Sprawdzone pomoce logopedyczne

Sprawdzone pomoce logopedyczne nr 57927

Lokalizacja: Białe Błota (woj. kujawsko-pomorskie)

INFORMACJE
Cena
15 / sztuka
Użytkownik
kartex ZweryfikowanyFavore.pl potwierdza prawdziwość danych kontaktowych tego wykonawcy
Wyślij zapytanie
Kontakt
Wydawnictwo Kartex
Wyślij e-mail
ul. Centralna 60
86-005 Białe Błota

tel: 52 3494225
fax: 52 349 42 25
Podana cena dotyczy pojedynczego egz. danego numeru.
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Wyślij e-mail od nr 1 do 5 to materiał do ćwiczeń logopedycznych w formie układanek obrazkowych.  Przeznaczone są do ćwiczeń utrwalających poprawną wymowę głosek. Każdy oddzielny numer składa się z teczki, która zawiera do 8. kart A-4. Cztery karty to plansze tematycznie związane z podanymi głoskami (zawierają duży obrazek i wolne pola). Dwie kolejne przeznaczone są do pocięcia na pojedyncze obrazki - ich tematykę dobrano tak, aby służyły artykulacji poszczególnych głosek tego szeregu. Jedna karta zawiera napisy do tych obrazków, a ostatnia jest zestawem przykładowych zagadek, nawiązujących do tej problematyki. Przystępując do ćwiczeń-zabawy, należy wymieszać wycięte uprzednio małe obrazki oraz napisy, a następnie dobierać i układać je na wolnych polach kart tematycznych.

"Popatrz opowiedz ułóż" nr 1 to układanka składająca się z teczki i czterech dużych plansz(A-4) oraz 24. małych obrazków. Przeznaczona jest do zabaw z dziećmi od 4. roku życia. Z jej pomocą można nauczyć rozróżniania charakterystycznych cech pór roku, kształcić analizę i syntezę wzrokową, uczyć logicznego myślenia, ćwiczyć poprawną wymowę itp. Wycięte elementy należy pomieszać, a następnie dobierać i układać na wolnych polach odpowiednich plansz podstawowych.

"Popatrz opowiedz ułóż" nr 2  to układanka przeznaczona do ćwiczeń utrwalających poprawną wymowę głosek sz, ż, cz, dż. Składa się z teczki, która zawiera 8 kart A-4. Cztery karty to plansze tematycznie związane z podanymi głoskami (zawierają duży obrazek i wolne pola). Dwie kolejne przeznaczone są do pocięcia na pojedyncze obrazki - ich tematykę dobrano tak, aby służyły artykulacji poszczególnych głosek tego szeregu. Jedna karta zawiera napisy do tych obrazków, a ostatnia jest zestawem przykładowych zagadek, nawiązujących do tej problematyki. Przystępując do ćwiczeń-zabawy, należy wymieszać wycięte uprzednio małe obrazki oraz napisy, a następnie dobierać i układać je na wolnych polach kart tematycznych.

"Popatrz opowiedz ułóż" nr 3 to zestaw wielokolorowych układanek przeznaczonych do ćwiczeń utrwalających poprawną wymowę głosek szeregu syczącego: s, z, c, dz. Składa się z teczki, która zawiera 6 kart A-4. Cztery plansze są tematycznie związane z poszczególnymi głoskami - każda poświęcona jest odrębnej i zawiera duży obrazek wraz z wolnymi polami, które służą do umieszczenia pojedynczych, małych obrazków. Dwie pozostałe składają się z 12. obrazków. Ich tematykę dobrano tak, aby służyły utrwalaniu artykulacji pojedynczych głosek tego szeregu. Te dwie karty należy pociąć. Do wykorzystania jest także zestaw zagadek. Przystępując do zabawy (ćwiczenia), należy wymieszać wycięte małe obrazki, a następnie dobierać je i układać na wolnych polach dużych kart tematycznych.

"Popatrz opowiedz ułóż" nr 4 to zestaw kolorowych układanek do ćwiczeń-zabaw utrwalających poprawną wymowę głosek: ś, ź, ć, dź. Składa się z teczki, która zawiera 6 kart A-4. Cztery z nich są tematycznie związane z poszczególnymi głoskami; każda poświęcona jest odrębnej - zawiera duży motyw wraz z wolnymi polami, które przeznaczone są do umieszczenia małych obrazków. Dwie pozostałe składają się z 12. obrazków. Ich tematykę dobrano tak, aby służyły utrwalaniu artykulacji pojedynczych głosek tego szeregu. Do dyspozycji prowadzącego jest także zestaw zagadek. Przystępując do zabawy należy wymieszać wycięte obrazki, a następnie, dobierając, układać je na wolnych polach dużych kart tematycznych.

"Popatrz opowiedz ułóż" nr 5 to kolorowy zestaw do zabaw-ćwiczeń utrwalających poprawną wymowę głoski r. Składa się z teczki i 7. kart A-4. Cztery ( duże z wolnymi polami do układania małych obrazków) tematycznie podporządkowano ćwiczeniom tej głoski - w tym różnicowaniu r-l oraz utrwalaniu "zbitek" tr, dr. Dwie zawierają po 12 obrazków - należy je pociąć. Ostatnia karta mieści podpisy do małych obrazków oraz do pozostałych elementów umiejscowionych na dużych planszach. W ten sposób cały materiał jest przydatny dla dzieci umiejących czytać. Do dyspozycji prowadzącego jest także zestaw zagadek. Przystępując do zabaw (ćwiczeń) należy wymieszać wycięte kartoniki z obrazkami, a następnie, dobierając, układać je na wolnych polach dużych kart tematycznych.
Zapraszamy na Wyślij e-mailZapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU kartex
Popatrz opowiedz ułóż nr 1 - Sprawdzone pomoce logopedyczne
Sprawdzone pomoce logopedyczne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: Kalendarz dydaktyczny dla uzdolnionych dzieci   Następna usługa: Parkiety i kompleksowe uslugi parkieciarskie