Organizacja Imprez Integracyjnych - Team Consulting

Organizacja Imprez Integracyjnych - Team Consulting nr 6593

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Lewartowskiego 12/43
00-185 Warszawa

tel: 22 8318305
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-17:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

SZKOLENIE BUDOWA ZESPOŁU oparte jest na scenariuszu gry terenowej. Podczas spotkania uczestnicy realizują zadania addytywne i koniunktywne. Grupy nie rywalizują ze sobą w terenie a koncentrują się na zdobywaniu niezbędnych informacji. Po zakończeniu części terenowej trenerzy omawiają zachowania poszczególnych grup. Dokonywana jest również analiza video zrealizowanych zadań. W szczególności koncentrujemy się na:


 • roli przywódcy wewnątrz grupy
 • zarządzaniu konfliktem
 • delegowaniu zadań
 • procesach decyzyjnych i negocjacyjnych
 • kreatywności jako siły grupy

Staramy się nie zanudzać uczestników zbędnymi komentarzami. Wychodzimy z założenia, iż człowiek najwięcej uczy się poprzez obserwację i doświadczenie ( Taylor 89, 93 )

Zadania terenowe są skonstruowane w sposób wymuszający wspólne działanie i tak aby odnieść wspólny sukces.
Szkolenie Budowa Zespołu realizowane jest z reguły w małych , maksymalnie 20 osobowych grupach, przeprowadzane jest  w odciętych od świata i zapomnianych zakątkach Polski. Podczas treningu wykorzystujemy elementy orienteringu, przepraw off-road, alpinizmu, raftingu, speleologii a także innych sportów grupowych. Szczegółową oferta szkolenia wysyłamy na życzenie klienta.

SPOTKANIA INTEGRACYJNE  to dla nas codzienność. Zrealizowaliśmy ponad 130 tego typu wydarzeń. Czasem pływamy z klientami żaglówkami, jeździmy samochodami terenowymi, wspinamy się po skałach, skaczemy z mostów czasem też mniej ekstremalnie wędrujemy po puszczach, lasach bądź górach. Innymi razami wraz ze znanymi polskimi aktorami tworzymy sztuki teatralne, realizujemy filmy i kabarety.

Według nas dobre spotkanie integracyjne powinno spełnić trzy założenia. Po pierwsze pozostać w pamięci uczestników na dłużej niż przysłowiowy tydzień. Po drugie doprowadzić do takiej sytuacji aby biorący w spotkaniu pracownicy mieli możliwość zobaczenia siebie  w   odmiennej sytuacji niż podczas codziennej pracy w biurze. Po trzecie powinno pokazać ludziom, jakże często przepracowanym, piękno aktywnej turystyki i zapewnić niecodzienne wrażenia. Podczas spotkań integracyjnych staramy się nie teoretyzować-nasza koncentracja skupia się na zapewnieniu klientom ciekawych przygód. Realizujemy większość życzeń  dotyczących rodzaju aktywności i sportu podczas spotkań. Dysponujemy ponad 20 scenariuszami propozycji w zależności od terenu jak i pory roku. W naszej bazie danych o miejscach noclegowych znajduje się ponad 350 sprawdzonych obiektów o różnym standardzie.  Zawsze staramy się tak dobrać zabawy, gry i ćwiczenia aby mogli zrealizować je wszyscy uczestnicy spotkania. Ważnym wydaje się nam również fakt, że dysponujemy sporą ilością własnego sprzętu. Pozwala nam to w znacznej mierze opierać się na naszych doświadczeniach organizacyjnych i minimalizuje ryzyko podnajmu nie zawsze solidnych podwykonawców Szczegółową ofertę propozycji spotkań wysyłamy na życzenie klienta.

Możemy:

 • Wspinać się po skałach i sztucznych ściankach
 • Penetrować jaskinie
 • Dokonywać zjazdów i skoków linowych
 • Grać w paintball
 • Jeździć quadami
 • Nurkować
 • Pływać na żaglach, kajakach, nartach wodnych i skuterach
 • Poznawać tajniki off-roadu
 • Tworzyć kabarety, scenki teatralne i filmy ( zawsze z ekipą z serialu M jak Miłość )
 • Uczyć się jazdy na snowboardach, nartach i ski tourach
 • Organizować zawody strzeleckie
 • Wspinać się w lodzie i mikście
 • Podróżować po Polsce wagonem salonką, płynąć promem do Szwecji, cieszyć się zimą w Austrii lub na Słowacji.

