favore.pl
TĘCZOWE PRZEDSZKOLE Warszawa

TĘCZOWE PRZEDSZKOLE Warszawa nr 6104

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
Motycka 17
Warszawa

tel: 501 161743501 161743
tel: 22 678175122 6781751
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-18:00
OPIS USŁUGI


Obrazek "http://www.teczoweprzedszkole.pl/graf/pl2/nag/p_o_nas.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.


"Pokażmy dzieciom kolory tęczy a sięgną gwiazd"

"Tęczowe Przedszkole" posiada Wpis do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych prowadzonych przez m.st. Warszawy pod numerem 137 PN oraz podlega nadzorowi Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail Wyślij e-mail

Pragniemy Państwu przedstawić sprawdzoną i zweryfikowaną przez dzieci koncepcję nauki w naszym przedszkolu. Praca z dziećmi w różnym wieku i z różnymi możliwościami rozwojowymi nakłoniły nas do poszukiwania metod pracy, które pozwoliłyby przenieść naturalne potrzeby i zainteresowania dzieci na zajęcia kierowane. Dlatego też stworzyliśmy w "Tęczowym Przedszkolu" własną koncepcję pracy z dziećmi opartą na zabawie. Zabawa dzieci w wieku przedszkolnym jest ich podstawową formą aktywności. Umożliwia procesy nauki, w których doświadczenie, odkrywanie i badanie wysuwają się na plan pierwszy. Łączy ona naukę opartą o reguły z tą odwołującą się do fantazji i wyobraźni dziecka. Podczas jej trwania możemy zbierać nowe doświadczenia nie bojąc się porażki czy złej oceny.Naszym zdaniem zabawy:

 • nie są dziecinnym marnotrawieniem czasu,
 • wymagają aktywności w działaniu,
 • odzwierciedlają wszystkie umysłowe procesy (strategia, logika, rozwiązywanie problemów, kreatywność, pamięć),
 • pozytywnie wpływają na komunikację,
 • rozwijają wszystkie strefy rozwoju dziecka: intelektualną, emocjonalną - społeczną i motoryczną;
 • pozytywnie wpływają na komunikację,
 • rozwijają osobowość,
 • sprawiają przyjemność i radość,
 • odpowiednio ukierunkowana staje się bardzo dokładnie zaplanowaną nauką.

Z uwagą obserwujemy zainteresowania dzieci, ich ulubionych bohaterów bajkowych, maskotki i zabawki - którymi często się bawią, słuchamy tego co mówią i czego pragną - to wszystko jest dla nas wskazówką i inspiracją do tworzenia całego procesu dydaktyczno - wychowawczego. I tak z "Bobem Budowniczym" zawsze damy radę! "Listonosz Pat" zapozna nas z pocztą, a "Kubuś Puchatek" wyjaśni, jak być tolerancyjnym w stosunku do brykającego i czasami nieznośnego Tygryska. Tak przygotowane zajęcia przynoszą zaskakujące efekty. Wszystkie dzieci biorą w nich aktywny udział, nikt się nie nudzi, nie męczy, nie zniechęca. A nasi mali uczniowie zupełnie nie wiadomo kiedy nauczyli się czegoś nowego. Całym procesem dydaktyczno-wychowawczym kierują wykształceni, kreatywni nauczyciele, którzy odnoszą się do dzieci z uczuciem troskliwości, opiekuńczości i serdeczności, zapewniając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa, akceptacji, wzajemnego szacunku, zaufania i tolerancji. Nieustannie wzbogacamy również nasz warsztat pracy o nowe metody w zakresie nauczania po to, aby dzieci rozwijały się lepiej - a nauka była przyjemnością. Naszym zdaniem tylko takie warunki zapewniają bardo dobre przygotowanie do edukacji szkolnej, do funkcjonowania w otaczającej nas rzeczywistości oraz do odniesienia sukcesów w przyszłym, dorosłym życiu. Pragniemy, aby nasza tęcza była bramą do kolorowej, szczęśliwej, radosnej i fascynującej rzeczywistości.


Obrazek "http://www.teczoweprzedszkole.pl/graf/pl2/nag/p_ramowy_rozklad_dnia.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.7.00 - 8.15 schodzenie się dzieci, zabawy indywidualne w kącikach zainteresowań, zabawy dydaktyczne, praca z książką, zestaw ćwiczeń porannych.

