Agent d / s OFE

Agent d / s OFE nr 56201

Lokalizacja: Lublin (woj. lubelskie)

INFORMACJE
Kontakt
Łukasz Artymiak
Wyślij e-mail
Jana Sawy 2a
20-611 Lublin

tel: 508 253487
tel: 081 5331137
Przedstawiciel_axa@wp.pl - dodatkowy adres e-mail
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-20:00
sb: 10:00-14:00
W celu umówienia się na spotkanie proszę o wcześniejszy kontakt ze względu na mobilny charakter
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

AXA - NAJCHĘTNIEJ WYBIERANY FUNDUSZ EMERYTALNY W POLSCE

NALBLIŻSZE LOSOWANIE JUŻ !!! 10 STYCZNIA !!!               NIE     DAJ   SIE     WYLOSOWAĆ   PRZEZ   ZUS!!!                       WYBIERZ OFE Z GŁOWĄ!!!!!!!!

WYbór Otwartego Funduszu Emerytalnego (OFE) jest OBOWIĄZKOWE!!!  jeśli podjąłeś pracę lub rozpoczołeś działalność masz tylko 7 dni na wybór Otwartego Funduszu Emerytalnego,  w innym przypadku weźmiesz udział  w Losowaniu przez ZUS  i nie wiadomo do jakiego funduszu zostaniesz przydzielony - im większa Stopa Zwrotu tym twoja przyszła Emerytura będzie wyższa.

Otwarte Fundusze Emerytalne (OFE) są zarządzane przez Powszechne Towarzystwa Emerytalne (PTE), które nie posiadają zdolności upadłościowej.

NIE WIESZ O CZYM MÓWIĘ???NIE MARTW SIĘ WSZYSTKI WĄTPLIWOŚCI ZOSTANĄ ROZWIANE PONIEWAŻ JESTEŚMY PROFESJONALISTAMI W TYM CO ROBIMY!!!!!!

1. Różnice między Sytemem Emerytalnym w Polsce przed/po 1999 roku,

2. Korzyści z przystąpienia do OFE w młodym wieku,

3. Finansowanie Systemu Emerytalnego w Polsce,

4. Schemat funkcjonowania - Systemu Emerytalnego.

Lub jeśli przynalerzysz już do jakiegoś Otwatego Funduszu Emerytalnego, ale uważąsz, żę Twój agent nie dba o ciebie i o Twoje sprawy, nie wiesz czy Twoje składki są przekazywane przez ZUS do OFE.

AXA - TO NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY FUNDUSZ EMERYTALNY NA RYNKU WTÓRNYM (OD 2006 DO 2008). NIE ZWLEKAJ ZMIEŃ FUNDUSZ, KTÓRY JEST CAŁY CZAS W CZOŁÓWCE CHOCIAŻ JEGO FUNKCJONOWANIE NA RYNKU POLSKIM TRWA DOPIERO DWA LATA.

Nie zwlekaj Skontaktuj się jak najszybciej i ciesz się z Życia na Swojej przyszłej Emeryturze!!!!!!!!!!!! tel. Wyślij e-mail

Przydatne Strony:Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPINIE O UŻYTKOWNIKU Lukasz_Artymiak
Agent d / s OFE - galeria
Agent d / s OFE Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: WYNAJEM LIMUZYN   Następna usługa: Prawnik Kraków