favore.pl
Korekcja kształtu nosa!! U Nas PROFESJONALNIE!

Korekcja kształtu nosa!! U Nas PROFESJONALNIE! nr 5817

Lokalizacja: Sulejówek (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
2 800 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Kruczkowskiego 60
Sulejówek

tel: 22 783107122 7831071
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI


Vita-Glob
Specjalistyczny Ośrodek Medyczny NZOZ


oferuje


Korekcję nosa

Najlepsi kandydaci do operacji nosa ze wskazań estetycznych to osoby fizycznie zdrowe, psychicznie zrównoważone, mające realne oczekiwania, nie dążące do ideału czy konkretnych wzorów.

Zabiegu tego rodzaju nie można przeprowadzać przed ukończeniem rozwoju szkieletu kostnego, który następuje ok. 16-17 roku życia. Decyzję o zabiegu najlepiej podjąć świadomie i samodzielnie, po uzyskaniu pełnoletności, a nie np. za radą czy namową rodziców.

Bardzo istotne jest porozumienie między pacjentem i chirurgiem. Przed zabiegiem odbywa się konsultacja, podczas której lekarz zwraca uwagę na potrzebę zachowania harmonii rysów twarzy, wyjaśnia, jakie czynniki mogą wpłynąć na ostateczny rezultat (układ kości nosa, chrząstek, grubość skóry, wiek). Omawia z pacjentem kształt nosa po operacji, a także technikę zabiegu, linię cięć wewnątrz lub zewnątrz nosa, rodzaj znieczulenia, późniejszego opatrunku i przebieg gojenia po operacji. Pacjent otrzymuje dokładne instrukcje na temat przygotowania do zabiegu.
Ważne jest, aby przedtem chirurg był poinformowany o innych ewentualnych zabiegach czy przebytych urazach nosa, a także o skłonnościach do uczuleń, nadmiernych obrzęków czy przedłużonych krwawień (utrudnienie oddychania może być skutkiem skrzywionej przegrody nosowej).

Celem operacji korekcja nosa jest poprawa kształtu nosa lub jego ustawienia w stosunku do osi symetrii, tak aby zachować harmonię rysów twarzy indywidualnie w każdym przypadku.

Operację przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym-narkozie lub rzadziej w znieczuleniu miejscowym.
Zależnie od potrzeby korekcja obejmuje część chrzęstną nosa-w zakresie czubka nosa lub częściej także część kostną z modelowaniem całego szkieletu nosa.

W przypadkach upośledzenia drożności nosa, trudności w oddychaniu lub wyraźnego skrzywienia piramidy nosa, chirurgicznej korekcji wymaga także przegroda nosowa.

Cięcia wykonuje się wewnątrz nosa, tak że po operacji nie pozostają ślady ani blizny zewnętrzne. Niekiedy jednak zachodzi potrzeba niewielkich cięć zewnętrznych na przykład dla poprawy ustawienia skrzydełek nosa lub dla ich zwężenia. Wówczas pozostają mało widoczne blizny w miejscu tych cięć. Rany wewnątrz nosa zeszywa się szwami, które nie wymagają usuwania, lecz wypadają lub rozpuszczają się po około tygodniu.

Po operacji nosa zakłada się setony, które wymienia się po 48 godzinach. Zależnie od stopnia deformacji na nos zakłada się gips na okres około 7-10 dni. Przegrodę ustala się w nowym położeniu płytkami z tworzywa, które usuwa się po kilku dniach.

Po operacji nosa utrzymują się obrzęki i zasinienia szczególnie w okolicach powiek przez okres około 7-10 dni. Te objawy ustępują bez pozostawienia śladów.

Wynik ostateczny operacji ocenia się po upływie kilku miesięcy, kiedy zupełnie ustąpią obrzęki i ustabilizuje się blizna kostna.

Niekiedy konieczna jest dodatkowa procedura aby skorygować niewielkie detale po zasadniczej operacji - na przykład mała nierówność w linii grzbietu nosa.

Powikłania zdarzają się rzadko.
Najważniejszym jest brak akceptacji wyniku operacji.
Inne w postaci krwawienia lub infekcji występują tylko w pojedynczych przypadkach.

Zapraszamy!


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPCJE DODATKOWE
Przegroda nosowa rozwiń Cena: 0 zł Korekcja przegrody nosowej Operacje przegrody nosowej w Vita-Glob przeprowadza również dr Grzegorz Adamiak - specjalista laryngolog.2800-3800
Część chrzęstna rozwiń Cena: 700 zł Korekcja nosa w części chrzęstnej3500-4000zł
Część kostna rozwiń Cena: 2 700 zł Korekcja nosa w części kostnej5500-6000zł
Całkowita rozwiń Cena: 4 200 zł Korekcja nosa - całkowita korekcja nosa z przegrodą7000zł
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
2 800 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Kruczkowskiego 60
Sulejówek

tel: 22 783107122 7831071
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Korekcja kształtu nosa!! U Nas PROFESJONALNIE! - galeria
Korekcja kształtu nosa!! U Nas PROFESJONALNIE! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 13)
Poprzednia usługa: CENTRUM POŚREDNICTWA FINANSOWEGO fundusze, kredyty   Następna usługa: Biuro Ubezpieczeń - Ubezpieczenia dla każdego