favore.pl
Agencja ochrony, instalacje alarmowe, monitoring

Agencja ochrony, instalacje alarmowe, monitoring nr 5612

Lokalizacja: Opole (woj. opolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
Wrocławska 46-48
45-701 Opole

tel: 77 474360077 4743600
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
rozwiń
OPIS USŁUGI


HISTORIA FIRMY GENIUS

    Nasza firma powstała w 1990 roku jako przedsiębiorstwo prywatne. Założyciele firmy - absolwenci Politechniki Gliwickiej i obecnego Uniwersytetu Opolskiego postawili sobie za cel świadczenie na wysokim poziomie usług w zakresie systemów elektronicznych i komputerowych na potrzeby klientów z regionu południowo-zachodniej Polski.

Początkowo podstawową branżą były systemy telekomunikacyjne gdzie uzyskaliśmy autoryzacje wielu znanych producentów – firm Panasonic, SIEMENS, Bosch, Platan i wielu innych których centrale telefoniczne były przez nas instalowane i serwisowane.

Dalszy rozwój firmy doprowadził do utworzenia działu systemów alarmowych i urządzeń fiskalnych w których zatrudnialiśmy wykwalifikowanych pracowników.  

Kolejnym etapem rozwoju było uzyskanie Koncesji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w zakresie ochrony fizycznej i zabezpieczenia technicznego co pozwoliło nam na otwarcie w roku 1996 Stacji Monitorowania Alarmów.

W roku 1997 nawiązaliśmy współpracę z firmą Polkomtel operatorem sieci Plus GSM i otworzyliśmy salon sprzedaży telefonów komórkowych. Kolejne lata pozwoliły nam na pozyskanie wielu znaczących klientów i umocnienie swojej pozycji na rynku.                    

W chwili obecnej nasza działalność koncentruje się na projektowaniu, instalacji i wdrażaniu oraz późniejszym serwisie systemów alarmowych, telewizji przemysłowej i innych zabezpieczeń technicznych. Uzupełnieniem usług instalacyjnych jest monitorowanie systemów alarmowych przez Stację Monitorowania Alarmów GENIUS SMA. Jest ona wyposażona w najnowocześniejsze systemy i urządzenia i umozliwia ochronę obiektów w oparciu o linie komutowane oraz transmisję radiową z wykorzystaniem pakietowej transmisji danych GPRS. W celu skutecznej ochrony zapewniamy profesjonalne i doskonale wyposażone grupy interwencyjne zapewniające dojazd na miejsce zdarzenia w ciągu kilku minut. 

Zajmujemy się również instalacją  systemów telekomunikacyjnych oraz rozwiązań wspomagających sprzedaż i obsługę klienta takich jak kasy i drukarki fiskalne oraz systemy hotelowe i gastronomiczne.

Zatrudnieni u nas inżynierowie i technicy posiadają wysokie kwalifikacje potwierdzone stosownymi licencjami wydanymi przez Komendę Wojewódzką Policji. W celu realizacji różnorodnych zadań posiadamy bogatą infrastrukturę teleinformatyczną, pracownicy wyposażeni są w komputery przenośne i specjalistyczne narzędzia, korzystamy z licencjonowanego oprogramowania serwerowego, projektowego oraz baz danych. Do dyspozycji naszych pracowników jest nowoczesna flota transportowa obejmująca kilkanaście pojazdów. Wszyscy pracownicy są od wielu lat związani z naszą firmą co zapewnia wysoki poziom świadczonych usług i zaufanie naszych klientów.

Dzięki kwalifikacjom i doświadczeniu naszych pracowników, dobremu wyposażeniu firmy i stabilnej sytuacji finansowej jesteśmy w stanie zrealizować różnorodne zadania wykraczające poza wykonanie standardowych instalacji.

Mając powyższe na względzie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do szerszej współpracy i spotkania w celu prezentacji możliwości naszych systemów.


AGENCJA OCHRONY GENIUS

    Praktyka wykazuje, że ochrona majątku przy pomocy krat, zamków, nawet najbardziej skomplikowanych, może okazać się niewystarczająca. Aby w sposób znaczny poprawić zabezpieczenie biur, domów oraz innych obiektów proponujemy instalację systemów alarmowych, których zadaniem jest dozorowanie obiektów podczas nieobecności właściciela. Systemy takie projektowane są pod kątem specyficznych potrzeb zamawiającego.

    Firma GENIUS proponuje:

  • bezpłatną wizję lokalną w celu ustalenia specyficznych potrzeb
  • przygotowanie projektu instalacji alarmowej
  • wykonanie instalacji na obiekcie
  • podłączenie systemu alarmowego do stacji monitorowania
  • przeszkolenie użytkowników
  • serwis


SYSTEMY ALARMOWE
 

Sprawdzony system ochrony obiektów. Atrakcyjne promocje !!!


Polecamy Państwu nasze usługi w zakresie monitorowania i ochrony obiektów.

 • wieloletnie doświadczenie,
 • licencjonowani pracownicy
 • zaawansowane możliwości techniczne naszej Stacji Monitorowania Alarmów GENIUS SMA

      zapewnią Państwu najwyższy poziom obsługi. Instalując systemy alarmowe proponujemy atrakcyjne ceny oraz warunki współpracy. W okresie wakacyjnym stosujemy atrakcyjne promocje.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
Wrocławska 46-48
45-701 Opole

tel: 77 474360077 4743600
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 00:00-24:00
sb: 00:00-24:00
nd: 00:00-24:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Agencja ochrony, instalacje alarmowe, monitoring - galeria
Agencja ochrony, instalacje alarmowe, monitoring Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 3,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Usługi budowlane, od projektu do realizacji.   Następna usługa: Projektowanie urbanistyczne i budowlane.