Zespol Szkol Gatronomii, Hotelarstwa i Turystyki

Zespol Szkol Gatronomii, Hotelarstwa i Turystyki nr 6220

Lokalizacja: Łódź (woj. łódzkie)

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Kopcińskiego 69/71
92 - 0 Łódź

tel: 42 6324223
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Prywatny Zespół Szkół Gastronomii Hotelarstwa
i Turystyki w Łodzi

kształci przyszłych organizatorów - menedżerów profesjonalnie przygotowanych do prowadzenia własnych firm gastronomicznych, hotelarskich i turystycznych w warunkach gospodarki rynkowej.


Zapraszamy do nauki w:

 • Technikum Gastronomicznym
 • Technikum Hotelarsko - Turystycznym
 • Policealnym Studium Zawodowym (dziennym)
      - hotelarsko - turystycznym
 • Policealnym Studium Gastronomii
 • Policealnym Studium Hotelarstwa o specjalnościach
  • technik organizacji usług gastronomicznych,
  • technik obsługi turystycznej,
  • technik hotelarstwa,
 • Uzupełniającym Liceum Ogólnokształcącym dla dorosłych
      - profil hotelarsko - turystyczny.

   

  Wszystkie szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych.


  Oprócz przedmiotów kierunkowych i specjalistycznych we wszystkich typach szkół prowadzone jest kształcenie menedżerskie wraz z zastosowaniem komputerów w zarządzaniu, zasadami marketingu usług oraz podstawami ekonomii i prawa. We wszystkich typach szkół prowadzona jest intensywna nauka jezyków obcych.

  Klasy liczą okolo 15 uczniów lub słuchaczy. Kadrę stanowią wybitni nauczyciele - specjaliści, praktycy oraz pracownicy Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Łodzi. Praktyki zawodowe organizowane są na terenie całej Polski, w firmach turystycznych i hotelach o wysokim poziomie organizacyjnym.

  Zespół Szkół dysponuje salami lekcyjnymi wyposażonymi w sprzęt audiowizualny, nowoczesnym laboratorium komputerowym, pracowniami specjalistycznymi: technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta, geografii turystycznej i wiadomości o sztuce.

  Absolwenci technikum otrzymują tytuł technik organizacji usług gastronomicznych i technik hotelarstwa a w policealnym studium zawodowym - technik obsługi turystycznej, technik organizacji usług gastronomicznych, technik hotelarstwa. Uczniowie technikum i uzupełniającego liceum dla dorosłych mogą przystępować do egzaminu dojrzałości na zasadach obowiązujących w szkołach publicznych.

  Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, doskonałe warunki nauki i rekreacji oraz serdeczną atmosferę. Wymagamy sumienności i motywacji.

  Serdecznie zapraszamy !

 • Technikum gastronomiczno - hotelarskie to nowy typ 4-letniej ponadgimnazjalnej szkoły zawodowej.
  Oprócz kształcenia ogólnego prowadzonego głównie w klasach I - III program nauczania zawiera przedmioty kierunkowe i specjalistyczne.

  Kształcenie zawodowe zintensyfikowane w klasie czwartej, wsparte jest poważnym zakresem specjalistycznych zajęć praktycznych w restauracjach i praktyk zawodowych organizowanych w instytucjach turystycznych i hotelarskich o wysokiej renomie w Łodzi i całym kraju.

  Egzamin maturalny przewidziany jest po ukończeniu klasy czwartej. Klasa ta kończy się również egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe.

  Ukończenie szkoły, której program wsparty jest intensywnym nauczaniem dwóch języków obcych, kształceniem informatycznym (zastosowanie komputera w zarządzaniu) oraz marketingiem usług umożliwia absolwentom podjęcie studiów wyższych w wybranym przez siebie kierunku.

   

  Absolwenci tego technikum przyjmowani są bez wpisowego do Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Łodzi.

  Technikum hotelarsko - turystyczne to nowy typ 4-letniej ponadgimnazjalnej szkoły zawodowej.
  Oprócz kształcenia ogólnego prowadzonego głównie w klasach I - III program nauczania zawiera przedmioty kierunkowe i specjalistyczne.

