favore.pl
Nie daj sie wylosowac! wybierz FUNDUSZ EMERYTALNY!

Nie daj sie wylosowac! wybierz FUNDUSZ EMERYTALNY! nr 6768

Lokalizacja: Rzeszów (woj. podkarpackie)Więcej: V piętro, pokoje 70,71

WYŚLIJ ZAPYTANIE
Przykładowe zapytanie
Pan Grzegorz chce położyć kafle na schodach...
Witam,

zlecę wyrównanie i położenie glazury na schodach zewnętrznych.
Powierzchnia schodów do ułożenia ok. 10m2. Termin wykonania: 14 dni.
Proszę o kontakt i wycenę robocizny, materiały są już zakupione.

Pozdrawiam
Grzegorz Kowalski
 [rozwiń]
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wawrzyszewska 11 lok. 6.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

INFORMACJE
Kontakt
CENTRUM FINANSOWE MICRAMET
Wyślij e-mail
ul. Fredry 4
35-959 Rzeszów

tel: 17 850005817 8500058
tel: 17 850005917 8500059
fax: 17 8534597
604 644007
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPIS USŁUGI

     FINANSUJEMY POTRZEBY...
                                 OTACZAMY OPIEKĄ...
                                                           REALIZUJEMY MARZENIA…


   Nasza firma działa na rynku w zakresie kompleksowego doradztwa i pośrednictwa finansowego  oraz obsługi finansowo-księgowej zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do każdego klienta oraz wysoka jakość świadczonych usług.

"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz rozpocznij to.
Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”

J. W. von Goethe

Jesteśmy solidną i dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w sektorze usług finansowych. Od początku istnienia systematycznie podnosimy poziom świadczonych przez nas usług, poszerzamy zakres naszej oferty oraz zwiększamy zasięg naszej działalności.
Naszym celem jest zdobycie pozycji niekwestionowanego lidera wśród doradców i pośredników finansowych. Cel ten chcemy osiągnąć poprzez rzetelną, uczciwą oraz sprawną obsługę naszych klientów. Wierzymy, że właśnie profesjonalizm, stały rozwój firmy oraz zadowolenie klientów ze współpracy jest kluczem do osiągnięcia sukcesu.


- Tworzymy nową jakość usług finansowych,
- Poszukujemy indywidualnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb naszych klientów,
- Kreujemy wizerunek firmy profesjonalnej,

… ponieważ dla nas najważniejszy jest klient…

Współpraca:

Jako dynamicznie rozwijająca się firma z sektora finansowego stale rozszerzamy sieć sprzedaży produktów i usług finansowych, ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych. Jeżeli jesteś ambitnym i dynamicznym przedsiębiorcą działającym w sektorze usług finansowych, zależy Ci na kształtowaniu wizerunku własnej firmy, chcesz osiągnąć sukces finansowy zapraszamy do współpracy przy sprzedaży najnowocześniejszych produktów finansowych.

Współpraca oparta jest na umowie współpracy pomiędzy naszą firmą a podmiotem chcącym, jako przedstawiciel uczestniczyć we wspólnym przedsięwzięciu. Naszym partnerom stwarzamy możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji, rozwoju umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta oraz wzrostu efektywności pracy poprzez uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach. Aby do nas dołączyć należy przesłać do nas swoje cv oraz list motywacyjny, a następnie przejść krótką procedurę weryfikacyjną.
Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli: „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)”.

Nasza firma oferuje swoje produkty wszędzie tam, gdzie nasi Klienci mogą ich potrzebować, dlatego do współpracy zapraszamy również komisy samochodowe, spółdzielnie mieszkaniowe, deweloperów oraz biura nieruchomości.

Współpraca z Centrum Finansowym MICRAMET to następujące korzyści:
• Wzrost sprzedaży
• Wynagrodzenie od umów kredytowych zawartych przez poleconych nam klientów
• Możliwość dzielenia się kosztami reklamy
• Pomoc i doradztwo w działalności operacyjnej przy przygotowywaniu umów kredytowych
• Możliwość kreowania wspólnych produktów finansowych i ich promowania.

SYSTEM EMERYTALNY

System emerytalny od 1999 roku został oparty na trzech filarach.

