favore.pl
Operacja odstających małżowin usznych NAJLEPIEJ

Operacja odstających małżowin usznych NAJLEPIEJ nr 5807

Lokalizacja: Sulejówek (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
2 000 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Kruczkowskiego 60
Sulejówek

tel: 22 783107122 7831071
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI


Vita-Glob
Specjalistyczny Ośrodek Medyczny NZOZ


oferuje


Korekcję odstających uszu
Celem operacji jest poprawa ustawienia małżowiny usznej w stosunku do głowy i jednocześnie wymodelowanie chrząstki w miejscu niewykształconych jej elementów.

Operację przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym w trybie ambulatoryjnym.

Wszystkie cięcia mają miejsce na tylnej powierzchni małżowiny usznej, tak więc blizny nie są widoczne. Wyjątkowo-kiedy zachodzi konieczność zmniejszenia małżowiny usznej-cięcie prowadzi się na powierzchni przedniej i jej obrzeżu, stąd umiejscowienie blizny może być widoczne. Niekiedy przy skłonności do tworzenia nieprawidłowych przerosłych blizn, lub keloidów, można spodziewać się takiego problemu.

Operacja polega na częściowym wycięciu skóry i chrząstki w miejscu odpowiadającym jej prawidłowemu zagięciu, a następnie umocowaniu tej chrząstki w prawidłowym ułożeniu szwami nylonowymi, które pozostają na stałe. Ranę skórną zeszywa się szwami, które usuwa się po około 7-9 dniach.

W czasie gojenia, to jest do chwili usunięcia szwów skórnych konieczny jest opatrunek wokół głowy, a następnie ochrona przed urazami i opaska elastyczna na noc przez okres jednego miesiąca. Małżowiny uszne bezpośrednio po operacji są pozbawione czucia, stąd konieczność ochrony przed zimnem. Prawidłowe czucie wraca po 2-3 tygodniach.

Operacja odstających uszu nie ma żadnego wpływu na słuch i nie grozi jego upośledzeniem.

W przeważającej liczbie wyniki są zadowalające. Może jednak zdarzyć się powikłanie w postaci krwiaka lub nawet zakażenia rany.
W pojedynczych przypadkach, kiedy chrząstka jest szczególnie sprężysta i twarda może dojść w okresie pooperacyjnym do jej odkształcenia do poprzedniej pozycji. Wówczas konieczne jest powtórne założenie szwu i umocowanie chrząstki w zagiętym położeniu.

Do operacji konieczny jest dobry stan zdrowia, prawidłowe podstawowe badania laboratoryjne.

Zapraszamy!


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPCJE DODATKOWE
Operacja rozwiń Cena: 0 zł Korekcja odstających małżowin usznych2000-2500 zł
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
2 000 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Kruczkowskiego 60
Sulejówek

tel: 22 783107122 7831071
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Operacja odstających małżowin usznych NAJLEPIEJ - galeria
Operacja odstających małżowin usznych NAJLEPIEJ Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Solaria, Lampy, urządzenia kosmetyczne, kosmetyki   Następna usługa: UbezpieczeniaMajatkowe, kontraktowe i komunikacyjne