Sporzadzanie PROSPEKTOW EMISYJNYCH - czesc finsnowa!

Sporzadzanie PROSPEKTOW EMISYJNYCH - czesc finsnowa! nr 6520

Lokalizacja: Kielce (woj. świętokrzyskie)

INFORMACJE
Kontakt
Andrzej Mucha
BILANS-SERVIS Spółka z o. o.
Wyślij e-mail
ul. Zagnańska 84a
25-52 Kielce

tel: 41 3686669
tel: 41 3686070
tel: 41 3686558, 41 3626559
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

Witamy Państwa,
Jesteśmy jednym z czołowych audytorów na polskim rynku.
Świadczymy usługi badania sprawozdań finansowych oraz kompleksowe usługi w zakresie finansów i rachunkowości.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

ImageNasza firma powstała w 1991 roku, jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z wyłącznym kapitałem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Potrzeba zaistnienia takiego podmiotu została wywołana przemianami jakie wówczas następowały w gospodarce naszego kraju.

Corocznie badamy sprawozdania finansowe około 200 jednostek gospodarczych, w tym sprawozdania grup kapitałowych i spółek giełdowych.
Stale staramy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Nasi pracownicy stale pogłębiają swoją wiedzę, aby móc sprostać wymaganiom naszych klientów.

Doświadczenie i szeroka wiedza naszych specjalistów w połączeniu z dynamizmem i innowacyjnością młodych, przygotowujących się w naszej firmie do zawodu biegłego rewidenta, powoduje, że stale się rozwijamy i poszerzamy wachlarz świadczonych usług.

Doświadczenie

ImageDoświadczenie w pracy jest naszym silnym atutem. Działamy na polskim rynku od 1991 roku, czyli od momentu, w którym nastąpił przełom w polskiej gospodarce i zwrot w kierunku wolnego rynku. Uczestnicząc w procesie przemian, nasza firma konsekwentnie rozwijała się wraz z rozwojem całej gospodarki.
BILANS - SERVIS zdobył w tym czasie ogromne doświadczenie, a wyrazem tego jest fakt, iż z naszych usług skorzystało już kilkuset klientów (od drobnych przedsiębiorców po spółki akcyjne notowane na GPW).

Przepisy prawa gospodarczego i podatkowego

ImageZnajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa gospodarczego, organizacji rachunkowości i podatków jest podstawą działania naszej firmy. Nasi specjaliści posiadają stały dostęp do szybko zmieniających się przepisów i na bieżąco śledzą wszelkie zmiany jakie w tym zakresie zachodzą w polskim prawodawstwie.

Dotyczy to między innymi Międzynarodowych i Krajowych Standardów Rachunkowości oraz przepisów podatkowych. Standardy rachunkowości, które stosowane są w Polsce opierają się przede wszystkim na ustawie o rachunkowości (Dz. U. z 2002 r. Nr 76 poz. 694 z późniejszymi zmianami) oraz różnych rozporządzeniach ministra Finansów a także publikacji ogłaszanych przez Komitet Standardów Rachunkowości. W sprawach nie uregulowanych krajowymi przepisami rachunkowości stosuje się Międzynarodowe Standardy Rachunkowości.

Potencjał kadrowy

Pracownikami naszej firmy są specjaliści z różnych dziedzin ekonomii. Dbamy o to aby byli to fachowcy z najwyższymi kwalifikacjami w swojej dziedzinie.

Zatrudniamy lub współpracujemy z ponad 50 biegłymi rewidentami oraz innymi rzeczoznawcami i specjalistami z zakresu finansów, prawa i podatków. Dobór specjalistów z różnych dziedzin pozwala nam zapewnić możliwość świadczenia bardzo szerokiego wachlarza usług.

BILANS-SERVIS jest  wpisany na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod Nr 187.

Aplikantom chcącym zdobyć zawód biegłego rewidenta umożliwiamy odbycie aplikacji, wymaganej zgodnie z procedurą kwalifikacyjną dla biegłych rewidentów.

Nasi pracownicy stale pogłębiają swoją wiedzę, aby móc w pełni sprostać Państwa wymaganiom. Mamy świadomość, iż sukces można osiągnąć tylko poprzez ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji, dlatego chętnie uczestniczymy we wszelkich działaniach zmierzających do poszerzania wiedzy i umiejętności naszych pracowników i współpracowników, np.: poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.

ImageNasze sukcesy mierzymy przede wszystkim oceną współpracy przez naszych klientów. Dzięki temu cały czas się rozwijamy i świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Rankingi

Nasze doświadczenie i wiarygodność mają poparcie w różnorodnych rankingach, publikowanych przez rozmaite instytucje. Niezależnie od kryteriów rankingu, zajmujemy wysokie miejsca wśród firm audytorskich działających w Polsce.

Warsaw Business Journal Book of Lists 2005
Ranking wg przychodów z usług księgowych i audytu w 2003 r.
8 miejsce

Warsaw Business Journal Book of Lists 2003
Ranking wg przychodów z usług księgowych w2001 r.
7 miejsce.

Rzeczpospolita ( 2003 r.)
Ranking wg liczby,wielkości i przychodówbadanych firm za 2002r.
15 miejsce.

Rzeczpospolita ( 2002 r.)
Ranking wg liczby,wielkości i przychodówbadanych firm za 2001r.
13 miejsce.

Warsaw Business Journal Book of Lists 2001
Ranking wg przychodów z usług księgowych w 1999 r.
14 miejsce.

PARKIET Gazeta Giełdy (maj 2000 r.)
Ranking największych firm audytorskich wg przychodów ze sprzedaży badanych firm za 1999 r.
12 miejsce.

PARKIET Gazeta Giełdy (maj 2000 r.)
Ranking firm audytorskich wg średniej wielkości audytowanej spółki
7 miejsce.

Rzeczpospolita (grudzień 2000 r.)
Ranking wg przychodów firm badanych
12 miejsce.

Business Magazine (luty 1999 r.)
Ranking firm audytorskich wg przychodów z audytu w 1997 r.
15 miejsce.

BILANS – SERVIS cieszy się zaufaniem ponad 400 klientów.
Wśród nich znajdują się rozmaite podmioty, reprezentujące wiele sektorów gospodarki i posiadające rózne formy organzacji. Sa to m.in.: spółki akcyjne, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki cywilne, przedsiębiorstwa państwowe, spółdzielnie, stowarzyszenia, fundacje, instytuty oraz wiele innych.

Image

 

 

 

 

 

Naszymi klientami są zarówno duże firmy (także notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych) i działające na terenie całego kraju, jak i mniejsze podmioty oraz osoby prowadzące własną działalność gospodarczą.

ImageProspekt emisyjny oprócz danych o samej emisji zawiera informacje o emitencie, rodzaju prowadzonej działalności i perspektywach. Jest to główne źródło wiedzy o spółce.

Bilans-Servis zajmuje się sporządzaniem części prospektów emisyjnych dotyczących sprawozdań finansowych. Jest to bardzo ważna część prospektu, gdyż na jej podstawie wielu analityków podejmuje decyzje inwestycyjne.

Opracowaliśmy m.in. prospekty emisyjne w części finansowej:

  • MITEX S.A.
  • BICK S.A.
  • Odlewnie Polskie S.A. w Starachowicach


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Sporzadzanie PROSPEKTOW EMISYJNYCH - czesc finsnowa! - galeria
Sporzadzanie PROSPEKTOW EMISYJNYCH - czesc finsnowa! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: OBSŁUGA BROKERSKA Kompleksowo i profesjonalnie!!!   Następna usługa: Diagnostyka - RTG, USG, biopsje - Bielsko - Biała