favore.pl
LIPOSUKCJA Polecamy MOŻESZ Zgubić kilogramy!!

LIPOSUKCJA Polecamy MOŻESZ Zgubić kilogramy!! nr 5828

Lokalizacja: Sulejówek (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Cena
2 500 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Kruczkowskiego 60
Sulejówek

tel: 22 783107122 7831071
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGIVita-Glob
Specjalistyczny Ośrodek Medyczny NZOZ


oferuje


Liposukcję

Liposukcja jest zabiegiem pozwalającym kształtować sylwetkę ciała poprzez usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej z określonych regionów ciała, takich jak np. brzuch, pośladki, uda, ramiona, policzki, broda, szyja. Umożliwia usunięcie "opornego tłuszczu" nie poddającego się tradycyjnym metodom leczenia.

Kandydaci do zabiegu

Najlepszymi kandydatami do zabiegu są pacjenci z prawidłową wagą ciała, z elastyczną, twardą skórą, z nadmiarem tkanki tłuszczowej w określonych regionach ciała. Na proces leczenia duży wpływ ma prawidłowy stan zdrowia. Również stan psychiczny, jak i realne oczekiwania decydują o zadowoleniu z efektów leczenia. Lepsze wyniki uzyskuje się u młodszych pacjentów, ale wiek nie stanowi przeciwwskazania do tego typu zabiegu. Należy liczyć się z większym ryzykiem zabiegu, jak i gorszymi efektami kosmetycznymi w przypadku występowania przewlekłych chorób, takich jak cukrzyca, choroby układu krążenia i oddechowego, zaburzenia obwodowego krążenia krwi.

Podjęcie decyzji

Zanim zdecyduje się Pan(i) na zabieg liposukcji konieczna jest otwarta rozmowa z lekarzem o Pana(i) oczekiwaniach i obawach. Wspólnie z nim ustali Pan(i) zakres zabiegu jak i metodę leczenia.

Przygotowanie do zabiegu

Przed planowanym zabiegiem otrzyma Pan(i) instrukcje dotyczące przygotowania do zabiegu operacyjnego, takie jak zakaz spożywania posiłków i płynów w dniu zabiegu, odpowiednia suplementacja witamin, ewentualnie dodatkowe leki. Zostanie Pan(i) zbadany(a) przed zabiegiem, celem wykluczenia schorzeń mających istotny wpływ na proces leczenia. W pewnych sytuacjach klinicznych możliwe jest odsunięcie terminu zabiegu, a nawet dyskwalifikacja.

Znieczulenie

Wspólnie z lekarzem chirurgii plastycznej i lekarzem anestezjologii zostanie dobrany najlepszy dla Pana(i) sposób znieczulenia. Rodzaj znieczulenia uzależniony jest od techniki, zakresu i lokalizacji zabiegu. Małe zabiegi mogą odbywać się w znieczuleniu miejscowym.. W innych przypadkach stosowane jest znieczulenie przewodowe lub ogólne. Ze względu na towarzyszący niepokój i trudności w zasypianiu, w przeddzień zabiegu mogą Państwo otrzymać lek uspokajający. Wszelkie wątpliwości związane z rodzajem znieczulenia mogą Państwo omówić z lekarzem anestezjologiem w czasie wspólnej rozmowy przed operacją.

Zabieg

Czas trwania zabiegu jest zróżnicowany i zależy od ilości odsysanego tłuszczu, jego lokalizacji, użytej techniki i rodzaju znieczulenia - przeciętnie 2 godz., max 5-6 godz. Zabieg polega na wykonaniu małego nacięcia, przez które wąską kaniulę wprowadza się głęboko pod skórę w obręb tkanki tłuszczowej, którą zamierzamy usunąć. Kaniula podłączona jest do systemu wytwarzającego podciśnienie, dzięki czemu odbywa się zasysanie tkanki tłuszczowej. Kaniula jest przemieszczana pod skórą, tak aby minimalizować ilość koniecznych nacięć. Wszelkie nacięcia wykonywane są kosmetycznie, w miejscach trudno dostrzegalnych. Przez cały czas nad Pana(i) stanem zdrowia czuwa lekarz anestezjolog.

Zapraszamy!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPCJE DODATKOWE
Podbródek rozwiń Cena: 0 zł Liposukcja - podbródek 2500-3500zł
Brzuch rozwiń Cena: 2 500 zł Liposukcja - brzuch 5000-8000zł
Pośladki rozwiń Cena: 1 000 zł Liposukcja - pośladki 3500-4500zł
Uda rozwiń Cena: 1 500 zł Liposukcja - uda 4000-8000zł
Podudzia rozwiń Cena: 500 zł Liposukcja - podudzia 3000-4500zł
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Cena
2 500 / sztuka
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Kruczkowskiego 60
Sulejówek

tel: 22 783107122 7831071
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
LIPOSUKCJA Polecamy MOŻESZ Zgubić kilogramy!! - galeria
LIPOSUKCJA Polecamy MOŻESZ Zgubić kilogramy!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: E - SPORT Sklep, komis, serwis sportowy, wypożyczalnia   Następna usługa: Profesjonalny kurs masażu! Najlepsza oferta