favore.pl
Dostawa podzespołów i ich montaż, czujniki

Dostawa podzespołów i ich montaż, czujniki nr 6212

Lokalizacja: Piaseczno (woj. mazowieckie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Lars Electronic Components
Wyślij e-mail
ul. Puławska 34
05-500 Piaseczno

tel: 22 750660122 7506601
tel: 22 750660222 7506602
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

O FIRMIE 

Jesteśmy spółką jawną działającą na polskim rynku od 1983r. Początkowo zajmowaliśmy się konstrukcją i produkcją aparatury pomiarowej, sprzętu komputerowego oraz elektronicznego sprzętu medycznego.

Od ostatnich 12 lat działalność firmy koncentruje się na usługowym montażu elektronicznym - w szczególności - na automatycznym montażu SMD. Nasze maszyny, jedne z najnowocześniejszych, są w stanie zmontować 15 mln elementów miesięcznie.

Współpracując z renomowanymi zagranicznymi i krajowymi producentami i dystrybutorami prowadzimy dystrybucję podzespołów elektronicznych.


Jesteśmy otwarci na szeroko pojętą współpracę zarówno w dziedzinie montażu elektronicznego, jak i dystrybucji. Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług i dostarczanych przez nas podzespołów.

Celem naszego działania jest przejęcie od naszego partnera całego ciężaru organizacyjnego w zakresie kompleksowych dostaw podzespołów elektronicznych, przygotowania produkcji, automaty

 
PARK MASZYNOWY
Automat MYDATA MY12 Hydra II o wydajności 21000 elementów na godzinę
 • max.rozmiar płytki : 400x400mm
 • dokładność : 0,015mm
 • kąt obrotu : dowolny (rozdzielczość 0,009 stopnia)
 • przeznaczenie : elementy od 0402 do QFP, BGA, CSP o rozmiarze do 56x56mm
 • system podawania:
  • podajniki taśmowe : 8, 12, 16, 24, 32, 44, 56 mm (max 144 tory)
  • podajniki wibracyjne : od SO-8 do PLCC-84
  • podajniki tackowe : QFP(pitch 0,25mm-1mm), BGA(pitch 0,3mm-1,27mm)
 • test elektryczny : rezystory, kondensatory, tranzystory, diody (również Zenera)
MYDATA MY12 Hydra II
Mydata MY12 wyposażona jest w dwie głowice montażowe:
1/"HYDRA SpeedMount" jest przeznaczona dla większości elementów pakowanych w taśmy 8-mio i 16-to milimetrowe a także dla układów scalonych w obudowach SO8, SO14, SO16. Dzięki zastosowaniu ośmiossawkowego mechanizmu oraz optycznego centrowania, osiąga znaczną szybkość pracy (max 21000 cph) przy zapewnionej wysokiej precyzji montażu.
2/Głowica "MIDAS" przeznaczona jest do montowania wszystkich pozostałych podzespołów w stosowanych aktualnie obudowach. Zastosowano tu dwa optyczne mechanizmy precyzyjnego centrowania elementów (Dual Vision System oraz Linescan Vision System) osiągając niespotykaną precyzję montażu przy zachowaniu dużej szybkości (max 6100 cph). Zastosowano również trzypunktowy układ weryfikacji elektrycznej rezystorów, kondensatorów, diód i tranzystorów, który uniemożliwia zmontowanie elementu niezgodnego z projektem.
 
MYDATA TP9UFP Automat MYDATA TP9UFP Hydra Speed Mount o wydajności 14400 elementów na godzinę
 • max.rozmiar płytki : 200x470mm
 • dokładność : 0,07mm
 • kąt obrotu : dowolny(rozdzielczość 0,03 stopnia)
 • przeznaczenie : elementy od 0603 do QFP208
 • system podawania:
  • podajniki taśmowe : 8, 12, 16, 24, 32, 44, 56 mm (max 96 torów)
  • podajniki wibracyjne : od SO-8 do PLCC-84
  • podajniki tackowe : do QFP-208
 • test elektryczny : rezystory, kondensatory, diody (również Zenera)
Mydata TP9-UFP wyposażona jest w dwie głowice montażowe:
1/"HYDRA SpeedMount" jest przeznaczona dla większości elementów pakowanych w taśmy 8-mio milimetrowe. Dzięki zastosowaniu ośmiossawkowego mechanizmu oraz optycznego centrowania, osiąga znaczną szybkość pracy (max 14400 cph) przy zapewnionej precyzji montażu.
2/Głowica "Z-mount" głównie przeznaczona jest do montowania układów scalonych oraz podzespołów w obudowach walcowych, złącz, indukcyjności itp. Zastosowano tu mechanizm precyzyjnego mechanicznego centrowania elementów a także dwupunktowy układ weryfikacji elektrtrycznej rezystorów, kondensatorów i diód, który uniemożliwia zmontowanie elementu niezgodnego z projektem.
 
