Organizacja imprez sportowych, wyjazdy motywacyjne

Organizacja imprez sportowych, wyjazdy motywacyjne nr 6599

Lokalizacja: Warszawa (woj. mazowieckie)

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Zawojska 42
02-927 Warszawa

tel: 22 3878690
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI


W świecie, w którym wielkie znaczenie ma informacja i wiedza, istotne są również okoliczności, w jakich je przyswajamy. Coraz więcej dzieje się poza biurem – kształcimy się tam, nawiązujemy nowe kontakty, przebudowujemy istniejące relacje... Profesjonalnie wyreżyserowane wydarzenie zewnętrzne może zdynamizować działalność każdej firmy.

 

 

Dysponujemy odpowiednim doświadczeniem i zasobami, by pomóc Ci w realizacji dowolnego przedsięwzięcia.

 

 • Przygotujemy i zapewnimy pełną obsługę zaplanowanej przez Ciebie imprezy firmowej, wyjazdu integracyjnego czy motywacyjnego, a także konferencji lub szkolenia. W kraju czy za granicą? Rozbudowana baza miejsc do realizacji spotkań, jaką dysponujemy, pozwoli Ci wybrać najodpowiedniejszą lokalizację.

 

 • Zaproponujemy Ci indywidualny scenariusz, dostosowany do twoich potrzeb i możliwości, a w nim - oryginalne i niestandardowe atrakcje. Wspólnie zastanowimy się, co wybrać, by wydarzenie zapisało się w pamięci uczestników.

 

 • Sprawny przebieg przedsięwzięcia zapewni grono profesjonalnych i sprawdzonych podwykonawców oraz dostawców, z którymi od dawna współpracujemy.

 

 • Nasza kadra szkoleniowa i instruktorska opracuje, a następnie wyreżyseruje odpowiedni scenariusz zajęć. Jej wysokie udokumentowane kwalifikacje z pewnością spełnią oczekiwania - zarówno Twoje, jak i uczestników. Będzie ciekawie i inspirująco!

 


 


W warunkach wolnej konkurencji – a w takich przyszło nam działać - wprowadzenie produktu na rynek nie wystarczy. Każda, nawet najlepsza marka wymaga profesjonalnej rekomendacji. Każdy klient – nawet ten najwierniejszy – oczekuje precyzyjnej, jasnej informacji o produkcie. Nie wierzy też na słowo – liczy na możliwość osobistego przetestowania wyrobu. A zwykle potrzebuje również zachęty...

 

Można zrobić wiele, by Twoja oferta przemówiła do odbiorcy, aby to właśnie Twój produkt wygrał rynkowy wyścig.

 

 • Wykorzystaj nasze doświadczenie w organizacji i realizowaniu akcji promocyjnych na terenie całego kraju. Dysponujemy drużyną przeszkolonych oraz sprawdzonych hostess, promotorów i merchandiserów. Ich znakiem rozpoznawczym jest skuteczność.

 

 • Zdecyduj się na przeprowadzenie – za naszym pośrednictwem – serii prezentacji lub szkoleń produktowych dla swoich partnerów handlowych. Odpowiednio przygotowani, staną się najlepszymi ambasadorami Twoich interesów.

 

 • Pobudź ambicję – w twoim imieniu zorganizujemy w tym celu dowolną liczbę konkursów dla sprzedawców Twoich produktów. To najprostsza metoda rynkowej ekspansji – dzięki niej rodzina osób związanych z twoją marką i wspierających jej sprzedaż będzie się w naturalny sposób rozrastać.

 

 •  Zdaj się na nas – niezależnie od rodzaju akcji, jaką (lub jakie) dla siebie wybierzesz, każdą z nich świetnie zorganizujemy, a przez cały czas trwania będziemy ją uważnie monitorować i koordynować. Zamkniemy ją dokładnym, czytelnym raportem, który stanie się dla Ciebie dodatkowym źródłem wiedzy.

 

 


To jasne, że produkt powinien „mieć zaplecze”; w wolnorynkowej rzeczywistości jego byt bywa ulotny. Czy jest przedmiotem trwałym, czy szybko zbywalnym, usługą czy też... ideą – dobrze, gdy wspiera go komunikat w formie materialnej. Dźwięki i obrazy pojawiają się i znikają – słowo na papierze czy wdzięczny drobiazg zostają.

 

Cokolwiek wymyślisz - możesz to u nas zamówić. Więcej – możesz zamówić także pomysł!

 

 • Zaprojektujemy dla Ciebie i wydrukujemy wszelkie materiały promocyjne, od ulotki, przez plakat, POS, broszurę, katalog, akcydensy, reklamę prasową, aż po reklamę wielkoformatową.

 

 • Jeśli zaplanowałeś już konkretną akcję, zaproponujemy Ci najodpowiedniejsze dla niej materiały promocyjne i gadżety. Nie lekceważ ich – doskonale wzmacniają przekaz!

 

 • Chcesz nagrodzić zwycięzców swojego konkursu tak, żeby poczuli się naprawdę wyjątkowi? Zbliżają się Święta, a Tobie przypadła rola Świętego Mikołaja? A może po prostu chcesz szczególnie uhonorować swoich klientów? Pomożemy Ci wybrać najwłaściwsze upominki, zaproponujemy i przygotujemy prezenty dostosowane do okoliczności. Każdą okazję potraktujemy indywidualnie i wyjątkowo!

 

 

 

Choć pojęcie „PR” funkcjonuje w naszej rzeczywistości zaledwie od kilku dekad, nikt dziś nie kwestionuje znaczenia tego typu działań. By firma harmonijnie się rozwijała, jej publiczny wizerunek musi dorównywać dynamice zasadniczej działalności. Tylko wtedy zdobędzie zaufanie odbiorców, wytworzy wokół siebie dobry klimat medialny, a także – przyciągnie w swe szeregi profesjonalne kadry.

 

 

Pomożemy Ci sprecyzować pozytywny wizerunek Twojego przedsiębiorstwa. Wskażemy też metody jego najskuteczniejszego upowszechnienia.

 

 • Opracujemy dla Ciebie i twojej firmy szczegółowy plan kompleksowej kampanii PR – taki, który w zrównoważony sposób połączy wszelkie aspekty i przypisze im odpowiednie działania.

 

 • Przygotujemy materiały dla prasy, zgodne z obranym wcześniej kierunkiem działania, a także – z charakterem Twojej firmy. Spośród prasy krajowej zaproponujemy zestaw tytułów, które będą najodpowiedniejszym nośnikiem dla Twojego komunikatu. Zadbamy też o planowe zamieszczanie materiałów i informacji w wybranych czasopismach.

 

 •  Zajmiemy się organizacją wszelkich imprez z zakresu PR – konferencji prasowych, spotkań, prezentacji i wywiadów. Wspólnie z Tobą zaplanujemy ich precyzyjne kalendarium, które pozwoli kształtować wizerunek twojej firmy w sposób świadomy i skuteczny.

 

 • Przygotujemy najodpowiedniejszą dla Twojego przedsięwzięcia strategię sponsoringową. Dokonamy profesjonalnej selekcji ofert sponsorskich, pod kątem ich zgodności z przesłaniem Twojej firmy, a także – w aspekcie ekonomicznym


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Organizacja imprez sportowych, wyjazdy motywacyjne - galeria
Organizacja imprez sportowych, wyjazdy motywacyjne Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: ARCI Rowery i akcesoria, Serwis, Ubrania !!   Następna usługa: Wypożyczalnia meble, sprzęt cateringowy, namioty