Zakład Pogrzebowy Łoś  -  Trumny

Zakład Pogrzebowy Łoś - Trumny nr 5378

Lokalizacja: Szczecin (woj. zachodniopomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Zakład Pogrzebowy Łoś
Wyślij e-mail
ul. 5-go Lipca 42
Szczecin

tel: 91 4843344
tel: 91 4842138
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

O nas

 

        Działalność w branży usług pogrzebowych rozpoczęliśmy w 1988 r., kiedy to po kupnie używanego Mercedesa, przerobionego następnie na karawan, zajęliśmy się krajowym i międzynarodowym transportem zwłok. Nasza firma - "Misterium" - była wówczas jednym z pierwszych prywatnych przedsiębiorstw pogrzebowym na Pomorzu Zachodnim. W 1991 r. postanowiliśmy rozszerzyć zakres usług oferowanych przez naszą firmę i stworzyć zakład świadczący kompleksowe usługi pogrzebowe. Z czasem zrezygnowaliśmy też z nazwy "Misterium" na rzecz firmowania działalności własnym nazwiskiem. Nazwa zakładu nawiązująca bezpośrednio do nazwiska sprawia, iż firma jednoznacznie kojarzy się z daną osobą i wówczas wiadomo, kto stoi za całym przedsięwzięciem i kto jest za wszystko odpowiedzialny.

        Ciężka praca i jasna wizja firmy konsekwentnie realizowana przez lata działalności pozwoliły nam stworzyć bez wątpienia najlepszy zakład pogrzebowy w mieście. Zalety naszego zakładu doceniają nie tylko najbliżsi zmarłych, którzy decydują się na korzystanie z naszej pomocy przy organizowaniu pogrzebu, ale także firmy i instytucje, widzące w zakładzie "Łoś" solidnego wykonawcę, świadczącego usługi na najwyższym poziomie. Na nasze usługi zdecydował się armator promu Jan Heweliusz. Armator uznał, iż to właśnie my zapewnimy najlepszą oprawę ostatniej drogi tragicznie zmarłych w tej najtragiczniejszej polskiej katastrofie morskiej. Zalety zakładu pogrzebowego "Łoś" docenili również nasi zachodni sąsiedzi, dla których jakość i solidność zawsze muszą stać na najwyższym poziomie. Cały okres działalności Konsulatu Generalnego Republiki Federalnej Niemiec w Szczecinie to czas harmonijnej współpracy między konsulatem a naszą firmą.

        Obserwując zapotrzebowanie na świadczone przez nas usługi dostrzegliśmy również jak bardzo brakuje firmy, która zajmie się pomocą w świadczeniu transgranicznych usług pogrzebowych - zarówno dla rodzin Polaków zmarłych za granicą, jak i rodzin cudzoziemców zmarłych w Polsce. Systematycznie nawiązywaliśmy więc kontakty z firmami pogrzebowymi w całej Europie. Obecnie współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami pogrzebowymi, m.in. w Skandynawii, Niemczech, Czechach, Austrii, Francji oraz we Włoszech.

        Oboje staramy się doglądać każdego organizowanego pogrzebu, tak by upewnić się, że wszystko jest zapięte na ostatni guzik, a w razie wystąpienia nieprzewidzianych trudności i przeszkód błyskawicznie interweniować, by zapewnić niezakłócony przebieg uroczystości. Te dopracowane do perfekcji, najmniejsze szczegóły składają się na idealną całość. Tę zaletę doceniają wszyscy, którzy korzystają z usług naszego zakładu. Jednakże najważniejszą dla nas jest ocena, którą wystawiają nam nasi klienci. Dlatego też wyłożyliśmy w naszym zakładzie książkę skarg i podziękowań. Każdy może tam wpisać swoje uwagi i zastrzeżenia. Cieszy nas niezmiernie, iż wśród prawie 100 wpisów są same pochwały i ani jednej skargi.

        Latem 2001 r. zyskaliśmy sobie spory rozgłos nie tylko w branży pogrzebowej. Otóż 25 czerwca 2001 r. zorganizowaliśmy pierwszy w Polsce pogrzeb na morzu. Popularna w krajach Zachodniej Europy forma pożegnania z osobą zmarłą, u nas nie ma żadnych tradycji, ani określających wymogi jej przeprowadzenia norm prawnych. Uważamy, iż przeprowadzenie tej ceremonii w najlepszy sposób obrazuje, jak doskonale potrafimy rozpoznać potrzeby i życzenia osób korzystających z usług zakładu, by nie tylko zapewnić godny pochówek, ale i wypełnić, jakże ważną, ostatnią wolę zmarłego. O naszym pionierskim "wyczynie" rozpisywały się szeroko nie tylko pisma branżowe. Także tygodnik "Polityka" opisał całą uroczystość.

 

        O zakładzie "Łoś" szczeciński oddział Telewizji Polskiej nakręcił film pt. "Sytuacje pośmiertne". W materiale tym od podszewki przedstawiono działalność oraz historię naszej firmy. Autorzy filmu nie pozostawili wątpliwości, iż jesteśmy bardzo solidnym i zdecydowanie najbardziej renomowanym zakładem pogrzebowym w mieście.

        Perfekcja...
        Jakość...
        Solidność...
        Umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby klienta...

te wszystkie zalety pozwalają w pełni obiektywnie określić naszą firmę, jako zdecydowanie najlepszą w Szczecinie. Również niezależne pisma (m. in. Przegląd funeralny) oraz almanachy branżowe, od lat wskazują zakład "Łoś" jako "wiodący na terenie miasta Szczecin".


 

Akcesoria funeralne

 

        W naszym salonie pogrzebowym znajdziecie Państwo szeroki wybór akcesoriów funeralnych. Oferujemy akcesoria dla wszelkich rodzajów wyznań oraz akcesoria właściwe dla pogrzebów świeckich. Wszystko po to, by niezależnie od tego, czy zmarły był Katolikiem, Prawosławnym, czy jakiegokolwiek innego wyznania, bądź też osobą świecką, jego bliscy mogli nadać ceremonii pogrzebowej najwłaściwszą formę.

        Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania, bądź wątpliwości co do tego jak powinna wyglądać uroczystość pogrzebowa, proszę nie wahać się pytać - udzielimy wyczerpującej odpowiedzi i doradzimy w każdej kwestii.

 

Trumny

 

        W naszym salonie pogrzebowym prowadzimy sprzedaż trumien. Można wybierać spośród rodzajów drewna, kolorów oraz sposobu wykończenia wnętrza. Szeroki wybór sprawia, iż każdy z Państwa znajdzie wyrób, który odpowiada jego oczekiwaniom i tym samym gwarantuje, iż pożegnanie bliskiej osoby będzie miało właściwy wyraz.

        Poniżej przedstawiamy niektóre z trumien, które oferujemy w naszym salonie. Jeśli chcecie Państwo zapoznać się z całą ofertą, zapraszamy do naszego zakładu.


 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
negatywna
rozwiń Totalna tragedia! Zero profesjonalizmu! Odradzam ten "podwórkowy kiermasz" Wystawiona 11-06-2014 14:59 przez Zażenowany (37.30.106.*)   Zgłoś nadużycie
Zakład Pogrzebowy Łoś - Trumny - galeria
Zakład Pogrzebowy Łoś - Trumny Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 12)
Poprzednia usługa: Projekty architektoniczno - budowlane   Następna usługa: Aranżacja przestrzeni.