Brak zdjęcia

Znaki towarowe, wynalazki, wzory użytkowe nr 6361

Lokalizacja: Gdańsk (woj. pomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
"Traset" Biuro Patentowe
Wyślij e-mail
Piecewska 27
80-288 Gdańsk

tel: 58 3457632
tel: 601 640522
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 09:00-13:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Firma zajmuje się ochroną własności przemysłowych w zakresie ochrony patentowej znaków towarowych, wynalazków, wzorów użytkowych i przemysłowych oraz oznaczeń geograficznych. "Traset" oferuje także analizy podobieństwa wyrobów i znaków w przypadku spraw spornych lub w postępowaniu przedsądowym. Biuro Patentowe współpracuje z zagranicznymi kancelariami patentowymi. Firma zatrudnia jedynie wykwalifikowanych pracowników, działających w zakresie ochrony zgodnej z regulacjami ustawy z dnia 11.04.2001 o rzecznikach patentowych.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU

Znaki towarowe, wynalazki, wzory użytkowe Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 10)
Poprzednia usługa: Prowadzenie w imieniu Klienta rokowań, mediacji   Następna usługa: Obluga firm w zakresie ZUS i PLACE!!!