Doradztwo podatkowe PROFESJONALNIE I SOLIDNIE!!!!!

Doradztwo podatkowe PROFESJONALNIE I SOLIDNIE!!!!! nr 5893

Lokalizacja: Lublin (woj. lubelskie)

INFORMACJE
Kontakt
DORADCA Zespół Doradców Finansowo - Księgowych
Wyślij e-mail
Al. J.Piłsudskiego 1a
20-011 Lublin

tel: 81 5322011
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

DORADCA Zespół Doradców Finansowo-Księgowych Spółka z o.o. GRUPA FINANS-SERVIS


Doradztwo podatkowe

 

Usługi w tym zakresie wykonywane są przez zatrudnionych w Spółce doradców podatkowych, radców prawnych oraz biegłych rewidentów. Forma realizacji usług dostosowana jest do wymagań naszych Klientów. Współpraca z Klientami oparta jest na umowach wieloletnich uwzględniających zindywidualizowany zakres usług oraz formę ich świadczenia, co nie wyklucza zleceń jednorazowych.

Wybór długotrwałej współpracy umożliwia: stały kontakt telefoniczny, za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz bezpośrednie spotkania z konsultantami z wybranych dziedzin prawa podatkowego posiadającymi wieloletnie doświadczenie zawodowe. Nasi specjaliści, w zależności od potrzeb Klientów, wykonują również ekspertyzy podatkowe oraz sporządzają odwołania i skargi od decyzji organów podatkowych. Uwzględniając ciągłe zmiany przepisów prawa, w szczególności podatkowego, organizowane są comiesięczne spotkania konsultingowe pozwalające na bieżące wyjaśnienia i udzielenie odpowiedzi.


Doradcy podatkowi udzielają wyczerpujących wyjaśnień dotyczących interpretacji obowiązujących przepisów. Ze względu na fakt, że właścicielem Spółki jest Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, posiadamy stały dostęp do najnowszych rozwiązań z zakresu rachunkowości, finansów i podatków. Zapewniamy naszym Klientom możliwość korzystania z aktualnego zbioru jednolitych tekstów obowiązujących przepisów prawnych.


Zakres świadczonych przez Spółkę usług poszerzono o zapewnienie naszym stałym Klientom dostępu do firmowej witryny internetowej. Za jej pośrednictwem nasi Klienci mogą składać zapytania oraz uzyskiwać odpowiedzi w bieżących kwestiach. Umieszczamy tam również artykuły naszych ekspertów o zróżnicowanej tematyce z zakresu prawa podatkowego i gospodarczego.

 

Uruchomienie własnego portalu internetowego jest przejawem ustawicznego poszerzania zakresu i form świadczonych usług, ukierunkowanego na rozwijające się potrzeby i rosnące wymagania naszych Klientów.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Doradztwo podatkowe PROFESJONALNIE I SOLIDNIE!!!!! - galeria
Doradztwo podatkowe PROFESJONALNIE I SOLIDNIE!!!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Analizy ekonomiczne, informatyka, wyceny SOLIDNIE!   Następna usługa: Wykonujemy bramy, furtki, balustrady, ogrodzenia itp.