favore.pl
Pomoc s zakresu prawa rodzinnego oraz cywilnego

Pomoc s zakresu prawa rodzinnego oraz cywilnego nr 6370

Lokalizacja: Gliwice (woj. śląskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Adwokat Michał Legierski - Kancelaria prawna - Gliwice
Wyślij e-mail
ul. Kościuszki 28/1
44-100 Gliwice

tel: 32 331647232 3316472
tel: 501 952130501 952130
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
OPIS USŁUGI
Kancelaria Prawna proponuje klientom indywidualnym pomoc prawną w zakresu prawa rodzinnego oraz prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa mieszkaniowego oraz spadkowego.

Pomoc prawna w sferze prawa rodzinnego obejmuje sprawy o rozwód, separację, sprawy związane z dochodzenie świadczeń alimentacyjnych oraz sprawy opiekuńcze dotyczące władzy rodzicielskiej, adopcji i ustanowienia rodziny zastępczej. Odrębną kategorię spraw stanowią sprawy o podział majątku pomiędzy małżonkami.

Kancelaria Prawna świadczy swoje usługi w zakresie stosunków cywilnoprawnych pomiędzy osobami fizycznego oraz pomiędzy osobami fizycznymi i instytucjami. Szerokie spektrum spraw obejmuje między innymi kwestie związane z realizacją umów konsumenckich, umów najmu lokalu.

W zakresie prawa spadkowego, Kancelaria Prawna prowadzi sprawy o stwierdzenie nabycia spadku oraz jego podział zarówno na etapie postępowania sądowego jak i podatkowego.Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Adwokat Michał Legierski - Kancelaria prawna - Gliwice
Wyślij e-mail
ul. Kościuszki 28/1
44-100 Gliwice

tel: 32 331647232 3316472
tel: 501 952130501 952130
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-18:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Pomoc s zakresu prawa rodzinnego oraz cywilnego - galeria
Pomoc s zakresu prawa rodzinnego oraz cywilnego Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: DORZADZTWO PODATKOWE - obsluga firm OLSZTYN!   Następna usługa: Salon Mody Ślubnej PRESTIGE suknie ślubne !!!