Dokonujemy zgłoszeń znaków towarowych Wspólnot

Dokonujemy zgłoszeń znaków towarowych Wspólnot nr 5960

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Bogdan Rokicki
Wyślij e-mail
Al. Jerozolimskie 151
02-326 Warszawa

tel: 22 6592715
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Kancelaria prowadzi usługi w dziedzinie własności intelektualnej, szczególnie w zakresie własności przemysłowej (wynalazki, znaki towarowe, wzory użytkowe, wzory przemysłowe, oznaczenia geograficzne, nazwy handlowe, nieuczciwa konkurencja), zwłaszcza w zakresie:

Przygotowywanie i składanie w Urzędzie ds. Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM) zgłoszeń znaków towarowych Wspólnoty (CTM) oraz wzorów przemysłowych Wspólnoty.


Przygotowywanie i składanie w Europejskim Urzędzie Patentowym (EPO) europejskich zgłoszeń patentowych.


Przygotowywanie i składanie w Urzędzie Patentowym RP dokumentów dotyczących polskiej części europejskich zgłoszeń patentowych.


Przygotowywanie i składanie w Urzędzie Patentowym RP zgłoszeń dotyczących wynalazków, znaków towarowych, oznaczeń geograficznych, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych, topografii układów scalonych.


Przygotowywanie dokumentacji i materiałów do postępowania w Polsce w ramach procedur opartych na Układzie o współpracy patentowej (PCT) i na Porozumieniu Madryckim o międzynarodowej rejestracji znaków (np. dokumentów i materiałów związanych z wejściem w fazę krajową PCT lub procedurą sprzeciwową w Porozumieniu Madryckim).


Występowanie w imieniu zagranicznych, międzynarodowych i polskich przedsiębiorstw przed Urzędem Patentowym RP i polskimi sądami administracyjnymi.


Prowadzenie profesjonalnych poszukiwań dotyczących praw własności przemysłowej w Polsce na podstawie rejestrów patentów, znaków towarowych, wzorów użytkowych wzorów przemysłowych i w literaturze technicznej oraz w polskich i międzynarodowych bazach danych.


Występowanie w imieniu zagranicznych, międzynarodowych i polskich przedsiębiorstw i firm przed polskimi sądami oraz przed Wydziałem Spraw Spornych EPO, w przypadkach naruszenia praw wynikających z patentów, znaków towarowych, wzorów użytkowych, wzorów przemysłowych i w przypadkach nieuczciwej konkurencji.


Doradztwo w sprawach dotyczących prawa własności przemysłowej.


Opracowywanie i prowadzenie negocjacji w sprawach umów licencyjnych oraz innych umów dotyczących własności przemysłowej.


Doradztwo i pomoc w sprawach dotyczących praw autorskich.


Kompleksowe usługi w sprawach własności przemysłowej dla firm krajowych, zagranicznych i międzynarodowych, obejmujące :

  • bieżące śledzenie praw własności przemysłowej udzielonych w Polsce, w celu określenia praw, które mogą dotyczyć dziedziny działania wspomnianych firm lub praw uzyskanych w Polsce wcześniej przez te firmy;
  • podejmowanie odpowiednich działań, administracyjnych lub cywilnych przeciwko potencjalnym naruszeniom praw własności przemysłowej należących do wspomnianych firm (np. wszczęcie procedury sprzeciwowej, procedury unieważnienia, uchylenia lub wygaśnięcia praw własności przemysłowej);
  • wszczęcie odpowiednich (administracyjnych, cywilnych lub karnych ) procedur w przypadkach rzeczywistego naruszenia praw własności przemysłowej należących do wspomnianych firm oraz zastępowanie ich w tych procedurach.

 


Wyślij e-mail

Prawo własności przemysłowej

Zbiór przepisów pod redakcją Bogdana Rokickiego

Tom 1
PRAWO KRAJOWE


Wyślij e-mail

Konwencje międzynarodowe w dziedzinie ochrony własności przemysłowej (zarys wykładu)

Bogdan Rokicki


Wyślij e-mail

Porozumienie madryckie (komentarz)

Marian Kępiński, Bogdan Rokicki

O międzynarodowej rejestracji znaków


Wyślij e-mail

Wynalazczość i ochrona własności przemysłowej

Bogdan Rokicki

Organizacje i porozumienia międzynarodowe w zakresie ochrony własności przemysłowej


Wyślij e-mail

Rzecznik Patentowy

styczeń - czerwiec 2003

Artykuł Bogdana Rokickiego: Procedura PCT w świetle konwencji o udzielaniu patentów europejskich - część I


Wyślij e-mail

Rzecznik Patentowy

lipiec - grudzień 2003

Artykuł Bogdana Rokickiego: Procedura PCT w świetle konwencji o udzielaniu patentów europejskich - część II


Wyślij e-mail

PCT - EURO/PCT

Larissa Gruszow, Bogdan Rokicki

Procedura uzyskiwania patentów na podstawie konwencji o Patencie Europejskim (EPC) i Układu o Współpracy Patentowej (PCT)


Wyślij e-mail

Uzyskiwanie patentów europejskich w trybie międzynarodowym

Przekład i opracowanie: Bogdan Rokicki

Komentarz do artykułów 150-158 Koncencji o Patencie Europejskim


Wyślij e-mail

Rejent

Miesięcznik notariatu polskiego - marzec 1995

Artykuł Bogdana Rokickiego: Postępowanie przed Urzędem Patentowym RP w sprwie wniosku o rejestrację międzynarodową znaku towarowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Dokonujemy zgłoszeń znaków towarowych Wspólnot - galeria
Dokonujemy zgłoszeń znaków towarowych Wspólnot Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: Układy wydechowe: sprzedaż, montaż, naprawa !!   Następna usługa: Alta Racing - Chiptuning lepsze osiągi twojego auta