I Filar systemu to emerytura ze zreformowanego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oparta na systemie reprezentacyjnym, który ma charakter umowy pokoleniowej, tzn., że wypłacone emerytury finansowane są, ze składek osób obecnie zatrudnionych. Został on uzupełniony o część kapitałową oraz o samodzielne dbanie jednostki o środki niezbędne na emeryturę.

II Filar systemu to Otwarte Fundusze Emerytalne, zarządzane przez Powszechne Towarzystwa Emerytalne, które inwestują nasze składki na rynku finansowym. np. obligacje, akcje itp. Pieniądze do OFE przekazywane są co miesiąc przez ZUS z wpłacanych tam składek emerytalnych.
Kapitał zgromadzony przez członka Funduszu podlega dziedziczenie tzn., że po jego śmierci zebrane na koncie w OFE środki są wypłacane jego najbliższej rodzinie.
Osoby, które samodzielnie nie wybrały OFE, otrzymają przydział w drodze losowania, z którego wyłączone są trzy największe fundusze emerytalne.

Nie daj się wylosować w ZUS. Sam wybierz!!!

III Filar systemu -dodatkowa emerytura – jest dobrowolny. Należy jednak pamiętać, że emerytura z dwóch zreformowanych filarów będzie niższa, niż świadczenie wypłacane do tej pory przez ZUS. W optymistycznym wariancie, będzie wynosić ok. 40-50% ostatniej pensji.
Obecnie, jeśli chcemy otrzymywać co miesiąc 1000 zł emerytury kapitałowej, powinniśmy zgromadzić około 200 000 zł Kapitału w II i III filarze
Dlatego warto zatroszczyć się o dodatkowe źródło pieniędzy na emeryturze poprzez:
• ubezpieczenia na życie, z funkcją gromadzenia kapitału,
• gromadzenei środków na indywidualnych kontach emerytalnych (IKE),
• gromadzeni środków w OFI

Dochody z tytułu oszczędzania na IKE są zwolnione od podatku od dochodów kapitałowych.

Jeżeli zależy nam nie tylko na zabezpieczeniu własnej przyszłości oraz inwestowaniu, ale także na ubezpieczeniu własnego życia powinniśmy zastanowić się nad IKE w formie polisy ubezpieczeniowej. Najwięcej możliwości otwierania kont emerytalnych oferują:
• towarzystwa ubezpieczeń na życie, gdzie umowa zawierana jest w formie ubezpieczenia na życie z funduszem kapitałowym. Zakład Ubezpieczeniowy gwarantuje ubezpieczonym wraz z pomnażaniem kapitału wypłatę odszkodowania w razie nieszczęśliwego wypadku lub śmierci ubezpieczonego
• towarzystwa funduszy inwestycyjnych, gdzie umowa o prowadzenie IKE zawierana jest z różnymi funduszami inwestycyjnymi należącymi do tego samego towarzystwa funduszy inwestycyjnych.

W III filarze samodzielnie decydujemy o momencie rozpoczęcia oszczędzania i wysokości składek. Samodzielnie ustalamy też warunki wypłaty przyszłych świadczeń. Może to być renta wypłacona okresowo, renta dożywotnia czy jednoraz
owa wypłata całego kapitału.


Zapraszam serdecznie do kontaktu poprzez formularz.
Oddzwonię lub odpiszę niezwłocznie.
Wyślij zapytanie przez formularz


INNE USŁUGI TEGO UŻYTKOWNIKA
INFORMACJE
Kontakt
CENTRUM FINANSOWE MICRAMET
Wyślij e-mail
ul. Fredry 4
35-959 Rzeszów

tel: 17 850005817 8500058
tel: 17 850005917 8500059
fax: 17 8534597
604 644007
Pokaż na mapie
Uwaga: podczas kontaktu powołaj się na Favore.pl i zapytaj o rabat
Strona WWW
brak
Godziny
pn-pt: 10:00-18:00
sb: 10:00-14:00
rozwiń
OPINIE O UŻYTKOWNIKU
Nie daj sie wylosowac! wybierz FUNDUSZ EMERYTALNY! - galeria
Nie daj sie wylosowac! wybierz FUNDUSZ EMERYTALNY! Oceń: OceńOceńOceńOceńOceń - średnia ocen: 4,5 na 5 (liczba ocen: 8)
Poprzednia usługa: PEWNE ZYSKI z oszczednosci - fundusze inwestycyje!   Następna usługa: Oferta dla firm KREDYTY INWESTYCYJNE