favore.pl
TETRIX wyposażanie stoisk, Kabiny dla tłumaczy !

TETRIX wyposażanie stoisk, Kabiny dla tłumaczy ! nr 6019

Lokalizacja: Krosno (woj. podkarpackie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Postępu 14A, 02-676Warszawa.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
TETRIX
Wyślij e-mail
Jagiellońska 2B
38-400 Krosno

tel: 13 436861213 4368612
tel: 501 187076501 187076
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

 
TETRIX Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe


 
 
O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe TETRIX Spółka z o.o. w Krośnie założone zostało 9 października 1989 roku. TETRIX od początku swego istnienia prowadzi działalność doradczą i promocyjno-reklamową.

Organizujemy szkolenia, konferencje, wystawy, targi i kongresy oraz obsługujemy takie imprezy od strony technicznej na zlecenie innych organizatorów. Rocznie kilkadziesiąt imprez w kraju i zagranicą obsługiwanych jest z wykorzystaniem naszych specjalistów lub sprzętu. Posiadamy pracownię plastyczną wykonującą elementy reklamy wizualnej.

Poza działalnością typowo usługową firma produkuje kabiny dźwiękoszczelne dla tłumaczy symultanicznych oraz elementy używane w elektronicznym tuningu silników spalinowych. Wysokokwalifikowana kadra, bogate doświadczenie i profesjonalny sprzęt to atuty pozwalające sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom zleceniodawców. Dowodem tego jest stale rosnące grono naszych zadowolonych Klientów. Z częścią z nich współpracujemy od ponad 10 lat.


Oferta wystawiennicza

Oferowany przez nas oktagonalny system zabudowy wystawienniczej oparty jest o anodowane profile aluminiowe w kolorze srebrzystym i wypełnienia ścian z twardej płyty oklejonej białą folią PCV.

System nasz pozwala na wykonywanie stoisk ze ścianek o wysokości 2450 mm połączonych pod kątem prostym lub pod kątem 45 stopni. Posiadamy również elementy umożliwiające budowę stoisk o wysokości do 5000 mm.

Standardowe, wyposażone stoisko oferowane przez nas obejmuje:
 1. ścianki działowe zewnętrzne
 2. wykładzina podłogowa w kolorze granatowym
 3. fryz wieńczący stoisko do umieszczenia nazwy wystawcy
 4. oświetlenie i instalacja elektryczna 220 V 50 Hz moc 1 kW
 5. okrągły stolik o średnicy 60 cm
 6. dwa krzesełka chrom + czarna tapicerka.
Ceny naszych usług zależne są od stawianych przez zamawiającego wymagań odnośnie miejsca, czasu i standardu realizacji. Stoiska mogą być wyposażone również w dodatkowe elementy według indywidualnych uzgodnień.
Wszystkie elementy naszego systemu wystawienniczego posiadają stosowne atesty i pozwolenia. Instalacja elektryczna jest po montażu każdorazowo badana na skuteczność ochrony przeciwporażeniowej.

Mając na względzie pełną satysfakcję naszych zleceniodawców dodatkowo nieodpłatnie oferujemy:
 1. pomoc i doradztwo w przygotowaniu imprezy (druki akcydensowe, bazy danych, gadżety)
 2. opracowanie planów rozmieszczenia stoisk
 3. przygotowanie o 10% większej ilości sprzętu na wypadek dodatkowych zleceń w dniu przyjęcia wystawców.

Wyposażenie stoisk

Szczegółowe informacje na temat warunków technicznych realizacji zabudowy, terminów, czasu realizacji, wyposażenia stoisk uzyskac można w Dziale Realizacji Imprez:

Kabiny dla tłumaczy symultanicznych

Praca tłumacza symultanicznego musi odbywać się w optymalnych warunkach. Kabina, która jest miejscem pracy tłumacza, musi zapewniać między innymi dogodne warunki umożliwiające skupienie oraz wytrzymanie znacznego wysiłku związanego z wykonywaniem tłumaczenia. Przenośne kabiny produkowane przez TETRIX spełniają wymagania stawiane przez odpowiednie normy międzynarodowe. Personel techniczny obsługujący konferencje ceni nasze kabiny za niski ciężar i bezproblemowy transport, łatwy i szybki montaż i demontaż, a także za wytrzymałość konstrukcji.

Wszystkie przedstawione obok walory kabiny gwarantują wysoki komfort i jakość pracy tłumaczy symultanicznych. Kabiny przenośne produkowane przez TETRIX sprawdziły się w kilkudziesięciu międzynarodowych konferencjach, organizowanych w różnych miejscach w Polsce południowej; wymieńmy choćby Hotel Forum i Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.

Sprzedaż - Leasing - Wypożyczenie


Cechy użytkowe kabin przenośnych produkowanych przez TETRIX:
 1. Konstrukcja nośna kabiny wykonana jest z lekkich, estetycznych, srebrzystych profili ze stopu aluminium.
 2. Skuteczną izolację akustyczną ścian i sufitu kabiny zapewniają estetyczne panele głuszące, wykończone estetycznym, łatwo zmywalnym poszyciem.
 3. Zastosowane szyby - wykonane ze szkła bezpiecznego - gwarantują tłumaczowi duże pole widzenia i śledzenia sytuacji na sali konferencyjnej.
 4. Ergonomiczny i izolowany blat roboczy, na całej szerokości kabiny, umożliwia wygodną pracę dla dwóch tłumaczy.
 5. Wydajna wentylacja zapewniona przez wentylator cichobieżny.
 6. Specjalny otwór przepustowy, szczelny akustycznie, zamykany gumową przeponą - umożliwia przeprowadzenie przez ścianę kabiny łączy od aparatury elektroakustycznej i instalacji elektrycznej.
 7. Drzwi do kabiny zamykane na zamek.
Zapraszamy do współpracy!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
TETRIX
Wyślij e-mail
Jagiellońska 2B
38-400 Krosno

tel: 13 436861213 4368612
tel: 501 187076501 187076
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
TETRIX wyposażanie stoisk, Kabiny dla tłumaczy ! - galeria
TETRIX wyposażanie stoisk, Kabiny dla tłumaczy ! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Operacje PIERSI Gwarancja ZADOWOLENIA!! Dla Ciebie   Następna usługa: MiW Metal i Wnętrze Rzeszów !!! TANIO !!