favore.pl
Face Lifting TYLKO u Nas! PEWNIE BEZPIECZNIE!!

Face Lifting TYLKO u Nas! PEWNIE BEZPIECZNIE!! nr 5812

Lokalizacja: Sulejówek (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
8 000 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Kruczkowskiego 60
Sulejówek

tel: 22 783107122 7831071
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI


Vita-Glob
Specjalistyczny Ośrodek Medyczny NZOZ


oferuje


FaceliftingOperacja 'Facelifting' nie może zatrzymać procesu starzenia się, lecz może zlikwidować jego objawy przez usunięcie nadmiaru zwiotczałych tkanek, co pozwala osiągnąć efekt odmłodzenia.

Najlepszym kandydatem do operacji jest kobieta lub mężczyzna, u których tkanki zaczynają nawisać, lecz u których skóra zachowuje jeszcze swoją elastyczność.
Face lifting daje efekt młodszego, świeższego wyglądu. Nie może jednak zmienić wyrazu twarzy. Należy przedyskutować z chirurgiem swoje oczekiwania.

Każda operacja niesie ze sobą pewną niepewność i pewne ryzyko. Jeśli przeprowadza ją doświadczony specjalista komplikacje nie są częste i są niewielkie. Mogą to być: krwiak, infekcja, wyjątkowo rzadko uszkodzenie gałązki nerwu twarzowego, nieprawidłowa reakcja na środki znieczulające. Gorsze gojenie ma miejsce u palaczy i u osób ze zniszczoną przez słońce skórą.

Face lifting jest bardzo indywidualną procedurą. W czasie wstępnej konsultacji ocenia się stan tkanek twarzy, zarówno skóry, jak i głębszych warstw - w tym szkieletu kostnego. Ocenia się ogólny stan zdrowia: nadciśnienie, zaburzenia krzepnięcia, tendencje do tworzenia nieprawidłowych blizn, palenie tytoniu, przyjmowanie leków - w szczególności aspiryny.

Przygotowanie przed operacją wymaga instrukcji na temat diety, palenia tytoniu, przyjmowania ewentualnych witamin, czy leków.

Zaleca się przerwanie palenia tytoniu co najmniej na tydzień lub dwa przed operacją. Jeżeli włosy są krótkie lepiej pozwolić im urosnąć, aby po operacji łatwiej było ukryć świeże blizny.

Większość takich operacji można przeprowadzić w znieczuleniu miejscowym w kombinacji z dożylną sedacją. Niektórzy chirurdzy wolą operować w znieczuleniu ogólnym.

Czas trwania operacji wynosi zazwyczaj około 3 godzin lub dłużej, jeśli wykonuje się więcej procedur, na przykład korekcje powiek.
Cięcia prowadzi się w skórze owłosionej okolicy skroniowej, dalej wzdłuż naturalnej linii przedusznej, wokół płatka usznego i w okolicy zausznej, aż do granicy skóry owłosionej w okolicy karku.
Odwarstwia się skórę, podciąga leżące głębiej mięśnie i powięź, przemieszcza ku górze i tyłowi i usuwa nadmiar skóry. Ranę zeszywa się po wcześniejszym umieszczeniu delikatnych drenów, które usuwa się po 24-48 godzinach. Zakłada się luźny, wielowarstwowy opatrunek.

Po operacji występuje dyskomfort, umiarkowany ból, który ustępuje po środkach przeciwbólowych. Zaostrzenie bólu lub nagłe pojawienie się obrzęku jest sygnałem niepokojącym i wymaga zawiadomienia chirurga.
Zazwyczaj obrzęk pooperacyjny ustępuje po kilku tygodniach. Należy przez kilka dni po operacji unikać pochylania głowy, aby zapobiec obrzękom.

Opatrunek można zdjąć po około 5 dniach. Mogą się pojawić niewielkie zasinienia w dole twarzy i szyi, które po kilku dniach ustępują. Szwy zdejmuje się po upływie 5-7-9 dni.

Po operacji w ciągu około dwóch tygodni należy unikać wysiłków fizycznych włącznie z seksem, unikać alkoholu, sauny przez kilka tygodni, unikać słońca przez kilka miesięcy.

Początkowo twarz wydaje się sztywna. Może utrzymywać się obrzęk nawet do 3 tygodni. Niestety należy liczyć się z utratą części włosów przy pierwszym myciu głowy, co wynika z lokalizacji cięć w skórze owłosionej głowy.

Po upływie około 3 tygodni następuje poprawa wyglądu i samopoczucia. Większość pacjentek wraca wtedy do pracy. Ostateczny rezultat operacji pojawia się później, po kilku miesiącach. Wówczas blizny dojrzewają i stają się mało widoczne.

Operacja jednak nie zatrzymuje czasu. Procesy starzenia się postępują i po upływie około 10 lat może być potrzebna powtórna operacja.Zapraszamy!
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

OPCJE DODATKOWE
Face lifting rozwiń Cena: 0 zł 8000-9000 zł
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
8 000 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Kruczkowskiego 60
Sulejówek

tel: 22 783107122 7831071
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Face Lifting TYLKO u Nas! PEWNIE BEZPIECZNIE!! - galeria
Face Lifting TYLKO u Nas! PEWNIE BEZPIECZNIE!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: KONZEPTION Doradztwo finansowo - ubezpieczeniowe   Następna usługa: HRJ FAKTOR Agencja Ubezpieczeniowa Łańcut !!