W celu precyzyjnego nanoszenia pasty lutowniczej i kleju na płytki drukowane zakupiliśmy sitodrukarkę DEK 248 o dokładności 0,025mm i polu roboczym 432x405mm. Prawidłowe pozycjonowanie płytki drukowanej względem szablonu zapewniają dwa tory kamerowe współpracujące z układem rozpoznawania obrazu, uniemożliwiającym nadruk w przypadku popełnienia błędu. Sitodrukarka ta umożliwia nam nanoszenie pasty lutowniczej nawet pod elementy o rastrze 0,3 mm. Do nanoszenia pasty i kleju stosujemy wyłącznie szablony metalowe. DEK 248
Heller 1088 Zmontowane płytki lutujemy w konwekcyjnym piecu tunelowym typu HELLER 1088. Piec ten zapewnia precyzyjne utrzymanie charakterystyki temperaturowej procesu lutowania, co jest niezbędne do uzyskania wymaganej jakości montażu.
Płytki przeznaczone do montażu mieszanego (powierzchniowego i przewlekanego) lutujemy przy użyciu fal: Seho typ 8030C SO oraz Soltec Midi Wave, model 652100
Seho Soltec Midi
      Wave
Płytki, które były przygotowane do montażu w postaci naciętych paneli, po zakończeniu wszystkich operacji - maszynowo rozcinamy, aby uniknąć pękania elementów umieszczonych blisko krawędzi. Rozcinaki


OFERTA Wyślij e-mail

Jesteśmy producentem kontraktowym modułów elektronicznych dla dużych i średnich producentów urządzeń elektronicznych.
Celem naszego działania jest przejęcie od naszego partnera całego ciężaru organizacyjnego w zakresie kompleksowych dostaw podzespołów elektronicznych, przygotowania produkcji oraz automatycznego montażu gotowych pakietów elektronicznych oraz urządzeń finalnych.

Nasza dewiza to:
Zleconą nam produkcję od projektu do wyrobu w kolorowym opakowaniu wykonamy dla Ciebie i dostarczymy na czas.

Nasza oferta skierowana jest do dwóch grup odbiorców :

  Wyślij e-mail
 • firm, które korzystają z zaopatrzenia materiałowego i zlecają nam montaż
 • Wyślij e-mail
 • firm, które dokonują zakupu podzespołów elektronicznych
Oferta na dostawę podzespołów i ich montaż.

Firmy kupujące u nas komplet podzespołów i zlecające nam ich montaż są naszymi uprzywilejowanymi klientami.
To właśnie tym firmom oferujemy najkorzystniejsze warunki zakupu podzespołów i możliwość skorzystania z kompleksowej obsługi obejmującej

  Wyślij e-mail
 • usługi naszego biura konstrukcyjnego ( projektowanie płytek, oprogramowanie, projekty plastyczne ,projekty form do plastikowych wtrysków obudowy )
 • Wyślij e-mail
 • usługi naszego działu poligrafii (nalepki, instrukcje obsługi, materiały reklamowe, opakowania tekturowe itd.)

Firmom dla których świadczymy usługi montażowe oferujemy zakup elementów do montażu po cenach preferencyjnych. W przypadku zakupu pakietu zawierającego podzespoły SMD: rezystory , kondensatory ceramiczne, diody , tranzystory i elementy indukcyjne , oferta cenowa obejmuje cały pakiet i kształtuje się na rzeczywiście najniższym poziomie.
Warunkiem uzyskania najniższych cen przy zakupie pakietowym elementów do montażu jest jednorazowy zakup podzespołów za kwotę minimum 5000 zł. w pełnych opakowaniach fabrycznych.

