!! nr 5277

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul.Zagięta 4a
04-847 Warszawa

tel: 503 999998503 999998
tel: 506 648205506 648205
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
OPIS USŁUGI
Ogrody wodne, oczka wodne, projektowanie ogrodów i terenów zieleni, ogrodnictwo, trawniki, ogrody zimowe, ogrody dla firm, zakładanie ogrodów i terenów zieleni, usługi ogrodnicze


     Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów i terenów zieleni wszelkiego typu: ogrody wodne, trawniki, ogrody skalne jak i ogrody zimowe, upiększone oczkami wodnymi, kaskadami, palisadami, mostkami i schodami. Prace wykonujemy w krótkich i ustalonych terminach a ich zakres ustalamy osobiście na miejscu według naszego projektu lub pomysłu Klienta .


Ogrody WIRTUA GARDEN to niepowtarzalność, czytelność i funkcjonalność; dostrajanie się do otoczenia, rzeźbienie terenu, budowanie różnych nastrojów. Takie są właśnie nasze Ogrody.


W okresie swojego istnienia WIRTUA GARDEN wykonała wiele niepowtarzalnych ogrodów prywatnych, jak również realizowała zamówienia od firm m.in.: Budimex S.A., Foras Property Sp. z o.o., Finlandia Polska Sp. z o.o., PKP Intercity Sp. z o.o., Sanechem Sp. z o.o., Centrum Handlowe Reduta, Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom 2000, Domino, EVENT Public Relations, Marvipol S.A, Jaguar Polska Sp. z o.o., Centrum Europejskie Natolin itp. Ludzie związani z naszą firmą starają się realizować coraz ciekawsze rozwiązania architektoniczne oraz stosować najnowsze technologie w urządzaniu terenów zieleni. Jako fachowcy w tej branży zawsze służą dobrą radą i praktyczną pomocą. Projektujemy i wykonujemy innowacyjne produkty dla wymagających Klientów. Można nam zaufać podczas zakładania, pielęgnacji i wyposażania swojego ogrodu, stawu basenu. Jako wiodący na rynku wykonawca w zakresie techniki ogrodniczo - stawowej oferujemy doskonałą jakość i możemy zapewnić niskie ceny.

Woda to życie - ogród bez niej wydaje się być martwy. Oczko wodne, strumyk, kaskada, basen, wodospad lub fontanna - woda przeobrazi każde miejsce ogrodu w indywidualne dzieło sztuki. Wirtua Garden pozwoli Państwu czerpać radość i uczynić z każdego ogrodu prawdziwy raj dla roślin i zwierząt.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - zespół WIRTUA GARDEN - Ogrody Warszawa.PROPONUJEMY PAŃSTWU PROJEKTOWANIE I ZAKŁADANIE OGRODÓW JAPOŃSKICH.

Projektowanie i zakładanie ogrodów japońskich

Wyślij e-mail

Projektowanie i zakładanie ogrodów japońskich. Dla tych z Państwa którzy chcieliby mieć swój własny, niepowtarzalny i unikalny ogród japoński firma WIRTUA GARDEN wraz z importerem oryginalnych elementów ogrodów japońskich oferuje swoje usługi w zakresie: projektowanie i zakładanie ogrodów japońskich. W Japonii od wieków można znaleźć jedne z najpiękniejszych ogrodów na świecie, które są rezultatem odmiennej od europejskiej filozofii oraz rozumienia funkcjonalności i projektowania.
4000 PLN 1000 m2
Elementy ogrodów japońskich

Wyślij e-mail

Proponujemy Państwu oryginalne japońskie kamienne latarnie, kamienne wierze, baseny na wodę, kamienne mostki oraz posagi. Wszystkie japońskie produkty wykonane są ręcznie przez mistrzów kamieniarstwa przy użyciu japońskich tradycyjnych metod z najwyższej jakości granitu. Produkty z Japonii są nieosiągalne gdzie indziej w Europie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą elementów ogrodów japońskich na firmowej stronie importera - dział PARTNERZY. Zakupy za pośrednictwem naszej firmy objęte są 5 % rabatem.
informacja tel.
PRACA!!!!!

Oferty pracy, praca dla ogrodników, brukarzy i architektów krajobrazu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy podejmiemy współpracę z projektantami ogrodów i doświadczonymi ogrodnikami.

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z trzema wybranymi przez siebie prezentacjami projektów terenów zieleni. Przesyłkę prosimy nadać drogą zwykłą, pocztową na adres:

Wirtua Garden
ul. Zagięta 4a
04-847 Warszawa

Prace prosimy zaprezentować w formie graficznej lub w formie cyfrowej na płycie CD (prosimy pamiętać, iż rozszerzenie plików graficznych tylko: jpg, psd, gif, lub tiff,).

Prosimy nie wysyłać listów drogą elektroniczną (e-mail).

Serdecznie dziękujemy.
Wirtua Garden

Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul.Zagięta 4a
04-847 Warszawa

tel: 503 999998503 999998
tel: 506 648205506 648205
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu zapytaj o rabat dla klientów favore.pl
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
W trosce o wiarygodność opinii oraz reputację usługodawców rejestrujemy adresy IP komputerów, z których wystawiane są opinie.
Użytkownik wystawiający opinię proszony jest również o podanie danych kontaktowych, które nie są jednakże weryfikowane.
OGRODY JAPOŃSKIE - zamów Virtua Garden TERAZ!! - galeria
OGRODY JAPOŃSKIE - zamów Virtua Garden TERAZ!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: TWORZYMY DLA CIEBIE!! kaskady, strumienie...   Następna usługa: Vitua Garden POLECA!! ogrody przydom. NISKA CENA!!