Wszystkie te aktywności są również chętnie wykorzystywane przez naszych klientów podczas spotkań lojalnościowych i motywacyjnych dla kluczowych klientów.
Przed popołudniowymi prezentacjami i wieczorną zabawą na dyskotece dobrze jest zapewnić swoim najważniejszym klientom sporą dawkę emocji i adrenaliny. Pozwoli to odróżnić organizowane przez Państwa spotkanie od standardowych wyjazdów.

Zagraniczne wyjazdy motywacyjno-szkoleniowe

Motywacja pracowników to w dzisiejszej rzeczywistości rynkowej bardzo ważne zagadnienie. Jednym z pomysłów na motywację pracowników są wyjazdy zagraniczne.
Wyjazdy te z reguły łączą się ze sporymi kosztami. Team Consulting ma pomysł jak połączyć niebagatelne koszty wyjazdu zagranicznego z motywacją pracowników i jednocześnie przekazać im pożyteczną wiedzę.
Mamy nadzieję, że proponowane przez Nas wyjazdy pozwolą pracownikom "naładować akumulatory" tak potrzebne w dalszej pracy, dostarczą potrzebnej wiedzy teoretycznej i praktycznej i co najważniejsze będą wiązały pracowników z firmą.
Przedstawiane przez Team Consulting miejsca to obiekty sprawdzone. Byliśmy tam osobiście lub z naszymi klientami.
We współpracy z profesjonalnymi biurami podróży podejmiemy się realizacji następujących wyjazdów motywacyjno-szkoleniowych:

 

Wyjazdy dla działów sprzedaży:

 

Conception Papalo Meksyk

Maksymalna ilość uczestników wynosi 20 osób.
Czas trwania projektu:
4 warsztaty teoretyczne w kraju
12 dni pobytu w Meksyku
Projekt w założeniach merytorycznych koncentruje się Budowie Zespołu Pracowniczego. Realizując poszczególne zadania w fazie przygotowań wyjazdu pracownicy działów handlowych nabywają wiedzę dotyczącą: funkcjonowania zespołu w warunkach zadaniowych, podziału na role zespołowe i o efektywności pracy grupy. Celem samego wyjazdu jest przejście przez grupę Jaskini Cheve do głębokości – 250m.
 

El-Chorro Hiszpania

Maksymalna ilość uczestników wynosi 40 osób
Czas trwania projektu:
7 dni pobytu w Hiszpanii w tym 3 warsztaty teoretyczne

Istotą wyjazdu jest przekazanie pracownikom wiedzy o procesie, technikach oraz komunikacji w czasie procesu sprzedaży. Przerywnikami w czasie szkoleń są zadania grupowe i indywidualne w skałach i jaskiniach wąwozu El-Chorro. Uczestnicy wyjazdu mają okazję spróbować swoich sił podczas wspinaczki skalnej, przejścia jaskini i rajdu konnego. Przewidzieliśmy również czas na zwiedzenie Antequery i relaks na plażach Malagi.
 

Słowacki Raj Słowacja

Maksymalna ilość uczestników wynosi 40 osób
Czas trwania projektu:
3 dni pobytu na Słowacji w tym 2 warsztaty teoretyczne

Merytoryczna część wyjazdu skupia się na zagadnieniach efektywnej komunikacji międzyludzkiej. W czasie realizacji projektu uczestnicy pokonują specjalną trasę terenową, podczas której wykonują różne zadania będące podstawą do popołudniowych szkoleń i warsztatów.

 

Wyjazdy menedżerskie:


Thodra George Maroko

Maksymalna ilość uczestników wynosi 20 osób
Czas trwania projektu:
6 dni pobytu w Maroku w tym 3 warsztaty teoretyczne

Atmosfera tajemniczego orientu, blisko granicy z Mauretanią, wsród tajemniczych Berberów i skalnego wąwozu Thodra uczestnicy mają okazję poszerzyć swoją wiedzę z zagadnień Motywacji pracowników. Aby urozmaicić część teoretyczną wyjazdu proponujemy trasy terenowe wzbogacone o elementy wspinaczki skalnej, ramblingu. W planach również zdobycie Pilar du Couchant- najwyższej iglicy skalnej, górującej nad okolicą.