Oferta na dostawę podzespołów elektronicznych

Firmom, które są zainteresowane jedynie zakupem podzespołów elektronicznych oferujemy również możliwość zakupów pakietowych ale na nieco innych warunkach. Klient sam może kształtować ceny na elementy zaliczane do oferty pakietowej w zależności od wielkości swoich zakupów.
Ceny ulegają obniżce w zależności od tego w jakim przedziale wartościowym znajduje się złożone przez klienta zamówienie .
Im wyższa kwota zamówienia tym niższe ceny jednostkowe wszystkich zamawianych podzespołów niezależnie od ich ilości.
Zakresy wartości zamówienia jednorazowego są następujące :

L.P. wartość zamówienia procentowy upust
od ceny wyjściowej
przedział 1 500 zł - 2 000 zł 0%
przedział 2 2 001 zł - 5 000 zł 3%
przedział 3 5 001 zł - 10 000 zł 6%
przedział 4 10 001 zł - 20 000 zł 8%

Przy jednorazowym zakupie o wartości przekraczającej 20 000 zł. ceny mogą być negocjowane z działem obsługi giełdy.

Statystyka pokazuje, że 80-90% każdej montowanej płytki stanowią podzespoły objęte w naszej ofercie preferencyjnym zakupem pakietowym a więc proponowana przez nas możliwość kształtowania cen w zasadniczy sposób preferuje klientów kupujących u nas większość podzespołów do montażu.

Stawiając do dyspozycji naszych klientów internetową giełdę podzespołów elektronicznych ( Wyślij e-mail ) oddajemy w Państwa ręce również

 • pełną informację techniczną dotycząca danego podzespołu ( typ, parametry obudowa ) z możliwością jej ściągnięcia i wydrukowania ( pliki pdf)
 • możliwość nie tylko zakupów podzespołów ale również sprzedaży tych, które stanowią Państwa nadwyżki magazynowe i zapasy poprodukcyjne.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami
  oferty elementowej oraz oferty montażowej.


OFERTA MONTAŻOWA
Wyślij e-mail

Od kilku lat daje się zauważyć na krajowym rynku elektronicznym, zgodna ze światowymi trendami, tendencja do miniaturyzacji sprzętu elektronicznego, wzbogacenia jego funkcjonalności, obniżenia ceny. Wymaganiom tym nie mógł sprostać system tradycyjnego montażu przewlekanego. Producenci skierowali swoją uwagę w stronę elementów montowanych powierzchniowo. Powszechna dostępność podzespołów tego typu sprawiła, że pojawiło się duże zapotrzebowanie na usługi montażowe. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy jako producenci chcieliby sprzedać produkt o najwyższej jakości, niezawodności i najmniejszych gabarytach urządzenia, chcemy zaoferować kompleksową obsługę w zakresie automatycznego montażu smd oraz automatycznego montażu przewlekanego.

Nasze zdolności produkcyjne
 Automatyczny montaż powierzchniowy SMD

  Wyślij e-mail
 • Możliwości produkcyjne - 15 mln. podzespołów /m-c
 Automatyczny montaż przewlekany

W ramach oferty zapewniamy kompleksową dostawę podzespołów, automatyczny montaż SMD i przewlekany oraz pełną obsługę klientów w zakresie przygotowania technicznego.
Takie podejście do współpracy umożliwia zminimalizowanie bieżących kosztów produkcyjnych i zaopatrzeniowych oraz eliminuje konieczność bardzo wysokich inwestycji na zakup urządzeń i organizację montażu .

Z analizy ekonomicznej wynika, że przy średniej, a nawet dużej produkcji miesięcznej, przekazanie montażu wyspecjalizowanemu producentowi kontraktowemu daje wymierny efekt ekonomiczny.
Aby montaż był zgodny z obowiązującymi technologiami należy ponieść inwestycje rzędu setek tysięcy USD. Ponoszone na bieżąco koszty produkcji - zakup past lutowniczych, topników, zakup szablonów, szkolenie i opłacenie wyspecjalizowanego personelu są także niemałe. Producent kontraktowy wykorzystuje swoje moce produkcyjne dla wielu klientów i przez 24 godziny na dobę. W przeliczeniu na zmontowany element koszty te są znacznie niższe ponieważ rozkładają się na większą liczbę zmontowanych podzespołów, niż w przypadku zastosowania całej linii technologicznej do montażu jednego czy dwóch wyrobów. Możemy więc oferować relatywnie niskie ceny, a tym samym jesteśmy konkurencyjni w stosunku do kosztów montażu własnego prowadzonego przez indywidualnego producenta.