Zabawy swobodne we wspólnej sali z wszystkimi dziećmi niepodzielonymi wiekowo. Zgodnie z założeniami metody Montessorii - uczą się współdziałać w myśl zasady "nie rań, nie niszcz, nie przeszkadzaj" oraz pomagać sobie wzajemnie. Młodsze dzieci uczą się od starszych samodzielności, starsze zaś troskliwie opiekują się maluszkami po rozstaniu z mamą;

8.15 - 8.30 przygotowanie do śniadania, wspólne nakrywanie do stołu;

8.30 - 9.00 śniadanie;

9.00 - 9.45 przygotowanie do zajęć, ćwiczenia z zakresu kinezjologii edukacyjnej.

Zajęcia dydaktyczne z całą grupą z zakresu mowy i myślenia, praca z ilustracją, historyjką obrazkową, wierszem, opowiadaniem oraz spacery i wycieczki dydaktyczne.

9.45 - 10.00 ćwiczenia rozluźniające, oddechowe, ćwiczenia relaksacyjne wg Jacobsona napinająco - rozluźniające;

10.00 - 10.45 przygotowanie do zajęć i zajęcia plastyczne, konstrukcyjne, matematyczne, gry i zabawy dydaktyczne; zestawy ćwiczeń i zabaw ruchowych z elementami usprawnienia psychoruchowego, zajęcia dodatkowe z logopedii bądź z psychologiem;

10.45 - 12.45 gry i zabawy na podwórku przedszkolnym - zorganizowane oraz swobodne, wycieczki do pobliskiego parku;

12.45 - 13.00 powrót do przedszkola, czynności higieniczne oraz przygotowanie do obiadu;

13.00 - 13.30 obiad, mycie zębów,

13.30 - 15.30 odpoczynek, słuchanie kołysanek śpiewanych przez nauczycielkę, czytanie literatury dziecięcej lub opowiadanie bajek. Zajęcia wyciszające i relaksacyjne - słuchanie muzyki. Dla najmłodszych przedszkolaków sjesta poobiednia na leżaczkach z ulubioną poduszką - przytulanką. Dla starszych dzieci - odpoczynek na materacach lub zajęcia alternatywne: rysowanie kredkami, oglądanie książeczek.

Zajęcia dodatkowe;

15.30 - 16.00 podwieczorek;

16.00 - 17.30 wyjście do ogrodu, gry i zabawy dydaktyczne lub niezorganizowane;

17.30 - 17.45 ; drugi podwieczorek;

18.00 - rozchodzenie się dzieci.Obrazek "http://www.teczoweprzedszkole.pl/graf/pl2/nag/p_posilki.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.


Przedszkole zapewnia 4 pożywne posiłki dziennie, przygotowywane w warunkach zgodnych z przepisami i normami zatwierdzonymi przez Rejonową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną.

Istnieje możliwość wyboru menu zgodnie z potrzebami dzieci alergicznych.

ŚNIADANIE - godzina 8.30 - 9.00 - to "zabawne kanapki" z wędliną, serem, warzywami, jajkiem, ułożone w sposób zachęcający dzieci do zjedzenia "zazwyczaj nielubianych" warzyw na różnych gatunkach pieczywa. Dla chętnych proponujemy również zupy mleczne z ulubionymi przez dzieci płatkami czy chrupkami.

Wyślij e-mail OBIAD - godzina 13.00 - 13.30 - jest dowożony przez sprawdzoną i polecaną przez rodziców firmę kateringową, również uwzględniającą potrzeby dzieci alergicznych. Na obiad składają się dwa pożywne dania obiadowe z surówkami oraz kompotem.

I PODWIECZOREK - godzina 15.30 - 16.00 - to smaczne kanapki i grzanki z serem lub wędliną, dżemem, ciasta domowego wypieku, racuchy, placuszki, kisiel, budyń.

Wyślij e-mail II PODWIECZOREK - godzina 17.30 - 17.45 - to lekkie menu, na które składają się jogurty, serki, actimelki czy desery sojowe dla dzieci z alergią na mleko lub owoce: banany, pomarańcze, arbuzy, jabłka, gruszki, kiwi... oraz kruche ciasteczka.