  Kształcenie zawodowe zintensyfikowane w klasie czwartej, wsparte jest poważnym zakresem specjalistycznych zajęć praktycznych w hotelach praktyk zawodowych organizowanych w instytucjach turystycznych i hotelarskich o wysokiej renomie w Łodzi i całym kraju.

  Egzamin maturalny przewidziany jest po ukończeniu klasy czwartej. Klasa ta kończy się również egzaminem potwierdzajacym kwalifikacje zawodowe.

  Ukończenie szkoły, której program wsparty jest intensywnym nauczaniem dwóch języków obcych, kształceniem informatycznym (zastosowanie komputera w zarządzaniu) oraz marketingiem usług umożliwia absolwentom podjęcie studiów wyższych w wybranym przez siebie kierunku.

  Absolwenci tego technikum przyjmowani sa bez wpisowego do Wyzszej Szkoly Turystyki i Hotelarstwa w Lodzi.

  Policealne Studium Zawodowe to 2-letnia szkoła zawodowa, w której oprócz przedmiotów kierunkowych i specjalistycznych prowadzone jest kształcenie menedżerskie wraz z zastosowaniem komputerów w zarządzaniu, zasadami marketingu usług oraz podstawami ekonomii i prawa. Nauka odbywa się w systemie dziennym i zaocznym.

  Policealne Studium Zawodowe oferuje:

  • Policealne Studium Zawodowe
   • hotelarsko - turystyczne
   • tytuł zawodowy: technik obsługi turystycznej
  • Policealne Studium Zawodowe Gastronomii
   • tytuł zawodowy: technik organizacji usług gastronomicznych
  • Policealne Studium Zawodowe Hotelarstwa
   • tytuł zawodowy: technik hotelarstwa

  Kształcenie zawodowe wsparte jest poważnym zakresem specjalistycznych praktyk zawodowych organizowanych w biurach turystycznych oraz podczas wyjazdów i praktyk hotelarskich w hotelach zarówno łódzkich jak i tych znajdujących się na terenie całej Polski.

  Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe przewidziany jest po ukończeniu czwartego semestru. Słuchacze uzyskują dyplom i tytuł zawodowy, odpowiadający profilowi ukończonej szkoły.

  Ukończenie szkoły, której program wsparty jest intensywnym nauczaniem trzech języków obcych, kształceniem informatycznym (zastosowanie komputera w zarządzaniu) oraz marketingiem usług umozliwia absolwentom podjęcie studiów wyższych w wybranym przez siebie kierunku.

  Klasy liczą około 15 słuchaczy. Kadrę stanowią wybitni nauczyciele - specjaliści, praktycy oraz pracownicy Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Łodzi.

  Liceum ogólnokształcące dla dorosłych to 2-letnia szkoła na podbudowie szkoły zasadniczej. Nauka w liceum odbywa się w systemie dziennym.

  Proponujemy atrakcyjny profil hotelarsko - turystyczny. Oprócz kształcenia ogólnego program nauczania zawiera przedmioty związane z profilem szkoły: hotelarstwo, turystyka, pracownia technologii gastronomicznej, wiadomości o sztuce oraz organizacja i technika usług hotelarskich.

  W laboratorium komputerowym wyposażonym w nowoczesny sprzet prowadzona jest edukacja informatyczna nastawiona na wykształcenie i rozwijanie umiejętności posługiwania się komputerem jako narzędziem.

  Egzamin maturalny przewidziany jest po ukończeniu klasy drugiej.

  Klasy liczą około 15 słuchaczy. Kadrę stanowią wybitni nauczyciele - specjaliści, praktycy oraz pracownicy Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Łodzi.

  Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, doskonałe warunki nauki i rekreacji oraz serdeczną atmosferę. Wymagamy sumienności i motywacji.

     Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
  Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
  Wyślij zapytanie przez formularz


  INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
  OPINIE O UŻYTKOWNIKU
  Zespol Szkol Gatronomii, Hotelarstwa i Turystyki - galeria
  Zespol Szkol Gatronomii, Hotelarstwa i Turystyki Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 11)
  Poprzednia usługa: Sprzęt telekomunikacyjny, zakup, montaż elementów   Następna usługa: Nadzór Doradztwo Ocena ryzyka BHP!! TO MY!!!