favore.pl
Wdrażanie systemów HACCP GMP GHP BHP !! PEWNIE!!

Wdrażanie systemów HACCP GMP GHP BHP !! PEWNIE!! nr 6235

Lokalizacja: Zdzieszowice (woj. opolskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
udostępnionych przeze mnie danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz w celu realizacji prawnie uzasadnionych celów Współadministratorów danych. Współadministratorami są Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A, We Net Group S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A oraz We Net Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 14A. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Zakład Usług Specjalistycznych SECURA
Wyślij e-mail
ul. Nowa A2
Zdzieszowice

tel: 77 484223477 4842234
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI


Zakład Usług Specjalistycznych SECURA

oferujeWdrażanie Systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli- HACCP, Dobrych Praktyk Higienicznych - GHP, Dobrych Praktyk Produkcyjnych - GMP.


HACCP to metoda zapewniania bezpieczeństwa żwyności, która opiera się przede wszystkim na zapobieganiu zagrożeniom. Polega ona na zidentyfikowaniu miejsc niebezpiecznych (z punktu widzenia higieny) przy produkcji, obrocie żywnością. HACCP to system polegający na samokontroli. Według polskich przepisów system HACCP staje się obowiązkowy we wszystkich obszarach produkcji i przetwórstwa żywności, a także obrotu żywnością, bez względu na wielkość przedsiębiorstwa i rodzaj prowadzonej działalności (Ustawa z dnia 11 maja 2001 o warunkach zdrowotnych żywności i żywienia. Dz.U. z 2001 nr 63 poz. 634 z pózn. zm.).

System HACCP ukierunkowany jest na zapewnienie bezpieczeństwa żywności, które polega nie tylko na kontroli produktu końcowego, ale całego procesu produkcji i dystrybucji lub sprzedaży. GMP - Dobre Praktyki Produkcyjne oraz GHP - Dobre Praktyki Higieniczne są istotnymi elementami tego systemu i mają go wspierać.

Oferujemy Państwu pomoc w postaci porad, konsultacji, szkoleń przy wprowadzaniu systemu, przygotowaniu dokumentacji , instrukcji, księgi, druków, schematów. Na życzenie klienta przeprowadzimy cały proces wdrożenia HACCP zaczynając od szkoleń, poprzez etap tworzenia księgi, formułowania procedur i instrukcji, aż po fazę auditu końcowego i uzyskania certyfikatu HACCP.

Wdrażanie systemu zarządzania BHP wg PN-N-18000.


W ciągu ostatnich lat wyraźnie wzrosło zainteresowanie systemowym zarządzaniem bezpieczeństwem pracy. Spowodowane jest to coraz lepszą świadomością, że bezpieczna praca (zapobiegająca wypadkom powodującym straty) to większy zysk dla przedsiębiorstwa. Coraz lepiej funkcjonująca gospodarka rynkowa oraz wynikająca stąd konkurencja stymulują ekonomiczne gospodarowanie ograniczające straty. Bezpieczeństwo pracy nie ogranicza się wyłącznie do zapobiegania urazom pracowników i chorobom zawodowym, ale - zgodnie z najnowszymi tendencjami światowymi - dotyczy wszystkich zdarzeń powodujących straty przedsiębiorstwa (np. zanieczyszczenie środowiska, przestoje, awarie).

Coraz większą rolę w zainteresowaniu bezpieczeństwem pracy odgrywają również bodźce ekonomiczne związane :

  • ze zróżnicowaną stawką ubezpieczeniową ZUS zależną od liczby wypadków przy pracy oraz liczby osób pracujących w warunkach narażenia,
  • z uzależnieniem stawki ubezpieczeń majątkowych od poziomu prewencji (ocena ryzyka),
  • z obawą przed wypłatą odszkodowań, kar oraz chęcią posiadania dobrych stosunków z organami nadzoru i kontroli w zakresie BHP,
  • z obawą przedsiębiorstwa przed wypłatą odszkodowań pracownikom lub ich rodzinom skarżącym zakłady pracy z powództwa cywilnego,
  • z chęcią przywiązania do firmy dobrych pracowników, dla których ważnym kryterium jest poczucie bezpieczeństwa,
  • z pozytywnymi efektami marketingowymi związanymi z posiadaniem certyfikatu na system zarządzania BHP.

Wszystkie powyższe przesłanki doprowadziły do sformalizowania systemu zarządzania bezpieczeństwem pracy (SZBP), w postaci Polskich Norm serii 18000. Normy te nie są obowiązkowe tak samo zresztą jak normy ISO 9000 i ISO 14000, jednakże współczesne realia rynkowe często zmuszają przedsiębiorstwa do ich stosowania. W PN-N-18000 są zawarte dane odnośnie oceny ryzyka zawodowego oraz SZBP. Precyzują one szczegółowo jak przebiegać ma ocena ryzyka zawodowego, jakie kryteria należy stosować przy szacowaniu ryzyka, jak powinien wyglądać i działać system zarządzania bezpieczeństwem pracy. Warto podkreślić iż SZBP jest jedynym znanym narzędziem pozwalającym na skuteczne zarządzanie poziomem bezpieczeństwa pracy.

Zakład Usług Specjalistycznych "SECURA" oferuje Państwu pomoc w postaci porad, konsultacji, szkoleń przy wprowadzaniu systemu. Na życzenie klienta przeprowadzimy cały proces wdrożenia SZBP zaczynając od szkoleń, poprzez etap oceny ryzyka, formułowania procedur, aż po fazę auditu końcowego i uzyskania certyfikatu PN-N-18000.

ZAPRASZAMY!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Zakład Usług Specjalistycznych SECURA
Wyślij e-mail
ul. Nowa A2
Zdzieszowice

tel: 77 484223477 4842234
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Wdrażanie systemów HACCP GMP GHP BHP !! PEWNIE!! - galeria
Wdrażanie systemów HACCP GMP GHP BHP !! PEWNIE!! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 4)
Poprzednia usługa: Doradztwo i konsultacje system BHP prawo pracy !!   Następna usługa: Stała obsługa teleinformatyczna firm!