Podczas posiłków nie zmuszamy dzieci do jedzenia. Zachęcamy do próbowania nowych dań. Szczególną uwagę przykładamy do spożywania przez dzieci owoców i warzyw, jako źródła witamin, niezbędnych dla rozwoju małego dziecka. Zdajemy sobie sprawę, iż jest to wyjątkowo trudne u dzieci w wieku przedszkolnym. Dlatego wykorzystujemy podczas niektórych posiłków bajkowe postacie oraz sytuacje, aby zachęcić dzieci.

W trosce o zdrowie naszych przedszkolaków, ograniczamy ilości spożywanych słodyczy do niezbędnego minimum, zdając sobie jednocześnie sprawę z tego, iż są to ulubione przysmaki dzieci - pozwalamy od czasu do czasu na kanapkę z nutellą czy słodkie ciastko.

Obrazek "http://www.teczoweprzedszkole.pl/graf/pl2/nag/p_kadra_pedagogiczna.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.


Dyrektor "Tęczowego Przedszkola" - mgr Anita Pyssa

Wykształcenie:

 • Studia Wyższe Magisterskie na kierunku: pedagogika w zakresie wychowania przedszkolnego. Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Zielonej Górze.
 • Fakultet plastyczny, dyplom magistra wychowania przedszkolnego.
 • Szkolenia i kursy w zakresie metod i technik wykorzystywanych w pracy z dziećmi w "Tęczowym Przedszkolu".

Doświadczenia zawodowe:

 • nauczyciel Oddziału Przedszkolnego - praca z dziećmi sześcioletnimi, Szkoła Podstawowa, Złotoryja (1993 - 1996);
 • nauczyciel Państwowego Przedszkola nr 115 w Warszawie (1998 - 2005),
 • praca z dziećmi ze wszystkimi grupami wiekowymi od 3 do 6 - latków;
 • podczas zajęć, stosowanie nowatorskich i twórczych metod pracy, np.: zajęcia multimedialne z komputerem, wykorzystywanie ulubionych bajek oraz zabaw dzieci w toku zajęć dydaktycznych, opracowanie rocznej tematyki zajęć związanych z Unią Europejską - w bardo prosty i przystępny dla dzieci sposób.
 • prowadzenie zajęć plastycznych w szerokim zakresie - z wykorzystaniem wielu technik plastycznych połączonych z kinezjologią edukacyjną,

 

Kadrę pedagogiczną stanowią wykształceni i doświadczeni nauczyciele. Są to odpowiednio przygotowani, refleksyjni i twórczy pedagodzy, osiągający wysokie efekty w pracy z dziećmi w zakresie rozwijania ich potencjalnych możliwości oraz rozbudzania ciekawości poznawczej.Obrazek "http://www.teczoweprzedszkole.pl/graf/pl2/nag/p_oplaty.gif" nie może zostać wyświetlony, ponieważ zawiera błędy.


WPISOWE - 500 zł. jest to jednorazowa, bezzwrotna wpłata pobierana przy składaniu karty do przedszkola, gwarantująca jednocześnie rezerwacje miejsca dla dziecka w przedszkolu.

CZESNE - 730 zł. opłacane jest z góry, przelewem do piątego dnia każdego miesiąca na konto przedszkola.

Opłata za miesiące wakacyjne w przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu, wydatkowana na utrzymanie lokalu i personelu:

 • sierpień - 450 zł.
 • lipiec - 450 zł.

Każdy rodzic zobowiązany jest do podpisania umowy z przedszkolem na świadczenie usług na nowy rok przedszkolny.

W czesne wliczone są:

 • Gimnastyka z elementami usprawnienia psychoruchowego,
 • Multimedialne Zabawy Kształcące z Komputerem,
 • Zabawy z Kinezjologią Edukacyjną,
 • Warsztaty Twórczego Myślenia,
 • Glottodydaktyka - czyli zabawy z literkami,
 • Wstęp do Autoprezentacji,
 • Tęczowe Zajęcia Psychoedukacyjne,
 • Warsztaty Ekologiczne,
 • opieka psychologa - w zakresie profilaktyki, konsultacje indywidualne - odpłatne,
 • opieka logopedy - w zakresie profilaktyki, konsultacje indywidualne - odpłatne,
 • dni adaptacyjne w sierpniu dla dzieci,
 • wyżywienie,
 • zakup książek oraz wszystkich pomocy przez cały okres pobytu dziecka w przedszkolu (klocki Logo, segregatory, materiały plastyczne),
 • kimono dla dzieci ćwiczących karate.

