Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych SOLIDNIE!!!

Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych SOLIDNIE!!! nr 5895

Lokalizacja: Lublin (woj. lubelskie)

INFORMACJE
Kontakt
DORADCA Zespół Doradców Finansowo - Księgowych
Wyślij e-mail
Al. J.Piłsudskiego 1a
20-011 Lublin

tel: 81 5322011
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

DORADCA Zespół Doradców Finansowo-Księgowych Spółka z o.o. GRUPA FINANS-SERVIS


Usługowe Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych

 

Outsourcing usług księgowych to usługa zdobywająca ostatnimi czasy coraz większą popularność na rynku. Gwałtownie wzrasta grupa firm pragnących skupić się na najistotniejszych zadaniach zasadniczej sfery działalności, które zapewnią jej rynkowy sukces. W związku z dużym stopniem skomplikowania prawa podatkowego i bilansowego, przedsiębiorcy decydują się na powierzenie swoich ksiąg rachunkowych wyspecjalizowanym firmom zewnętrznym.


Spółka DORADCA świadczy usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów dla ponad 270 podmiotów gospodarczych, zróżnicowanych pod względem charakteru prowadzonej działalności (handel, budownictwo, produkcja, usługi, export, import, transakcje wewnątrzwspólnotowe), jej rozmiarów oraz stosunków własnościowych.

Usługi prowadzone są na podstawie dokumentów źródłowych i informacji otrzymywanych od naszych Klientów. Przed zaksięgowaniem udokumentowanych zdarzeń gospodarczych wszystkie otrzymane dowody oceniamy pod względem ich zgodności z ustawą o rachunkowości oraz innymi obowiązującymi w tym zakresie przepisami.


Na podstawie prowadzonej ewidencji sporządzamy deklaracje podatkowe i deklaracje ubezpieczeniowe, które po podpisaniu przez Klienta składamy w urzędach skarbowych i w ZUS. Pomagamy również przy ustalaniu polityki rachunkowości, która byłaby najlepiej dostosowana do rodzaju prowadzonej działalności i zgodna z obowiązującymi przepisami prawa.


Współpraca z nami pozwala uniknąć Klientom kosztownych inwestycji (sprzęt i oprogramowanie komputerowe, serwis i modernizacje technologiczne, dostosowanie do zmian w przepisach, wynagrodzenia działu księgowości i koszty szkoleń pracowników). Najistotniejsza jednak jest poprawa jakości usług wynikająca z naszej specjalizacji w tym zakresie. Firma nasza zbiera doświadczenia, uczestnicząc w rozwiązywaniu praktycznych problemów swoich Klientów (np. kontakty z urzędami skarbowymi, bankami, ZUS itp.). Przy wykonywaniu usług zapewniamy pełną poufność danych, szczególnie w zakresie rozliczania wynagrodzeń.


Naszym celem jest sprostanie wciąż rosnącym wymaganiom Klientów. Dlatego od 01.01.2003 roku rozpoczęliśmy prowadzenie ksiąg rachunkowych za pomocą zintegrowanego systemu zarządzania informacją IMPULS autorstwa firmy BPSC SA. Jest to nowoczesne rozwiązanie komputerowe pracujące w technologii relacyjnej bazy danych ORACLE.


System IMPULS umożliwił nam zaoferowanie naszym Klientom nowej usługi – prowadzenie ksiąg rachunkowych przy wykorzystaniu Internetu – „Accounting on-line”. Polega ona na tym, że księgi są prowadzone przez firmę outsourcingową, jednak proces wprowadzania dokumentów do systemu komputerowego odbywa się w przedsiębiorstwie Zleceniodawcy, oczywiście zgodnie ze wskazówkami i w zakresie ustalonym ze specjalistami z firmy outsourcingowej. Oznacza to, że Klient może mieć wgląd w swoje księgi rachunkowe dysponując jedynie komputerem klasy PC z zainstalowaną przeglądarką oraz łączem internetowym. Uzyskuje on szeroką wiedzę o aktualnym stanie finansowym swojego przedsiębiorstwa dzięki systemowi zestawień i raportów, które są możliwe do wygenerowania w nowoczesnych systemach komputerowych.
Zaletą systemu jest umożliwienie dostępu do poszczególnych danych jedynie osobom upoważnionym.


Nasza wieloletnia praktyka w prowadzeniu ksiąg rachunkowych i podatkowych a także rachuby wynagrodzeń jednostek z różnych branż, poparta wiedzą i doświadczeniem najwyższej klasy fachowców, umożliwia nam realizację najbardziej nietypowych i trudnych zadań zlecanych nam przez naszych Klientów.


Obecnie na rynku działa wiele firm outsourcingowych. Decyzja o wyborze jednej z nich i powierzeniu jej całej dokumentacji dla potrzeb prowadzenia ksiąg wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Dlatego tak ważne jest doświadczenie i fachowość oferowanych usług, a takie wymagania Spółka DORADCA niewątpliwie spełnia, o czym świadczy zaufanie, jakim darzą nas od wielu lat nasi Klienci.
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych SOLIDNIE!!! - galeria
Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych SOLIDNIE!!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Wykonujemy bramy, furtki, balustrady, ogrodzenia itp.   Następna usługa: Wykonujemy wszelkiego rodzaju lampy z metalu.