Zakres naszej oferty

  Wyślij e-mail
 • pełna obsługa klientów w zakresie przygotowania technicznego
 • Wyślij e-mail
 • kontrole międzyoperacyjne w procesie produkcji zapewniające wysoka jakość usługi
 • Wyślij e-mail
 • stosowanie profesjonalnych szablonów metalowych do nanoszenia pasty lutowniczej - jedyny sposób na niezawodny montaż układów scalonych w obudowach QFP o precyzyjnym rastrze
 • Wyślij e-mail
 • duże doświadczenie w montażu układów scalonych w obudowach QFP80 - QFP240
 • Wyślij e-mail
 • pełny tekst funkcjonalny montowanych pakietów na specjalizowanych testerach produkcyjnych

 OFERTA ELEMENTOWA

Profesjonalna integracja dostaw podzespołów elektronicznych dla firm produkcyjnych

Celem naszego działania jest przejęcie od naszego partnera całego ciężaru organizacyjnego w zakresie kompleksowych dostaw podzespołów elektronicznych.

Dostawy podzespołów elektronicznych, realizowane przez naszą firmę, zostały oparte na głębokiej analizie nie tylko asortymentowych potrzeb naszych klientów, ale przede wszystkim analizie organizacji dostaw i ułatwień ekonomicznych, które czynią działalność produkcyjną firm elektronicznych, a naszych klientów, bardziej efektywną.

Dostawy realizujemy w oparciu o największych światowych producentów podzespołów. Jesteśmy profesjonalnym integratorem dostaw podzespołów, który, dzięki bezpośredniej współpracy z producentami, jak również największymi sieciami dystrybucyjnymi, zapewnia dostawy pełnego spektrum podzespołów.

Bezpośrednia współpraca z producentami i sieciami dystrybucyjnymi, pracującymi w oparciu o zaawansowane systemy logistyki, gwarantuje pełne bezpieczeństwo terminowości i powtarzalności dostaw.

Proponujemy podzespoły elektroniczne, biorąc pod uwagę, tendencje i plany produkcyjne głównych światowych producentów. Gwarantuje to stabilność dostaw i minimalizuje wahania cenowe podzespołów.

Aby spełnić oczekiwania naszych partnerów, posiadamy na magazynie podstawowe typoszeregi elementów pasywnych SMD tzn. kondensatorów ceramicznych, kondensatorów tantalowych, kondensatorów elektrolitycznych, rezystorów i elementów indukcyjnych oraz podstawowe typy tranzystorów i diod SMD. Trzymamy je w ilościach dających możliwość awaryjnego zaopatrzenia naszych partnerów, w przypadku gwałtownego wzrostu ich produkcji.

Dostarczamy wyłącznie elementy nowe, z certyfikatem ISO 9000 w zakresie jakości i pakowania.

Oferujemy dedykowane dostawy podzespołów strategicznych, tzn. światowy producent zna nazwę projektu i nazwę Państwa Firmy. Firma Wasza istnieje na listach referencyjnych światowych producentów. Usługa tylko dla stałych klientów.

Planujemy dostawy podzespołów z 30% zapasem dzięki możliwości bilansowania ilościowego dostaw w skali rocznej. Prowadząc organizację dostaw produkcyjnych dla wielu producentów nasze koszty są nieporównywalnie niższe w porównaniu z kosztami pojedynczego odbiorcy. Ze względu na wieloletnią współpracę z naszymi dostawcami dopracowaliśmy się takiego poziomu cen, który pozwala nam spełnić wszelkie oczekiwania naszych Partnerów.

Takie planowanie dostaw, w połączeniu z możliwym kredytem kupieckim w przypadku dużych obrotów z partnerem o sprawdzonej wiarygodności, powodują komfortową sytuację działania dla naszego partnera, obniżając jego koszty produkcji.