UBEZPIECZENIE DZIECKA - 40 zł., wpłata jednorazowa we wrześniu każdego roku;

PŁATNE ZAJĘCIA DODATKOWE:

 • Język angielski - 2 razy w tygodniu - 40 zł.
 • Warsztaty Plastyczne - 1 raz w tygodniu - 30 zł.
 • Rytmika - 2 razy w tygodniu - 35 zł.
 • Opłata pobierana na wycieczki, teatrzyki, koncerty muzyczne, uroczystości przedszkolne, zakup upominków, bale, spotkania z ciekawymi ludźmi i wiele innych - 30 zł.
 • Warsztaty Teatralne - 1 raz w tygodniu - 30 zł.
 • Zajęcia Korekcyjne z Elementami Karate - 1 raz w tygodniu - 30 zł.
 • Taniec - 1 raz w tygodniu - 30 zł.

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA DZIECI NIE BĘDĄCYCH TĘCZOWYMI PRZEDSZKOLAKAMI:

 • Rytmika - 45 zł.
 • Muzykoterapia (w zakresie profilaktyki) - 45 zł. 1 raz w tygodniu
 • Warsztaty Plastyczne - 45 zł. (1 raz w tygodniu, 45 minut)
 • Warsztaty Teatralne - 45 zł. (1 raz w tygodniu)
 • Glottodydaktyka - czyli Zabawy z Literkami - 45 zł. (1 razy w tygodniu)
 • Logopedia - 45 zł (1 raz w tygodniu), konsultacje indywidualne.
 • Warsztaty Twórczego Myślenia - 40 zł. (1 raz w tygodniu 45 minut)
 • Zintegrowane Zajęcia Rozwijające - 45 zł. (1 raz w tygodniu 45 minut)
 • Zabawy z Kinezjologią Edukacyjną - 45 zł. (1 raz w tygodniu 45 minut)
 • Multimedialne Zabawy Kształcące - 45 zł. (1 raz w tygodniu 30 minut)
 • Teatrzyki, koncerty muzyczne, Mikołajki... 30 zł.
 • Język angielski - 30 minut 2 razy w tygodniu - 23 zł. Metodą Helen Doron (oraz zestaw płyt i książeczka na zajęcia w cenie 99zł).
 • Adaptacja dla Najmłodszych - 2 godziny - 30 zł.

Harmonogram zajęć dostępny w "Tęczowym Przedszkolu" pod numerem telefonu:

(022) 678-17-51, (022) 679-53-70, 501-161-743
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


OPCJE DODATKOWE
UBEZPIECZENIE DZIECKA rozwiń Cena: 40 zł UBEZPIECZENIE
Język angielski - 2 razy w tygodniu rozwiń Cena: 40 zł Język angielski
Warsztaty Plastyczne - 1 raz w tygodniu rozwiń Cena: 30 zł Warsztaty Plastyczne
Rytmika - 2 razy w tygodniu rozwiń Cena: 35 zł Rytmika
Warsztaty Teatralne - 1 raz w tygodniu rozwiń Cena: 30 zł Warsztaty Teatralne
Zajęcia Korekcyjne z Elementami Karate rozwiń Cena: 30 zł Zajęcia Korekcyjne
Taniec - 1 raz w tygodniu rozwiń Cena: 30 zł Taniec
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
Motycka 17
Warszawa

tel: 501 161743501 161743
tel: 22 678175122 6781751
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 07:00-18:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
pozytywna
rozwiń Znam Tęczowe Przedszkole i polecam je ze względu na kadrę. Jest w 100% profesjonalna. Moje córeczka uczęszcza tam od roku. Wystawiona 24-05-2009 20:38 przez dziuunia (83.5.83.*)   Zgłoś nadużycie
pozytywna
rozwiń Znam Tęczowe Przedszkole i polecam je ze względu na kadrę. Jest w 100% profesjonalna. Moje córeczka uczęszcza tam od roku. Wystawiona 24-05-2009 20:38 przez dziuunia (83.5.83.*)   Zgłoś nadużycie
Zobacz wszystkie

Wystaw opinię
TĘCZOWE PRZEDSZKOLE Warszawa - galeria
TĘCZOWE PRZEDSZKOLE Warszawa Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: ROLETY NAJTANIEJ NA RYNKU NIE PRZEGAP OKAZJI   Następna usługa: Profesjonalne uslugi rachunkowe - Zapraszamy!