Wynalzaki - skuteczna pomoc w ochronie !!!

Wynalzaki - skuteczna pomoc w ochronie !!! nr 5891

Lokalizacja: Kraków (woj. małopolskie)

INFORMACJE
Kontakt
Izabella Sikora
Kancelaria Prawa Własności Przemysłowej
Wyślij e-mail
Al. 3 Maja 9
30-062 Kraków

tel: 12 4229287
tel: 608 088566
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI


Kancelaria jest prowadzona przez Izabelę Sikorę - prawnika, rzecznika patentowego - absolwentkę Wydziału Prawa i Administracji UJ, a także studiów podyplomowych: z zakresu prawa konkurencji oraz z zakresu prawa własności przemysłowej, posiadającą:
 • wpis na listę rzeczników patentowych prowadzoną przez Urząd Patentowy RP (numer wpisu 3142)
 • uprawnienia do reprezentowania przed OHIM w sprawie zgłaszania Znaków Towarowych Wspólnoty oraz Wspólnotowych Wzorów Przemysłowych (numer wpisu 27957)
 • uprawnienia do reprezentowania przed Europejskim Urzędem Patentowym (numer wpisu 139230).Kancelaria specjalizuje się w następujących dziedzinach:

prawo własności przemysłowej:
 • znaki towarowe
 • wzory przemysłowe
 • wzory użytkowe
 • oznaczenia geograficzne
 • układy scalone
 • wynalazki

prawo konkurencji


Świadczone przez kancelarię usługi, w zakresie prawa własności przemysłowej oraz prawa konkurencji, obejmują w szczególności:

 • obsługę prawną,
 • opracowywanie umów dotyczących prawa własności przemysłowej, 
  w tym: umów obejmujących zbycie praw, umów licencyjnych, a także regulaminów znaków towarowych oraz opinii prawnych,
 • prowadzenie poszukiwań w zbiorach literatury oraz w bazach i rejestrach praw własności przemysłowej,
 • reprezentowanie klientów w postępowaniu zgłoszeniowym i rejestrowym przed Urzędem Patentowym obejmuje w szczególności: uzyskiwanie oraz zachowywanie praw odnoszących się do przedmiotów własności przemysłowej, a w szczególności do znaków towarowych, oznaczeń geograficznych, wzorów przemysłowych, wzorów użytkowych, topografii układów scalonych oraz wynalazków
 • reprezentowanie klientów w postępowaniu przed organami wymiaru sprawiedliwości, w sprawach z zakresu prawa własności przemysłowej oraz prawa konkurencji, oraz w postępowaniu spornym przed Urzędem Patentowym obejmuje w szczególności sprawy o: unieważnienie patentu, prawa ochronnego lub prawa z rejestracji, stwierdzenie wygaśnięcia patentu, prawa ochronnego lub prawa z rejestracji, udzielenie licencji przymusowej lub zmianę decyzji o udzieleniu licencji przymusowej, stwierdzenie bezzasadności zmiany warunków korzystania z oznaczenia geograficznego.

We współpracy ze Studio Projektowym POP-UP Design kancelaria pomaga w:

 • projektowaniu znaków towarowych (logo)
 • projektowaniu systemów identyfikacji wizualnej


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Wynalzaki - skuteczna pomoc w ochronie !!! - galeria
Wynalzaki - skuteczna pomoc w ochronie !!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Badanie sprawozdań fin. DUŻE DOŚWIADCZENIE!!!!!   Następna usługa: Analizy ekonomiczne, informatyka, wyceny SOLIDNIE!