Hurganda Egipt

Maksymalna ilość uczestników wynosi 20 osób
Czas trwania projektu:
7 dni pobytu w Egipcie w tym 3 warsztaty teoretyczne

Dwa różne szkolenia podczas jednego wyjazdu. Merytoryczna część wyprawy będzie się skupiała na szeroko pojętych aspektach negocjacji. Uczestnicy poszerzą swoją wiedzę dotyczącą zachowań asertywnych podczas procesu negocjacyjnego oraz o rolach w czasie negocjacji zespołowych. Praktyczna część wyjazdu skupia się natomiast na nauce nurkowania. Uczestnicy będą mieli okazję przejść kurs nurkowy I stopnia oraz zejść w towarzystwie Instruktorów płetwonurkowania na rafy koralowe w okolicy Hurgandy.

Split Chorwacja

Maksymalna ilość uczestników wynosi 10 osób
Czas trwania projektu:
8 dni pobytu w Chorwacji w tym 3 warsztaty teoretyczne

Rejs specjalnie wyczarterowanym dwumasztowym jachtem po morzu Adriatyckim. Uczestnicy poznają tajniki żeglarstwa oraz nawigacji morskiej. Część szkoleniowa wyjazdu to zagadnienia dotyczące istoty tworzenia, funkcjonowania i zarządzania zespołem pracowniczym.
Pikniki i Jubileusze Firmowe
 
Pracowaliśmy dla kilkunastu firm podczas organizacji jubileuszy i pikników firmowych. Jesteśmy firmą organizującą takie spotkanie w pełnym zakresie działań. W ciągu ośmiu lat działalności dorobiliśmy się sporej liczby sprawdzonych podwykonawców. Team Consulting zajmuje się wyborem miejsca spotkania, opracowaniem konwencji oraz koordynacją prac wszystkich podwykonawców. Jubileusze i pikniki mogą być realizowane w różnorakich formach.
 
Na życzenie klienta organizujemy spotkania na powietrzu połączone z aktywnością ruchową. Są to różnego rodzaju konkurencje możliwe do wykonania dla każdego dorosłego jak i dla dzieci. Organizujemy profesjonalny catering, ogródki piwne, budujemy sceny a także zadaszamy teren..
 
Pośredniczymy również  w angażowaniu artystów oraz nagłaśnianiu ich występów. W czasie organizowanych przez naszą firmę spotkań wystąpili m. in. Brathanki, Wały Jagielońskie, Kasia Kowalska, Norbi, Reni Jusis oraz młode zespoły rockowe: Kompania, Hellmans i For Sale. Gościliśmy aktorów występujących w serialach: Klan, M jak Miłość oraz Plebania a ze swoimi monodramami występowali Emilian Kamiński, Andrzej Grabowski oraz Cezary Morawski.
 
Takie spotkania mogą być przygotowywane i zrealizowane w kilku konwencjach np. cyrkowej, country i westernowej, olimpijskiej, rycerskiej, muzycznej, świątecznej, artystyczno- teatralnej lub awiacyjnej.
 
Drugą formą organizacji spotkań firmowych i jubileuszy są imprezy przeprowadzane w pomieszczeniach zamkniętych. Specjalizujemy się w doborze klubów i ich stylizacji zgodnie z konwencją spotkania.
Organizowaliśmy pokazy techno połączone z body paintingiem, wielkim uznaniem cieszą się spotkania teatralne z udziałem gwiazd polskiego kina i teatru.
W czasie takich spotkań proponujemy profesjonalne nagłośnienie wraz z DJ oraz VJ, konferansjerkę, konkursy, loterie i pokazy dla publiczności.
 
Nie zapominamy również o najmłodszych. Dzięki Team Consulting będziecie mogli zrealizować firmowy dzień Dziecka lub zorganizować Mikołajki dla dzieci pracowników.
Staramy się aby nasze programy dla najmłodszych odchodziły nieco od sztampowej oferty.
Dzień Dziecka to z reguły aktywności ruchowe, połączone z możliwością posmakowania przez dzieciaki sportów przestrzennych. Mikołajki łączymy ze zwiedzaniem Muzeów i konkursami dla najmłodszych.
 
Team Consulting pomaga również dzieciom ze środowiskowego Domu Dziecka na warszawskim Powiślu. Kilkakrotnie udało nam się pomóc w organizacji Dnia Dziecka a uśmiech wychowanków był dla nas najlepszą zapłatą.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Organizacja Imprez Integracyjnych - Team Consulting - galeria
Organizacja Imprez Integracyjnych - Team Consulting Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 7)
Poprzednia usługa: Wypożyczalnia sprzetu na konferencje   Następna usługa: Usługi porządkowo czystościowe