Pogotowie Edukacyjne Redakcja i korekta tekstu !

Pogotowie Edukacyjne Redakcja i korekta tekstu ! nr 6746

Lokalizacja: Sosnowiec (woj. śląskie)

INFORMACJE
Kontakt
Wyślij e-mail
tel: 506 694424
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

OPIS USŁUGI


Korekta i redakcja tekstu

  • prace dyplomowe
  • artykuly PR i recenzje
  • książki
  • pisma
  • biuletyny
  • ulotki
  • strony WWW
  • CV, listy motywace 

    Proponuję Państwu usługi związane z korektą i redakcją tekstów w języku polskim, czyli sprawdzenie ich pod względem poprawności językowej i zaznaczenie błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, gramatycznych i stylistycznych.

    Ponieważ tekst pisany ze względu na swą materialną trwałość może być wielokrotnie czytany i analizowany, powinien być dokładnie przemyślany, jeśli chodzi o przekazywane treści, gramatycznych i stylistycznych środków językowych, a przede wszystkim wolny od błędów ortograficznych i interpunkcyjnych.

    Wszelkie błędy językowe prowadzą do niezrozumienia tekstu, jak i do odwrócenia uwagi odbiorcy od zawartych w nich treści. Dlatego tak ważna jest umiejętność właściwego posługiwania się językiem.
    Język nieustannie się zmienia, żyje. Przeciętny użytkownik języka najczęściej nie ma dostępu do aktualnych słowników, nie zna najnowszych ustaleń dotyczących norm poprawnościowych. Poza tym, gdy skupia się na merytorycznej zawartości tekstu i przy tym może zapomnieć o jakiejś regule językowej.

    Jestem osobą prywatną z wyższym wykształceniem humanistycznym i doswiadczeniem dziennikarskim i proponuję skorzystanie z usług osobom prywatnym, np. studentom, uczniom ale także wydawnictwom, redakcjom, agencjom reklamowym, firmom. Możliwa umowa - zlecenie / dzieło.
    Ceny poszczególnych usług ustalane są indywidualnie, w zależności od rodzaju zlecenia, ilości przekazanego materiału i stopnia jego skomplikowania.

Bezpłatnie odsyłam wycenę wraz z terminem realizacji.
Pobieram 30 % zaliczke.

Zapraszam do Wspolpracy!Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz

INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Pogotowie Edukacyjne Redakcja i korekta tekstu ! - galeria
Pogotowie Edukacyjne Redakcja i korekta tekstu ! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 5 na 5 (liczba ocen: 5)
Poprzednia usługa: Obsługa prawna spółek innych przedsiebiorstw   Następna usługa: Pomożemy obsłuzyc prawnie każdą spółkę