Jakie korzyści warto rozważyć przed podjęciem decyzji o współpracy z nami:

Dodatkowe usługi

  Wyślij e-mail
 1. Dla stałych partnerów zapewniamy zestawy elementów do serii wdrożeniowych.
 2. Wyślij e-mail
 3. Zapewniamy programowanie mikrokontrolerów i pamięci na wysokowydajnych programatorach z pełną weryfikacją zapisu i eliminację inwestycji w programatory produkcyjne.

PRODUKTY


Wyślij e-mail

Firma Lars pragnie zaoferować Państwu czujnik oświetlenia klatek schodowych i korytarzy.

Oferowany czujnik reagując na obecność człowieka, automatycznie włącza światło.

Prosty w montażu, wygodny w użyciu, pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze.


Dzięki zastosowaniu czujnika oświetlenia:

  Wyślij e-mail
 • oszczędzasz energię -
  światło zapala się wtedy, kiedy jest potrzebne
 • Wyślij e-mail
 • nie musisz już szukać włącznika oświetlenia -
  kiedy wchodzisz do pomieszczenia nasza czujka robi to za Ciebie.
Zastosowana przez nas nowoczesna technologia pozwala na czterokrotnie mniejsze zużycie energii elektrycznej w porównaniu do powszechnych automatów trzyminutowych, eliminując jednocześnie ich wadę, jaką jest zbyt wczesne wyłączanie światła.

Proponowane zastosowanie czujnika COK 1:
  Wyślij e-mail
 1. klatki schodowe, korytarze
 2. Wyślij e-mail
 3. magazyny
 4. Wyślij e-mail
 5. garaże
 6. Wyślij e-mail
 7. piwnice
 8. Wyślij e-mail
 9. łazienki, wc, tarasy
ZADBAJ O SWOJĄ WYGODĘ I PIENIĄDZE -
ZASTOSUJ CZUJNIK OŚWIETLENIA
Wyślij e-mail
Dane techniczne COK 1
Zasilanie 220V/30mA
Sterowanie oświetleniem 220V/6A
Promień widzenia ~4m przy h=3m
Czas działania 30 sek.
Czas ustalania ~2 min. od włączenia zasilania
Gabaryty średnica 80mm, wysokość 35mm, ciężar 200g
Czujnik zmierzchowy w wersji "z"
Wyślij e-mail

Poniżej przedstawiamy analizę opłacalności zastosowania czujników COK 1 na klatkach schodowych w oparciu o wyniki pomiarów instalacji wykonanej w SM "Wyżyny" w budynku przy ul. Ubocze 20.

Wyślij e-mail
okres pomiarowy: 39 dni po 15h/dobę
zużycie energii całkowite [kWh] doba [kWh] godz. oświetlenia (15h/dobę) godz. realna po uwzgl. ośw. stałego średnia oszczędność
bez automatyki
Ubocze 20 kl.II
+2x żarówka 40W
1095 18,58 1,24 1,16  
z automatyką
Ubocze 20 kl.II
+2x żarówka 40W
177 3,00 0,20 0,12 9,67
z automatyką
Ubocze 20 kl.II
166 2,81 0,19 0,15 7,73
Średnia oszczędność na budynku - 8,70 razy
Wyślij e-mail

Ocena oszczędności zużycia energii elektrycznej:

  zużycie/rok [kWh] koszt PLN
bez czujników 5645,33 1129,06
z siecią czujników 648,89 129,78
cena 1 kWh = 0,20 PLN
liczba mieszkań = 94


ZAPRASZAMY!


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

RABATY
Rabat
Przy zamówieniu 2 000 złPrzedział 1
Rabat 3 %
Przy zamówieniu 2 001 złRabat nr 2
Rabat 6 %
Przy zamówieniu 5 001 złRabat nr 3
Rabat 8 %
Przy zamówieniu 10 001 złRabat nr 4
INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Lars Electronic Components
Wyślij e-mail
ul. Puławska 34
05-500 Piaseczno

tel: 22 750660122 7506601
tel: 22 750660222 7506602
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Dostawa podzespołów i ich montaż, czujniki - galeria
Dostawa podzespołów i ich montaż, czujniki Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 13)
Poprzednia usługa: Kompleksowa obsługa firm BHP Doradztwo Szkolenia!   Następna usługa: Studium Języków Obcych w Poznaniu! zapraszamy!!