favore.pl
Skupimy od Ciebie Twój toner

Skupimy od Ciebie Twój toner nr 6644

Lokalizacja: Bydgoszcz (woj. kujawsko-pomorskie)

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Jagiellońska 117
85-027 Bydgoszcz

tel: 52 341213452 3412134
tel: 509 021860509 021860
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
OPIS USŁUGI
EKOLOGIA W POLSCE

Każdego roku w Polsce zużywa się kilka milionów kartridży do drukarek laserowych. W Europie Zachodniej i USA w stosunku do takich odpadów prowadzona jest polityka recyklingu. Niestety u nas większo?ć z nich trafia po prostu na śmietnik. A to już stanowi poważny problem ekologiczny, gdyż rozkład takiego kartridża trwa ok. 1000 lat.
SKUP KARTRIDŻY


W trosce o środowisko naturalne firma BLUE BOX prowadzi program skupu zużytych kartridży do drukarek laserowych, które następnie przekazywane są do powtórnego przetworzenia. Dzięki takiej operacji zyskuje zarówno posiadacz drukarki, jak i środowisko naturalne


 WYMAGANIA (Oto jakie wymagania powinny spełniać sprzedawane nam zużyte kasety po tonerach i głowice atramentowe.)

1. Skupowi podlegają kasety po tonerach marki HP®, BLUE BOX® i oraz innych firm. Głowice atramentowe marki HP®, BLUE BOX® i takich firm jak BLACKPOINT® oraz LASERLINE®.

2. Głowice i kasety po tonerach nie mogą być mechanicznie uszkodzone np. nie mogą mieć pękniętej oraz wybrakowanej obudowy

3. Głowice nie mogą posiadać uszkodzonego zaworu odpowietrzającego (świadczą o tym czarne zabrudzenia od atramentu wewnątrz zaworu, ponieważ użytkownicy prłbują napełnić głowicę poprzez ten zawłr, a nakłucie powoduje trwałe uszkodzenie głowicy)

4. Głowice nie mogą mieć uszkodzonej mechanicznie płytki ze stykami elektronicznymi i taśmy ze ścieżkami

5. Głowice nie mogą mieć uszkodzonej płytki kompensacyjnej (uszkodzenie takie objawia się poprzez widoczne "pajęczynki" pęknięć wewnątrz płytki, a także jej zalanie przez atrament)

ODBIÓR (Jak dostarczać głowice atramentowe i kasety po tonerze do naszej firmy?)

1. Przynieść osobiście do naszej siedziby.

2. Sami odbierzemy zużyte materiały na terenie miasta Bydgoszczy jeżeli ich wartość przekracza 200PLN lub jeżeli firma posiada podpisaną z nami umowę o skup materiałłw.

3. Materiały przeznaczone do skupu, ktłrych wartość przekracza 200PLN można przesłać za pośrednictwem firmy MASTERLINK na nasz koszt. W przypadku mniejszych ilości materiału lub korzystania z innej firmy przewozowej Sprzedający ponosi koszt transportu.

4. Zestaw paczek lub paczka powinny być dobrze zabezpieczone przed uszkodzeniem podczas transportu. Za uszkodzony towar nie płacimy.

5. Wewnątrz paczki należy umieścić specyfikację ilościową i rzeczową przesyłki oraz dokładne dane teleadresowe nadawcy, w tym także bank i numer konta oraz NIP. Prosimy także o zamieszczanie szczegłłowych informacji o sposobie przyjęcia danego towaru, a więc na kogo ma być wystawiona karta przejęcia odpadu (czy na osobę fizyczną, czy na osobę prawną) oraz o sposobie rozliczenia.

6. Jeśli karta przejęcia odpadu będzie wystawiona na instytucję lub na firmę to Sprzedający jest zobowiązany wystawić fakturę VAT na przekazane materiały na podstawie specyfikacji ilościowej i rzeczowej.

 Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
ul. Jagiellońska 117
85-027 Bydgoszcz

tel: 52 341213452 3412134
tel: 509 021860509 021860
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 08:00-16:00
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Skupimy od Ciebie Twój toner - galeria
Skupimy od Ciebie Twój toner Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 3,5 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: Usługi internetowe e - mailing.   Następna usługa: Lakierowanie wyposażenia samochodowego i innych