Naprawimy każdą drukarkę

Naprawimy każdą drukarkę nr 6640

Lokalizacja: Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie)

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Jagiellońska 117
85-027 Bydgoszcz

tel: 52 3412134
tel: 509 021860
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI

BLUE BOX

Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie używanych drukarek laserowych oraz notebooków. W naszej ofercie znajdują się: używane notebooki, używane drukarki oraz akcesoria do nich, tonery, tusze. Sprzęt ten przechodzi u nas kompleksowy przegląd oraz konserwację. Oferujemy wsparcie techniczne, prowadzimy sprzedaż części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych. Jesteśmy producentem tonerów do drukarek laserowych.


SERWIS SPRZĘTU

Nasza firma specjalizuje się w konserwacji i naprawie drukarek komputerowych. Sam proces konserwacji jest niezwykle istotny dla sprzętu. Regularnie przeprowadzane zabiegi konserwacyjne przedlużają funkcjonowanie drukarki, umożliwiają bezawaryjna prace i wpływaja na jakość druku. Dlatego w przypadku zlecenia naprawy nie ograniczamy się tylko do wymiany wadliwych cześci, ale również usuwamy jedną z najistototniejszych przyczyn powstawania kolejnych usterek – kurz, pyl papierowy, resztki tonera.

GWARANCJA JAKOśCI

Gwarantujemy odbiór oraz dowóz sprzętu własnym transportem (w obszarze miasta Bydgoszczy, po wcześniejszym ustaleniu) . Oferujemy nieodpłatne dostarczenie drukarki zastępczej o podobnych lub lepszych parametrach (dotyczy Klientów objętych stałą asystą serwisową Blue Box). Zapewniamy szybką reakcję na zgłoszenie serwisowe wykorzystanie do napraw tylko oryginalnych części (certyfikowanych przez producenta – każda część posiada własny part number). Dla Klientów objętych stałą opieką serwisową przewidziany jest bezpłatny dowóz materiałów eksploatacyjnych oraz odbiór zużytych kartridży i kaset. Gwarantujemy wystawianie protokołu utylizacji zużytych materiałów eksploatacyjnych. Dostosowujemy się do potrzeb klienta - oferujemy swoje usługi poza godzinami urzędowania firmy. Dysponujemy wyszkoloną obsługą serwisową posiadającą certyfikaty uprawniające do napraw Wyślij e-mail Wyślij e-mail


Procedura przyjecia sprzetu do naprawy i konserwacji:

1. Na sprzet przyjety do serwisu Klient otrzymuje dowód przyjecia sprzetu.
2. Bezplatne wstepne zdiagnozowanie uszkodzenia.
3. Poinformowanie Klienta o kosztach naprawy w przypadku powaznej awarii, np. wymiana fusera.
4. Wystawienie faktury na zlecajacego naprawe.
5. Powiadomienie Klienta telefonicznie lub pisemnie (poczta elektroniczna) o dokonaniu naprawy.
6. Wydanie sprzetu po przedstawieniu oryginalu potwierdzenia przyjecia i uiszczeniu zaplaty gotówka, przelewem w formie przedplaty lub za pobraniem (w przypadku skorzystania z uslugi firm spedycyjnych). Nie dotyczy stalych Klientów.
7. Gwarancja na wykonana naprawe oraz wymienione czesci i podzespoly.
8. Ustalenia inne niz przedstawione powyzej wymagaja formy pisemnej i podpisów obydwu stron.

Etapy naprawy i konserwacji drukarki:

1. Demontaz obudowy oraz dokladne oczyszczenie zewnetrznej oraz wewnetrznej strony (mycie w specjalnych srodkach sprawia, ze drukarka po serwisie wyglada jak nowa).
2. Czyszczenie soczewki i lustra lasera.
3. Czyszczenie oraz ponowne smarowanie elementów ukladów mechanicznych drukarki.
4. Wymiana oraz regeneracja elementów systemu poboru i transportu papieru (w przypadku wymiany Klientowi zwracane sa zuzyte elementy).
5. Czyszczenie oraz regeneracja systemu utrwalania druku (fusera).
6. Po zlozeniu testowanie drukarki.
7. Wydanie poprawnie dzialajacego sprzetu.
Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Naprawimy każdą drukarkę - galeria
Naprawimy każdą drukarkę Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Centrum Rozwoju Dziecka BEREK wrocław   Następna usługa: NET - LAN usługi internetowe - hosting.