favore.pl
Prawo cywilne to dla nas nie problem

Prawo cywilne to dla nas nie problem nr 6299

Lokalizacja: Szczecin (woj. zachodniopomorskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Ambrożuk, Dąbrowski, Wesołowski - radcowei_dabrowski
Wyślij e-mail
ul. Pocztowa 17/3
70-361 Szczecin

tel: 91 484458691 4844586
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-15:00
OPIS USŁUGI
Kancelaria Ambrużuk, Dąbrowski, Wesołowski - radcowie prawni Spółka partnerska świadczy usługi we wszystkich dziedzinach prawa, z wyłączeniem prawa karnego i rodzinnego. W szczególności zapewniamy pomoc w następującym zakresie:
  • prawo cywilne

     Posiadamy bogate doświadczenie w przygotowywaniu projektów różnego typu umów cywilnoprawnych, począwszy od prostych umów sprzedaży czy najmu skończywszy na skomplikowanych, wielostronicowych umowach konsorcjum, sprzedaży przedsiębiorstw, sprzedaży akcji, udziałów itp. Oferujemy nie tylko usługi w zakresie tworzenia umów, ale także opiniujemy projekty przygotowane przez kontrahentów naszych Klientów, wskazując na zagrożenia, jakie mogą wiązać się z określonymi postanowieniami tych projektów oraz proponując własne rozwiązania. W razie potrzeby uczestniczymy również w negocjacjach poprzedzających zawarcie umowy, dbając by interesy naszego Klienta nie zostały naruszone.
     Kancelaria świadczy także pomoc w zakresie czynów niedozwolonych, bezpodstawnego wzbogacenia oraz odszkodowań z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.

  • prawo spółek

     Kancelaria pomaga w założeniu spółki handlowej przygotowując projekt umowy (statutu) dostosowany do potrzeb Klienta, umawiając spotkanie z notariuszem oraz przeprowadzając proces rejestracji spółki w rejestrze przedsiębiorców. Świadczy także pełne spektrum usług dotyczących funkcjonowania spółki w trakcie jej działalności. Przygotowuje zatem regulaminy organów spółki, zapewnia obsługę posiedzeń tych organów, pilotuje procedury zmian umowy spółki, podwyższenia kapitału, umorzenia udziałów itp. Kancelaria posiada także doświadczenie w łączeniu i przekształcaniu spółek handlowych.

  • prawo bankowe

     Kancelaria świadczy usługi na rzecz banków, jak również na rzecz ich Klientów. Zapewnia zatem pomoc w szczególności w zakresie umów bankowych, takich jak umowa kredytu, bądź innego typu umów o finansowanie działalności przedsiębiorców, jak również umów gwarancji bankowych, poręczeń itp.

  • prawo przewozowe

     Jedną ze specjalizacji Kancelarii jest prawo przewozowe. W szczególności zajmujemy się pomocą w sporach związanych z niewykonaniem bądź nienależytym wykonaniem umów przewozu, w tym również w transporcie międzynarodowym. Przygotowujemy także projekty umów związanych z przewozem takie jak np. umowa spedycji, umowa o korzystanie z bocznicy kolejowej itp.

  • prawo ubezpieczeń

     Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa ubezpieczeń, w szczególności świadcząc pomoc przy dochodzeniu roszczeń przeciwko ubezpieczycielom odmawiającym wypłaty odszkodowania. Posiadamy znaczne doświadczenie w tym zakresie zapewniające trafną ocenę istniejącej sytuacji oraz sprawne dochodzenie odszkodowania.

  • prawo podatkowe

     Każda przygotowywana bądź opiniowana przez nas umowa analizowana jest także pod względem podatkowym. Niezależnie od zapobiegania negatywnym konsekwencjom podatkowym, świadczymy także pomoc prawną, uczestnicząc w postępowaniu podatkowym oraz postępowaniu przed sądami administracyjnymi.

  • prawo pracy

     Każdy przedsiębiorca w swej codziennej działalności napotyka na problemy związane z prawem pracy. Kancelaria - w ramach kompleksowej obsługi - świadczy pomoc w tym zakresie, przygotowując bądź opiniując różnego typu akty prawa pracy: umowy o pracę, regulaminy pracy i wynagradzania, układy zbiorowe, wypowiedzenia i rozwiązania umów o pracę. Reprezentuje też Klientów w sporach sądowych z pracownikami.

  • międzynarodowy obrót handlowy

     Kancelaria posiada duże doświadczenie w przygotowaniu i opiniowaniu umów w obrocie międzynarodowym. Zapewniamy zarówno przygotowanie umowy zabezpieczającej należycie interesy naszego Klienta, jak i udział w negocjacjach z kontrahentem oraz pomoc w rozwiązywaniu ewentualnych sporów.

  • spory sądowe

     Partnerzy Kancelarii reprezentują Klientów przed sądami powszechnymi oraz polubownymi przy rozstrzyganiu wszelkiego typu sporów sądowych, w tym także z zakresu inwestycji budowlanych, prawa spółek (zaskarżanie uchwał), prawa przewozowego i wielu innych. Oferujemy również pomoc na etapie przedsądowym negocjując warunki ewentualnej ugody oraz prowadząc mediację między stronami sporu.
     W sytuacjach, gdy kontrahent zalega z zapłatą niespornych należności, staramy się jak najszybciej uzyskać tytuł wykonawczy, tak by przeprowadzić skuteczną egzekucję przeciwko kontrahentowi.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Ambrożuk, Dąbrowski, Wesołowski - radcowei_dabrowski
Wyślij e-mail
ul. Pocztowa 17/3
70-361 Szczecin

tel: 91 484458691 4844586
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-15:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Prawo cywilne to dla nas nie problem - galeria
Prawo cywilne to dla nas nie problem Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 6)
Poprzednia usługa: Wywiad gospodarczy, poszukiwania osób - Polecam   Następna usługa: Doradztwo podatkowe PROFESJONALNIE I SOLIDNIE!!!